Oljepumpe ASHIKA 157-FO-FO01

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
157-FO-FO01 ASHIKA
Oljepumpe
Varenr: 157-FO-FO01
15%
1028,75 kr*
874,44 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, ekskl. frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe online og betal med PayPal
  • Legg 157-FO-FO01 ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe med direkte amex
  • ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe
Produsent referanser
CITROËN1001C4
CITROËN1001C6
CITROËN1001F2
CITROËN9656484580
CITROËN/PEUGEOT9656484580
FIAT9467560580
FORD1146062
FORD1229667
FORD1319251
FORD1334773
FORD1348619
FORD1441252
FORD1479062
FORD1720867
FORD2S6Q6600AA
FORD2S6Q6600AC
FORD2S6Q6600AD
FORD3M5Q6600AA
FORD3M5Q6600AB
FORD3M5Q6600AC
FORD3M5Q6600AD
FORD3M5Q6600AE
MAZDA1E0514100A
MAZDA1E0514100B
MAZDA1E0514100C
MAZDAY60114100A
MAZDAY60114100B
MAZDAY60114100C
MINI11417805988
MINI7805988
PEUGEOT1001A7
PEUGEOT1001C4
PEUGEOT1001C6
PEUGEOT1001F2
PEUGEOT9656484580
PEUGEOT MOTORCYCLES1001A7
PEUGEOT MOTORCYCLES1001C4
PEUGEOT MOTORCYCLES1001C6
PEUGEOT MOTORCYCLES1001F2
PEUGEOT MOTORCYCLES9656484580
SUZUKI1610073J00
SUZUKI1610073J01
SUZUKI MOTORCYCLES1610073J00
SUZUKI MOTORCYCLES1610073J01
TOYOTASU00100572
VOLVO30711517
VOLVO30774601
VOLVO31259220
VOLVO31336586
Matchende biler
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med CITROËN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CITROËN Berlingo II (B9) 1.6 HDi 90 68 04.2008 - ...
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.6 HDI 75 55 07.2005 - 12.2011
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.6 HDI 75 55 07.2005 - 12.2011
CITROËN Berlingo II Flatvogn lastebil/Chassis (B9) 1.6 HDi 90 16V 66 04.2008 - ...
CITROËN Berlingo II Van (B9) 1.6 HDi 90 68 04.2008 - ...
CITROËN C-Elysée Sedan 1.6 HDI 92 68 11.2012 - ...
CITROËN C1 I 1.4 HDi 40 06.2005 - 09.2014
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.4 HDi 50 09.2003 - ...
CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN) 1.4 HDi 50 02.2002 - ...
CITROËN C3 II (SC) 1.6 HDi 68 11.2009 - ...
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi 110 82 02.2009 - ...
CITROËN C3 Pluriel 1.4 HDi 50 04.2004 - ...
CITROËN C4 II Cactus 1.6 HDi 90 68 09.2014 - ...
CITROËN C4 Coupé 1.6 HDi 66 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 I Grand Picasso 1.6 HDi 110 82 10.2006 - 08.2013
CITROËN C4 II Grand Picasso 1.6 HDi 90 68 09.2013 - ...
CITROËN C4 I Hatchback 1.6 HDi 66 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 II Hatchback 1.6 HDi 90 68 11.2009 - ...
CITROËN C4 I Picasso (UD) 1.6 HDi 110 82 02.2007 - 08.2013
CITROËN C4 II Picasso 1.6 HDi 90 68 02.2013 - ...
CITROËN C4 I Sedan 1.6 HDi 80 07.2006 - 07.2011
CITROËN C5 II Hatchback 1.6 HDi 80 09.2004 - ...
CITROËN C5 II Stasjonsvogn 1.6 HDi 80 09.2004 - ...
CITROËN C5 III Sedan 1.6 HDi 110 80 02.2008 - ...
CITROËN C5 III Stasjonsvogn (RW) 1.6 HDi 110 80 02.2008 - ...
CITROËN DS3 Hatchback 1.4 HDi 70 50 11.2009 - 07.2015
CITROËN DS3 Cabrio 1.6 HDi 90 69 01.2013 - 07.2015
CITROËN DS4 Hatchback 1.6 HDi 110 82 04.2011 - 07.2015
CITROËN DS5 Hatchback 1.6 HDi 110 82 11.2011 - 07.2015
CITROËN Jumpy II Van 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
CITROËN Jumpy II MPV (VF7) 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
CITROËN Nemo Van 1.4 HDi 50 02.2008 - ...
CITROËN Nemo Stasjonsvogn 1.4 HDi 50 04.2009 - ...
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.4 HDi 50 01.2003 - 03.2005
CITROËN Xsara Stasjonsvogn (N2) 1.4 HDi 50 01.2003 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupé (N0) 1.4 HDi 50 01.2003 - 03.2005
CITROËN Xsara Picasso (N68) 1.6 HDi 80 05.2004 - 12.2011
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med FIAT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FIAT Scudo II (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Flatvogn lastebil / Chassis (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Van (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD B-Max (JK8) 1.6 TDCi 70 10.2012 - ...
FORD C-Max (DM2) 1.6 TDCi 74 02.2007 - 09.2010
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 70 12.2010 - ...
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.4 TDCi 50 11.2001 - 06.2008
FORD Fiesta Mk5 Van 1.4 TDCi 50 10.2003 - 12.2010
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.4 TDCi 51 06.2008 - ...
FORD Fiesta Mk6 Van 1.4 TDCi 51 01.2009 - ...
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi 80 10.2003 - 03.2007
FORD Focus Mk2 Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 74 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 74 04.2005 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Stasjonsvogn (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 74 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk3 Hatchback (DYB) 1.6 TDCi 70 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Sedan (DYB) 1.6 TDCi 70 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Stasjonsvogn (DYB) 1.6 TDCi 70 07.2010 - ...
FORD Fusion Stasjonsvogn (JU2) 1.4 TDCi 50 08.2002 - 12.2012
FORD Galaxy Mk2 (WA6) 1.6 TDCi 85 02.2011 - 06.2015
FORD Mondeo Mk4 Hatchback (BA7) 1.6 TDCi 85 02.2011 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Sedan (BA7) 1.6 TDCi 85 12.2010 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Stasjonsvogn (BA7) 1.6 TDCi 85 02.2011 - 01.2015
FORD S-Max Mk1 (WA6) 1.6 TDCi 85 02.2011 - 12.2014
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Clubman (R55) 1.6 Cooper D 80 10.2007 - 02.2010
MINI Hatchback (R56) 1.6 Cooper D 80 11.2006 - 09.2010
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PEUGEOT 1007 Hatchback 1.4 HDi 50 04.2005 - ...
PEUGEOT 107 Hatchback (PM, PN) 1.4 HDi 40 06.2005 - 05.2014
PEUGEOT 2008 Stasjonsvogn (CU_) 1.6 HDi 68 03.2013 - ...
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 80 04.2005 - 02.2007
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 HDi eco 70 50 09.2001 - 04.2009
PEUGEOT 206 Sedan 1.4 HDi eco 70 50 09.2008 - ...
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi 50 07.2002 - ...
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L, 2M) 1.4 HDi eco 70 50 01.2009 - 06.2013
PEUGEOT 207 Hatchback 1.6 HDi 66 02.2006 - 12.2015
PEUGEOT 207 CC 1.6 HDi 80 02.2007 - 01.2015
PEUGEOT 207 SW 1.6 HDi 66 06.2007 - 10.2013
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi 50 03.2012 - ...
PEUGEOT 3008 I (0U_) 1.6 HDi 80 06.2009 - 08.2016
PEUGEOT 307 Hatchback (3A/C) 1.4 HDi 50 10.2001 - 03.2009
PEUGEOT 307 Stasjonsvogn (3E) 1.6 HDi 110 80 03.2002 - 04.2008
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 80 02.2004 - 04.2008
PEUGEOT 308 I CC (4B) 1.6 HDi 82 06.2009 - 12.2014
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A, 4C) 1.6 HDi 66 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 308 II Hatchback 1.6 HDi 68 09.2013 - ...
PEUGEOT 308 I SW (4E, 4H) 1.6 HDi 68 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 407 Sedan 1.6 HDi 110 80 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 407 SW 1.6 HDi 110 80 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 5008 I (0U_, 0E_) 1.6 HDi 82 09.2009 - 03.2017
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 HDi 82 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT 508 I SW (8E_) 1.6 HDi 82 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT Bipper Van 1.4 HDi 50 02.2008 - ...
PEUGEOT Bipper Tepee 1.4 HDi 50 04.2008 - ...
PEUGEOT Expert II Flatvogn lastebil/Chassis 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Van 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Tepee (VF3X) 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - 03.2016
PEUGEOT Partner I Combispace 1.6 HDi 90 66 10.2005 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Van 1.6 HDi 90 68 04.2008 - ...
PEUGEOT Partner I Van 1.6 HDi 90 66 02.2006 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Tepee 1.6 HDi 90 68 04.2008 - ...
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med SANTANA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SANTANA 300 / 350 SUV 1.6 D 66 09.1998 - ...
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med SUZUKI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SUZUKI Liana Hatchback 1.4 DDiS 66 04.2004 - 12.2007
SUZUKI Liana Sedan (ER, RH) 1.4 DDiS (RH 414D) 66 04.2004 - ...
SUZUKI SX4 I Hatchback (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 66 04.2007 - ...
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med TOYOTA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
TOYOTA Aygo (AB10) 1.4 HDi 40 07.2005 - 08.2010
OLJEPUMPE 8052553232119 kompatibel med VOLVO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VOLVO C30 (533) 1.6 D2 84 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (MS, 544) 1.6 D2 84 01.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (Y20, 134) 1.6 DRIVe / D2 84 01.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (AS, 124) 1.6 DRIVe 84 01.2010 - ...
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) 1.6 D2 84 03.2012 - ...
VOLVO V50 (MW, 545) 1.6 D 81 01.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155, 157) 1.6 DRIVe 84 02.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (BW, 135) 1.6 DRIVe / D2 84 07.2009 - 12.2015
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt ASHIKA 157-FO-FO01 Oljepumpe
Anmeldelser og erfaringer: ASHIKA 157-FO-FO01
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljepumpe ASHIKA 157-FO-FO01
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom