Senkesett MAGNETI MARELLI framaksel venstre, gasstrykk, fjærbein 357189070200

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
7189GL MAGNETI MARELLI
Støtdemper
Varenr: 357189070200
  • Monteringsside: framaksel venstre
  • Støtdemper-system: torørs
  • Støtdempertype: gasstrykk
  • Støtdemper-type: fjærbein
  • Støtdemper-monteringstype: øvre stift
  • Fjæringstype: for spiralfjæroppheng
  • Lengde [mm]: 479, 318
  • Varenummer i par: 357189070100
  • Diameter 1 [mm]: 50
  • Diameter 2 [mm]: 32
  • Renovert: Helt nye
15%
1224,96 kr*
1041,22 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny MAGNETI MARELLI 7189GL Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg 357189070200 MAGNETI MARELLI 357189070200 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for MAGNETI MARELLI 7189GL Senkesett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. MAGNETI MARELLI 357189070200 Støtdemper med direkte amex
  • MAGNETI MARELLI 357189070200 Støtdemper er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy MAGNETI MARELLI 357189070200 Støtdemper
Produsent referanser
MITSUBISHI30890009
MITSUBISHI30890019
MITSUBISHI65562
MITSUBISHI65563
MITSUBISHIMR102433
MITSUBISHIMR102434
MITSUBISHIMR102439
MITSUBISHIMR369007
VOLVO30806456
VOLVO308064567
VOLVO30806457
VOLVO30852023
VOLVO30852024
VOLVO30890009
VOLVO30890010
VOLVO30890019
VOLVO30890020
VOLVO65548
VOLVO65549
VOLVO65551
VOLVO806456
VOLVO806457
Matchende biler
STØTDEMPER 8001063866185 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
STØTDEMPER 8001063866185 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt MAGNETI MARELLI 357189070200 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: MAGNETI MARELLI 357189070200
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Senkesett MAGNETI MARELLI framaksel venstre, gasstrykk, fjærbein 357189070200
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom