Tennplugg NGK Nøkkelvidde: 14 mm 91530

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
PLZKBR7B8G NGK
Tennplugg
Varenr: 91530
  • Nøkkelvidde: 14 mm
  • Utvendige gjenger [mm]: 12,0
  • Gjengelengde [mm]: 26,5
  • senderanlegg [mm]: 5,0
  • Tennplugg: fast SAE-tilkobling, platin-mellomelektrode, 1-jordingselektrode, grensesnittfiltrering 5 kOhm, med flattetningssete
  • versjon: Bi-Hex
  • Renovert: Helt nye
15%
175,22 kr
148,94 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny NGK PLZKBR7B8G Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg 91530 NGK 91530 Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for NGK PLZKBR7B8G Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. NGK 91530 Tennplugg med direkte amex
  • NGK 91530 Tennplugg er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy NGK 91530 Tennplugg
Produsent referanser
BMW0034098
BMW0034677
BMW0035531
BMW0035933
BMW12120034098
BMW12120034677
BMW12120035531
BMW12120035933
BMW12122158165
BMW12127534226
BMW2158165
BMW226AI04
BMW7534226
BMW7534226AI04
CITROËN596092
CITROËN596093
CITROËN5960A5
CITROËN5960E1
CITROËN5960E2
CITROËN5960G4
CITROËN5960H9
CITROËN5960L0
CITROËN5962A5
CITROËNV753422680
CITROËNV75342268003
MINI0034098
MINI0034677
MINI0035531
MINI0035933
MINI12120034098
MINI12120034677
MINI12120035531
MINI12120035933
MINI12122158165
MINI12122163332
MINI12127534226
MINI2158165
MINI2163332
MINI226AI04
MINI7534226
MINI7534226AI04
PEUGEOT596092
PEUGEOT596093
PEUGEOT5960A5
PEUGEOT5960E1
PEUGEOT5960E2
PEUGEOT5960G4
PEUGEOT5960H9
PEUGEOT5960L0
PEUGEOT5962A5
PEUGEOTV753422680
PEUGEOTV75342268003
Matchende biler
TENNPLUGG 087295815304 kompatibel med BMW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
BMW 1 Hatchback (F20) 116i 1.6 100 11.2010 - 02.2015
BMW 1 Hatchback (F21) 116i 1.6 100 12.2011 - ...
BMW 3 Sedan (F30, F80) 316i 1.6 100 04.2012 - 08.2016
BMW 3 Touring (F31) 316i 1.6 100 03.2012 - 08.2016
TENNPLUGG 087295815304 kompatibel med CITROËN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CITROËN Berlingo II (B9) 1.6 VTi 120 88 11.2009 - ...
CITROËN Berlingo II Van (B9) 1.6 VTi 95 72 07.2010 - ...
CITROËN C3 II (SC) 1.4 VTi 95 70 11.2009 - ...
CITROËN C3 Picasso 1.4 VTi 95 70 02.2009 - ...
CITROËN C4 Coupé 1.6 VTi 120 88 07.2008 - 07.2011
CITROËN C4 I Grand Picasso 1.6 THP 155 115 07.2008 - 08.2013
CITROËN C4 I Hatchback 1.6 VTi 120 88 07.2008 - 07.2011
CITROËN C4 II Hatchback 1.6 VTi 120 88 11.2009 - ...
CITROËN C4 I Picasso (UD) 1.6 THP 155 115 07.2008 - 08.2013
CITROËN C4 II Picasso 1.6 THP 155 115 02.2013 - ...
CITROËN C5 III Sedan 1.6 VTi 120 88 04.2009 - ...
CITROËN C5 III Stasjonsvogn (RW) 1.6 VTI 120 88 04.2009 - ...
CITROËN DS3 Hatchback 1.4 VTi 95 70 11.2009 - 07.2015
CITROËN DS5 Hatchback 1.6 THP 155 115 11.2011 - 07.2015
TENNPLUGG 087295815304 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Cabrio (R57) 1.6 Cooper 85 10.2007 - 06.2015
MINI Clubman (R55) 1.6 Cooper 85 10.2007 - 06.2014
MINI Clubvan (R55) 1.6 Cooper 90 12.2012 - 06.2014
MINI Countryman (R60) 1.6 Cooper S ALL4 120 01.2010 - 10.2016
MINI Coupé (R58) 1.6 Cooper 90 12.2010 - 04.2015
MINI Hatchback (R56) 1.6 Cooper 85 09.2006 - 11.2013
MINI Paceman (R61) 1.6 Cooper 90 03.2012 - 09.2016
MINI Roadster (R59) 1.6 Cooper S 120 11.2011 - 04.2015
TENNPLUGG 087295815304 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PEUGEOT 2008 Stasjonsvogn (CU_) 1.6 VTi 88 03.2013 - ...
PEUGEOT 207 Hatchback 1.6 16V Turbo 110 02.2006 - 10.2013
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V 88 02.2007 - 12.2013
PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 70 02.2007 - 10.2013
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 115 03.2012 - ...
PEUGEOT 3008 I (0U_) 1.6 VTi 88 06.2009 - 08.2016
PEUGEOT 308 I CC (4B) 1.6 16V 110 06.2009 - 12.2014
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A, 4C) 1.4 16V 70 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 308 II Hatchback 1.6 115 09.2013 - ...
PEUGEOT 308 I SW (4E, 4H) 1.4 16V 70 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 5008 I (0U_, 0E_) 1.6 16V 88 09.2009 - 03.2017
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi 88 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT 508 I SW (8E_) 1.6 VTi 88 11.2010 - 12.2018
PEUGEOT RCZ Coupé 1.6 16V 115 03.2010 - 12.2015
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt NGK 91530 Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: NGK 91530
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tennplugg NGK Nøkkelvidde: 14 mm 91530
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom