Vindusvisker SWF Original 550mm 116166

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
116166 SWF
Viskerblad
Varenr: 116166
  • Produktlinje: Original
  • Lengde [mm]: 550
  • Lengde [tomme]: 22
  • Mengde: 1
  • Type viskeblad: Standard
  • passende adapter: U
  • Slitasje varselkontakt: med integrert slitasjevarselkontakt
  • Vekt [kg]: 0,21
  • Renovert: Helt nye
15%
156,15 kr*
132,73 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny SWF 116166 Vindusviskere online og betal med PayPal
  • Legg 116166 SWF 116166 Viskerblad for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for SWF 116166 Viskerblad til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. SWF 116166 Viskerblad med direkte amex
  • SWF 116166 Vindusvisker er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy SWF 116166 Viskerblad
Produsent referanser
CHEVROLET95980790
CITROËN1611345680
MERCEDES-BENZ1638200045
MERCEDES-BENZ1638200845
PEUGEOT1611345680
PEUGEOT1611346080
PEUGEOT1611355480
PEUGEOT6423F4
PEUGEOT6423F5
PEUGEOT6423L4
PEUGEOT6426KW
PEUGEOT6426V5
PEUGEOT (DF-PSA)6423L4
PEUGEOT (DF-PSA)6426KW
PEUGEOT (DF-PSA)6426V5
Matchende biler
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med ALPINE modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med AUDI modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med BMW modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med CHEVROLET modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med CHRYSLER modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med CITROEN modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med DACIA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med DAEWOO modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med ERF modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med FIAT modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med FORD modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med HONDA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med HYUNDAI modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med JAGUAR modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med JEEP modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med KIA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med LANCIA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med LAND-ROVER modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med LEXUS modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med MAZDA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med NISSAN modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med OPEL modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med PEUGEOT modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med PORSCHE modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med RENAULT modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med ROVER modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med SSANGYONG modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med SUBARU modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med SUZUKI modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med TOYOTA modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med VAUXHALL modeller:
VISKERBLAD 4004260007324 kompatibel med VW modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt SWF 116166 Viskerblad
Anmeldelser og erfaringer: SWF Original 116166
Totalvurdering +56
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+14 -
+11 2-
+9 1-
+11 1-
+11 2-
Vindusvisker SWF Original 550mm 116166
8.2 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom