Termostat VALEO 92°C, med tetning 820151

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
820151 VALEO
Termostat, kjølemiddel
Varenr: 820151
  • Åpningstemperatur [C]: 92
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med tetning
  • Hustype: med kapsling
  • Vekt [kg]: 0,192
  • Renovert: Helt nye
312,68 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 820151 Kjølevæsketermostat online og betal med PayPal
  • Legg 820151 VALEO 820151 Termostat, kjølemiddel for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 820151 Termostat til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 820151 Termostat, kjølemiddel med direkte amex
  • VALEO 820151 Kjølevæsketermostat er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 820151 Termostat, kjølemiddel
Produsent referanser
OPEL1338096
OPEL1338423
OPEL6338028
VAUXHALL12992692
VAUXHALL90570620
VAUXHALL95517654
Matchende biler
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428201511 kompatibel med OPEL modeller:
TERMOSTAT, KJØLEMIDDEL 3276428201511 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 820151 Termostat, kjølemiddel
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 820151
Totalvurdering +5
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+1 -
+1 -
+1 -
+1 -
+1 -
Termostat VALEO 92°C, med tetning 820151
10 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom