Bremseklosser SWAG framaksel 81916579

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
20566 SWAG
Bremsekloss sett
Varenr: 81 91 6579
  • Monteringsside: framaksel
  • Slitasje varselkontakt: ekskl. slitasjevarselkontakt
  • Høyde [mm]: 65,8
  • Bredde [mm]: 107,3
  • Tykkelse 1 [mm]: 15
  • Vekt [kg]: 1,38
  • Mengdeenhet: Akselsett
  • Renovert: Helt nye
233,21 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny SWAG 20566 Sett med bremseklosser online og betal med PayPal
  • Legg 81916579 SWAG 81 91 6579 Bremsekloss sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for SWAG 20566 Bremseklosser til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. SWAG 81 91 6579 Bremsekloss sett med direkte amex
  • SWAG 81 91 6579 Sett med bremseklosser er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy SWAG 81 91 6579 Bremsekloss sett
Produsent referanser
SWAG20566
TOYOTA0446535090
TOYOTA0446535170
TOYOTA0446560010
TOYOTA0449135080
TOYOTA0449135100
TOYOTA0449135101
TOYOTA0449160010
TOYOTA0449160030
Matchende biler
BREMSEKLOSS SETT 4044688528988 kompatibel med TOYOTA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt SWAG 81 91 6579 Bremsekloss sett
Anmeldelser og erfaringer: SWAG 81 91 6579
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremseklosser SWAG framaksel 81916579
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom