Oljefilter CHAMPION Filterinnsats COF100787E

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
COF100787E CHAMPION
Oljefilter
Varenr: COF100787E
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69
  • Innvendig diameter [mm]: 24
  • Diameter [mm]: 65
  • Renovert: Helt nye
15%
469,39 kr*
398,98 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny CHAMPION COF100787E Oljefilter online og betal med PayPal
  • Legg COF100787E CHAMPION COF100787E Oljefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for CHAMPION COF100787E Oljefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. CHAMPION COF100787E Oljefilter med direkte amex
  • CHAMPION COF100787E Oljefilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy CHAMPION COF100787E Oljefilter
Produsent referanser
BMW11427557012
BMW11427622446
CITROËN1109AH
CITROËN1109AJ
CITROËN1109CK
CITROËN1109CL
CITROËN1109X4
CITROËN1109Z0
CITROËN1109Z2
CITROËN9818914980
FIAT9467521180
FIAT9467558380
FIAT9662282580
FORD1303476
FORD1373069
FORD1427824
FORD1427846
FORD1717510
FORD1727561
FORD3M5Q6744AA
FORD6C1Q6744AA
FORD6C1Q6744BA
FORD6G9Q6744AA
FORD6G9Q6744AB
LAND ROVERLR001247
LAND ROVERLR004459
LAND ROVERLR030778
MITSUBISHIMN982159
MITSUBISHIMN982419
PEUGEOT1109AH
PEUGEOT1109AJ
PEUGEOT1109CK
PEUGEOT1109CL
PEUGEOT1109X3
PEUGEOT1109Y9
PEUGEOT1109Z1
PEUGEOT9818914980
TOYOTASU001A0178
VOLVO30650798
VOLVO31372700
Matchende biler
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med CITROËN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CITROËN Berlingo II (B9) 1.6 66 04.2008 - ...
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.4 i 55 07.1996 - 12.2011
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.1 i 44 07.1996 - 12.2011
CITROËN Berlingo II Van (B9) 1.6 VTi 120 88 04.2008 - ...
CITROËN C-Crosser SUV 2.2 HDi 115 02.2007 - ...
CITROËN C-Crosser Enterprise 2.2 HDi 115 01.2009 - ...
CITROËN C-Elysée Sedan 1.6 VTi 115 85 11.2012 - ...
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.1 44 09.2003 - ...
CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN) 1.6 16V 81 02.2002 - ...
CITROËN C3 II (SC) 1.1 BiFuel 44 11.2009 - ...
CITROËN C3 Picasso 1.4 VTi 95 70 02.2009 - ...
CITROËN C3 Pluriel 1.6 80 05.2003 - ...
CITROËN C4 Coupé 1.4 16V 65 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 I Grand Picasso 1.6 THP 155 115 10.2006 - 12.2013
CITROËN C4 II Grand Picasso 1.6 VTi 120 88 09.2013 - ...
CITROËN C4 I Hatchback 1.4 16V 65 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 II Hatchback 1.6 VTi 120 88 11.2009 - ...
CITROËN C4 I Picasso (UD) 1.6 THP 155 115 10.2006 - 08.2013
CITROËN C4 II Picasso 1.6 THP 155 115 02.2013 - ...
CITROËN C4 I Sedan 1.6 16V 80 07.2006 - 07.2011
CITROËN C5 II Hatchback 2.0 16V 103 09.2004 - ...
CITROËN C5 II Stasjonsvogn 2.0 16V 103 09.2004 - ...
CITROËN C5 III Sedan 1.6 VTi 120 88 02.2008 - ...
CITROËN C5 III Stasjonsvogn (RW) 1.6 VTI 120 88 02.2008 - ...
CITROËN C6 Sedan 2.2 HDi 125 06.2006 - 12.2012
CITROËN C8 2.0 HDi 165 120 09.2005 - ...
CITROËN DS3 Hatchback 1.6 Racing 149 11.2009 - 07.2015
CITROËN DS3 Cabrio 1.6 VTi 120 88 01.2013 - 07.2015
CITROËN DS4 Hatchback 1.6 VTi 120 88 04.2011 - 07.2015
CITROËN DS5 Hatchback 1.6 THP 155 115 11.2011 - 07.2015
CITROËN Jumper II Flatvogn lastebil/Chassis (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
CITROËN Jumper II Minibuss (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
CITROËN Jumper II Van (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
CITROËN Jumpy II Flatvogn lastebil/Chassis 2.0 HDi 125 94 07.2011 - ...
CITROËN Jumpy II Van 2.0 HDi 95 72 01.2007 - ...
CITROËN Jumpy II MPV (VF7) 2.0 HDi 95 72 01.2007 - ...
CITROËN Nemo Van 1.4 54 02.2008 - ...
CITROËN Nemo Stasjonsvogn 1.4 54 04.2009 - ...
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.4 i 55 04.1997 - 03.2005
CITROËN Xsara Stasjonsvogn (N2) 1.4 i 55 10.1997 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupé (N0) 1.4 i 55 03.1998 - 03.2005
CITROËN Xsara Picasso (N68) 1.6 16V 81 12.1999 - 06.2012
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med FIAT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FIAT Ducato III Flatvogn lastebil / Chassis (250, 290) 2.2 D 100 Multijet 74 07.2006 - ...
FIAT Ducato III Minibuss (250, 290) 2.2 D 100 Multijet 74 07.2006 - 05.2011
FIAT Ducato III Van (250, 290) 2.2 D 100 Multijet 74 07.2006 - ...
FIAT Fiorino III Varebil / Stasjonsvogn (225) 1.4 54 11.2007 - ...
FIAT Qubo (225) 1.4 54 02.2008 - ...
FIAT Scudo II (270, 272) 2.0 D Multijet 120 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Flatvogn lastebil / Chassis (270, 272) 2.0 D Multijet 120 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Van (270, 272) 2.0 D Multijet 120 01.2007 - ...
FIAT Ulysse II (179) 2.2 JTD 120 05.2006 - 06.2011
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD C-Max (DM2) 2.0 TDCi 98 02.2007 - 09.2010
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 120 04.2010 - ...
FORD C-Max Van 2.0 TDCi 103 12.2010 - ...
FORD Focus C-Max (DM2) 2.0 TDCi 98 10.2003 - 03.2007
FORD Focus Mk2 Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 98 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Cabrio (DB3) 2.0 TDCi 100 10.2006 - 09.2010
FORD Focus Mk2 Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 100 04.2005 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Stasjonsvogn (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 98 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk3 Hatchback (DYB) 2.0 TDCi 85 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Sedan (DYB) 2.0 TDCi 85 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Stasjonsvogn (DYB) 2.0 TDCi 85 07.2010 - ...
FORD Galaxy Mk2 (WA6) 2.0 TDCi 100 05.2006 - 06.2015
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 120 12.2010 - ...
FORD Grand C-Max Van 2.0 TDCi 103 12.2010 - ...
FORD Kuga Mk1 SUV 2.0 TDCi 100 03.2008 - 11.2012
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi (UFMA) 103 03.2013 - ...
FORD Mondeo Mk4 Hatchback (BA7) 2.0 TDCi 100 03.2007 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Sedan (BA7) 2.0 TDCi 96 03.2007 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Stasjonsvogn (BA7) 2.0 TDCi 100 03.2007 - 01.2015
FORD S-Max Mk1 (WA6) 2.0 TDCi 100 05.2006 - 12.2014
FORD Tourneo Custom V362 Minibuss (F3) 2.2 TDCi 74 04.2012 - ...
FORD Transit Custom V362 Minibuss (F3) 2.2 TDCi 74 04.2012 - ...
FORD Transit Custom V362 Van (FY, FZ) 2.2 TDCi 74 04.2012 - ...
FORD Transit Mk6 Flatvogn lastebil/Chassis (V347, V348) 2.2 TDCi 74 04.2006 - 08.2014
FORD Transit Mk6 Minibuss (V347, V348) 2.2 TDCi 74 04.2006 - 08.2014
FORD Transit Mk6 Van (V347, V348) 2.2 TDCi 74 04.2006 - 08.2014
FORD Transit Mk6 Tourneo 2.2 TDCi 81 07.2006 - 08.2014
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med JAGUAR modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
JAGUAR XF Sedan (X250) 2.2 D 140 04.2011 - 04.2015
JAGUAR XF Sportbrake (X250) 2.2 D 147 09.2012 - 04.2014
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med LANCIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LANCIA Phedra (179) 2.2 JTD 120 04.2006 - 11.2010
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med LAND ROVER modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LAND ROVER Defender Flatvogn lastebil / Chassis (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 01.2007 - 02.2016
LAND ROVER Defender Pick-up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 05.2007 - 02.2016
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 05.2007 - 02.2016
LAND ROVER Defender SUV Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 05.2007 - 02.2016
LAND ROVER Discovery Sport (L550) 2.2 D 4x4 110 12.2014 - ...
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 eD4 110 10.2006 - 10.2014
LAND ROVER Range Rover Evoque (L538) 2.2 D 110 06.2011 - ...
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Cabrio (R57) 1.6 Cooper S 147 10.2007 - 06.2015
MINI Clubman (R55) 1.6 Cooper S 147 10.2007 - 06.2014
MINI Clubvan (R55) 1.6 Cooper 90 12.2012 - 06.2014
MINI Countryman (R60) 1.6 Cooper S ALL4 120 01.2010 - 10.2016
MINI Coupé (R58) 1.6 Cooper S 147 12.2010 - 05.2015
MINI Hatchback (R56) 1.6 Cooper 85 09.2006 - 11.2013
MINI Paceman (R61) 1.6 Cooper 90 03.2012 - 09.2016
MINI Roadster (R59) 1.6 Cooper S 147 11.2011 - 04.2015
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 115 08.2007 - 11.2012
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PEUGEOT 1007 Hatchback 1.4 54 04.2005 - ...
PEUGEOT 2008 Stasjonsvogn (CU_) 1.6 VTi 88 03.2013 - ...
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V 80 09.2000 - 12.2007
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i 44 08.1998 - 12.2012
PEUGEOT 206 Sedan 1.4 55 03.2007 - ...
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1 44 07.2002 - ...
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L, 2M) 1.4 i 54 01.2009 - 08.2013
PEUGEOT 207 Hatchback 1.4 Bioflex 60 02.2006 - 12.2015
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V 88 02.2007 - 12.2013
PEUGEOT 207 Sedan 1.4 54 12.2007 - 12.2014
PEUGEOT 207 SW 1.4 54 02.2007 - 10.2013
PEUGEOT 207 Van (WA, WC) 1.4 54 06.2007 - 10.2008
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 115 03.2012 - ...
PEUGEOT 3008 I (0U_) 1.6 VTi 88 06.2009 - 08.2016
PEUGEOT 3008 II SUV (M_) 1.6 THP 165 121 05.2016 - ...
PEUGEOT 301 Sedan 1.6 VTi 115 85 11.2012 - 10.2017
PEUGEOT 307 Hatchback (3A/C) 1.6 81 08.2000 - 04.2012
PEUGEOT 307 Stasjonsvogn (3E) 1.4 16V 65 03.2002 - 04.2008
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V 80 02.2005 - 04.2009
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V 80 03.2002 - 04.2008
PEUGEOT 308 I CC (4B) 1.6 THP 147 04.2009 - 12.2014
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A, 4C) 1.6 BioFlex 80 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 308 II Hatchback 1.6 115 09.2013 - ...
PEUGEOT 308 I SW (4E, 4H) 1.4 16V 70 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 308 II SW 1.6 THP 155 115 03.2014 - ...
PEUGEOT 4007 (VU, VV) 2.2 HDi 115 02.2007 - 03.2013
PEUGEOT 407 Sedan 2.0 Bioflex 103 05.2004 - 02.2011
PEUGEOT 407 Coupé 2.0 HDi 100 10.2005 - ...
PEUGEOT 407 SW 2.0 HDi 135 100 07.2004 - 12.2010
PEUGEOT 5008 I (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136 100 06.2009 - 03.2017
PEUGEOT 5008 II 1.6 THP 165 121 12.2016 - ...
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi 88 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT 508 I SW (8E_) 1.6 VTi 88 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT 607 Sedan 2.0 HDI 100 09.2005 - 07.2011
PEUGEOT 807 2.0 HDi 120 09.2005 - ...
PEUGEOT Bipper Van 1.4 54 02.2008 - ...
PEUGEOT Bipper Tepee 1.4 54 04.2008 - ...
PEUGEOT Boxer Flatvogn lastebil/Chassis (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
PEUGEOT Boxer Minibuss (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
PEUGEOT Boxer Van (250) 2.2 HDi 110 81 04.2006 - ...
PEUGEOT Expert II Flatvogn lastebil/Chassis 2.0 HDi 120 88 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Van 2.0 HDi 100 72 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Tepee (VF3X) 2.0 HDi 120 4x4 88 01.2007 - ...
PEUGEOT Partner I Combispace 1.4 55 06.1996 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Van 1.6 72 04.2008 - ...
PEUGEOT Partner I Van 1.4 55 06.1996 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Tepee 1.6 66 04.2008 - ...
PEUGEOT RCZ Coupé 1.6 16V 115 03.2010 - 12.2015
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med TOYOTA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
TOYOTA Proace I Varebil / Stasjonsvogn (MDX_) 2.0 D (MDX3_) 94 06.2013 - 03.2016
OLJEFILTER 4060426237868 kompatibel med VOLVO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VOLVO C30 (533) 2.0 D 100 10.2006 - 12.2012
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.0 D 100 01.2008 - 10.2009
VOLVO S40 II (MS, 544) 2.0 D 100 01.2004 - 12.2010
VOLVO S80 II (AS, 124) 2.0 TDi 100 02.2008 - 03.2011
VOLVO V50 (MW, 545) 2.0 D 100 12.2003 - 12.2010
VOLVO V70 III (BW, 135) 2.0 D 100 10.2007 - 12.2015
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt CHAMPION COF100787E Oljefilter
Anmeldelser og erfaringer: CHAMPION COF100787E
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljefilter CHAMPION Filterinnsats COF100787E
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom