Termostat VALEO 89°C, med tetning 820008

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
820008 VALEO
Termostat, kjølemiddel
Varenr: 820008
  • Åpningstemperatur [C]: 89
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med tetning
  • Vekt [kg]: 0,076
  • rør-ø [mm]: 53,5
  • Renovert: Helt nye
180,25 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 820008 Kjølevæsketermostat online og betal med PayPal
  • Legg 820008 VALEO 820008 Termostat, kjølemiddel for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 820008 Termostat til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 820008 Termostat, kjølemiddel med direkte amex
  • VALEO 820008 Kjølevæsketermostat er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 820008 Termostat, kjølemiddel
Produsent referanser
LANCIA7581635
OPEL4402719
RENAULT7700866896
RENAULT7700872314
RENAULT7700966896
RENAULT7701348372
VAUXHALL9110719
VOLVO3473479
VOLVO3474877
Matchende biler
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428200088 kompatibel med DACIA modeller:
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428200088 kompatibel med OPEL modeller:
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428200088 kompatibel med RENAULT modeller:
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428200088 kompatibel med VAUXHALL modeller:
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428200088 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 820008 Termostat, kjølemiddel
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 820008
Totalvurdering +1
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+1 -
+ -
+ -
+ -
+ -
Termostat VALEO 89°C, med tetning 820008
9.0 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom