Clutchsett med svinghjul VALEO KIT2P med clutchtrykkplate, uten sentral utkobling, med clutchplate, Spesialverktøy ikke nødvendig for montering 826797

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
826797 VALEO
Clutchsett
Varenr: 826797
  • Produktlinje: KIT2P
  • Diameter [mm]: 240
  • Tannantall: 23
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med clutchplate, Spesialverktøy ikke nødvendig for montering
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med clutchtrykkplate, uten sentral utkobling
  • fabrikkny del
  • Navprofil: 26,2 x 23,2
  • Vekt [kg]: 5,54
  • Betjeningstype: Trykkbryterbetjening
  • Utskyvningskraft [N]: 6450
  • Renovert: Helt nye
2207,31 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 826797 Clutchsett online og betal med PayPal
  • Legg 826797 VALEO 826797 Clutchsett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 826797 Clutchsett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 826797 Clutchsett med direkte amex
  • VALEO 826797 Clutchsett med svinghjul er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 826797 Clutchsett
Produsent referanser
FORD1367764
FORD1379483
FORD1458385
FORD1491255
FORD1495928
FORD1565146
FORD1684815
FORD4N517540BC
FORD4N517540BD
FORD4N517540FA
FORD4N517540FB
FORD9M5N7540AB
FORD9V4N7540AA
FORDRM4N517540BD
VOLVO274210
VOLVO274220
VOLVO274292
VOLVO274350
VOLVO30711862
VOLVO30759160
VOLVO30783253
VOLVO30783254
VOLVO30783255
VOLVO30783257
VOLVO30783259
VOLVO30783260
VOLVO30783261
VOLVO30783311
VOLVO31367641
VOLVO31367642
Matchende biler
CLUTCHSETT 3276428267975 kompatibel med FORD modeller:
CLUTCHSETT 3276428267975 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 826797 Clutchsett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO KIT2P 826797
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Clutchsett med svinghjul VALEO KIT2P med clutchtrykkplate, uten sentral utkobling, med clutchplate, Spesialverktøy ikke nødvendig for montering 826797
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom