Oljepumpe METZGER ORIGINAL ERSATZTEIL med tetning, med akseltetningsring 8000033

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
8000033 METZGER
Oljepumpe
Varenr: 8000033
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med tetning
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med akseltetningsring
  • Produktlinje: ORIGINAL ERSATZTEIL
  • Renovert: Helt nye
15%
3471,04 kr*
2950,38 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, ekskl. frakt
På lager
Gratis frakt
Vi aksepterer
  • Kjøp ny METZGER 8000033 Oljepumpe online og betal med PayPal
  • Legg 8000033 METZGER 8000033 Oljepumpe for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for METZGER 8000033 Oljepumpe til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. METZGER 8000033 Oljepumpe med direkte amex
  • METZGER 8000033 Oljepumpe er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy METZGER 8000033 Oljepumpe
Produsent referanser
FORD1685727
FORD1693965
FORD17080035
FORD1722131
FORD1745659
FORD1763922
FORD1769837
FORD1841658
FORDBM5G6600GA
FORDBM5G6600GB
FORDBM5G6600GC
FORDBM5G6600GD
VOLVO31330423
VOLVO31339309
VOLVO31422232
Matchende biler
OLJEPUMPE 4250032715656 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 12.2010 - ...
FORD C-Max Van 1.5 EcoBoost 110 03.2015 - ...
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 ST 134 03.2013 - ...
FORD Fiesta Mk6 Van 1.6 ST 134 03.2013 - ...
FORD Focus Mk3 Hatchback (DYB) 1.6 EcoBoost 110 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Varebil / Hatchback 1.5 EcoBoost 110 11.2011 - ...
FORD Focus Mk3 Sedan (DYB) 1.6 EcoBoost 110 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Stasjonsvogn (DYB) 1.6 EcoBoost 110 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Varebil / Stasjonsvogn (DYB) 1.5 EcoBoost 110 09.2014 - ...
FORD Galaxy Mk2 (WA6) 1.6 EcoBoost 118 11.2010 - 06.2015
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 12.2010 - ...
FORD Grand C-Max Van 1.5 EcoBoost 110 03.2015 - ...
FORD Kuga Mk2 Van 1.5 EcoBoost 110 09.2014 - ...
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 110 10.2012 - ...
FORD Mondeo Mk4 Hatchback (BA7) 1.6 EcoBoost 118 02.2011 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Sedan (BA7) 1.6 EcoBoost 118 11.2010 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Stasjonsvogn (BA7) 1.6 EcoBoost 118 02.2011 - 01.2015
FORD Mondeo Mk5 Hatchback (CE) 1.5 EcoBoost 118 09.2014 - ...
FORD Mondeo Mk5 Sedan (CD) 1.5 EcoBoost 118 09.2014 - ...
FORD Mondeo Mk5 Stasjonsvogn (CF) 1.5 EcoBoost 118 09.2014 - ...
FORD S-Max Mk2 (CJ) 1.5 EcoBoost 118 01.2015 - 06.2018
FORD S-Max Mk1 (WA6) 1.6 EcoBoost 118 02.2011 - 12.2014
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Stasjonsvogn 1.6 EcoBoost 110 11.2013 - ...
OLJEPUMPE 4250032715656 kompatibel med VOLVO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VOLVO S60 II (Y20, 134) 1.6 T4F 132 04.2010 - 12.2015
VOLVO S80 II (AS, 124) 1.6 T4 132 10.2010 - ...
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) 1.6 T3 GTDi 110 03.2012 - ...
VOLVO V60 I (155, 157) 1.6 T3 110 09.2010 - 12.2015
VOLVO V70 III (BW, 135) 1.6 T4 132 10.2010 - 12.2015
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt METZGER 8000033 Oljepumpe
Anmeldelser og erfaringer: METZGER ORIGINAL ERSATZTEIL 8000033
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljepumpe METZGER ORIGINAL ERSATZTEIL med tetning, med akseltetningsring 8000033
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom