Senkesett KONI bakaksel, oljetrykk, teleskopstøtdemper 8045-1096

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
8045-1096 KONI
Støtdemper
Varenr: 8045-1096
  • Monteringsside: bakaksel
  • Støtdemper-system: torørs
  • Støtdempertype: oljetrykk
  • Støtdemper-type: teleskopstøtdemper
  • Støtdemper-monteringstype: nedre klemme
  • Mengdeenhet: Stykk
  • Renovert: Helt nye
15%
1484,75 kr*
1262,04 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny KONI 8045-1096 Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg 8045-1096 KONI 8045-1096 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for KONI 8045-1096 Senkesett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. KONI 8045-1096 Støtdemper med direkte amex
  • KONI 8045-1096 Støtdemper er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy KONI 8045-1096 Støtdemper
Produsent referanser
FORD1234195
FORD1306050
FORD1318134
FORD1318907
FORD1325091
FORD1325104
FORD1325689
FORD1325693
FORD1325963
FORD1325966
FORD1360152
FORD1360153
FORD1370294
FORD1370295
FORD1387374
FORD1415594
FORD1415602
FORD1468800
FORD1468802
FORD1468811
FORD1492401
FORD1492404
FORD1493524
FORD1493525
FORD1544026
FORD1681184
FORD1681896
FORD1703060
FORD1709765
FORD1725049
FORD1751388
FORD3M5118008AAA
FORD3M5118008CAA
FORD3M5118008CAB
FORD3M5118008CAH
FORD3M5118008CBA
FORD3M5118008CBB
FORD3M5118008CBG
FORD3M5118008CBH
FORD3M5118008SBA
FORD3M5118008SBB
FORD3M5118008SBD
FORD3M5118008SBE
FORD3M5118080CAA
FORD3M5118080CAH
FORD3M5118080CAJ
FORD3M5118080CAK
FORD3M5118080CAL
FORD3M5118080CBG
FORD3M5118080CBH
FORD3M5118080SBD
FORD3M5118080SBE
FORD3M5118080SBF
FORD3M5118080SBG
FORD3M5118080SBH
FORD4M5118008AAA
FORD4M5118008AAB
FORD4M5118008PAB
FORD4M5118080AAA
FORD4M5118080AAB
FORD4M5118080AAC
FORD4M5118080AAD
FORD4M5118080AAE
FORD4M5118080AAF
FORD4M5118080AAG
FORD4M5118080ABB
FORD4M5118080ACA
FORD4M5118080ACB
FORD4M5118080ACC
FORD4M5118080PAA
FORD4M5118080PAB
FORD4M5118080PAC
FORD4M5118080PAD
FORD4M5118080PAE
FORD4M5118080PCA
FORD4M5118080PCB
FORDBV6118080AAC
FORDBV6118080AAD
FORDBV6118080AAE
FORDBV6118080AAG
MAZDABBL328910A
MAZDABBL328910B
MAZDABBL328910C
MAZDABP4K28910D
MAZDABP4K28910E
MAZDABR5G28910
MAZDABR5G28910A
MAZDABR5G28910B
MAZDABR5G28910C
MAZDABR5G28910D
MAZDABR5S28910B
MAZDABR5S28910C
MAZDABR5V28910B
MAZDABR5V28910C
MAZDACD8528910A
MAZDACDY028910
MAZDACDY0289109A
VOLVO30635523
VOLVO30681610
VOLVO30683420
VOLVO30683422
VOLVO30683572
VOLVO30683573
VOLVO30683598
VOLVO30683600
VOLVO30683873
VOLVO30714085
VOLVO30714086
VOLVO30714087
VOLVO30714088
VOLVO30723047
VOLVO30723050
VOLVO30736768
VOLVO30736770
VOLVO30748409
VOLVO30748410
VOLVO30776958
VOLVO31200268
VOLVO31200274
VOLVO31201047
VOLVO31201049
VOLVO31201176
VOLVO31201177
VOLVO31212499
VOLVO31212500
VOLVO31212941
VOLVO31212943
VOLVO31255199
VOLVO31262677
VOLVO31290276
VOLVO3M5118080ECA
VOLVO3M5118080GAD
VOLVO3M5118080GAF
VOLVO3M5118080GAG
VOLVO3M5118080GAH
VOLVO3M5118080GAJ
VOLVO3M5118080UBC
VOLVO3M5118080UBE
VOLVO3M5118080UBF
VOLVO3M5118080UBG
VOLVO3M5118080UBH
VOLVO3M5118080UCA
VOLVO3M5118097EAF
VOLVO3M5118097EAG
VOLVO3M5118097ECA
VOLVO3M5118097UCA
VOLVO4N5118080AAA
VOLVO4N5118080AAB
VOLVO4N5118080AAC
VOLVO4N5118097AAA
VOLVO4N5118097AAB
Matchende biler
STØTDEMPER 8712167165783 kompatibel med FORD modeller:
STØTDEMPER 8712167165783 kompatibel med MAZDA modeller:
STØTDEMPER 8712167165783 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt KONI 8045-1096 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: KONI 8045-1096
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Senkesett KONI bakaksel, oljetrykk, teleskopstøtdemper 8045-1096
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom