Bremseskiver MAGNETI MARELLI Ø: 308mm, perforert / ventilert, Ø: 308mm 360406039702

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
MBD0140 MAGNETI MARELLI
Bremseskive
Varenr: 360406039702
  • Bremseskive type: perforert / ventilert
  • Diameter [mm]: 308
  • Hullantall: 5
  • hullsirkel-ø [mm]: 70
  • Bremseskive tykkelse [mm]: 25
  • Minste tykkelse [mm]: 22,8
  • Høyde [mm]: 42
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 110
  • Renovert: Helt nye
1723,59 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny MAGNETI MARELLI MBD0140 Bremseskive online og betal med PayPal
  • Legg DFX0397 MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskive for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskive til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskive med direkte amex
  • MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskiver er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskive
Produsent referanser
OPEL569061
SAAB4567798
SAAB5055389
SAAB5084769
SAAB5122833
SAAB5391560
SAAB9184405
VAUXHALL9184405
VAUXHALL9194477
Matchende biler
BREMSESKIVE 8001063655871 kompatibel med OPEL modeller:
BREMSESKIVE 8001063655871 kompatibel med SAAB modeller:
BREMSESKIVE 8001063655871 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt MAGNETI MARELLI 360406039702 Bremseskive
Anmeldelser og erfaringer: MAGNETI MARELLI 361302040140
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremseskiver MAGNETI MARELLI Ø: 308mm, perforert / ventilert, Ø: 308mm 360406039702
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom