Tennplugger RIDEX Nøkkelvidde: 20,8 686S0310

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
686S0310 RIDEX
Tennplugg
Varenr: 686S0310
  • Nøkkelvidde: 20,8
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,8
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • Renovert: Helt nye
15%
48,98 kr*
41,63 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny RIDEX 686S0310 Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg 686S0310 RIDEX 686S0310 Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for RIDEX 686S0310 Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. RIDEX 686S0310 Tennplugg med direkte amex
  • RIDEX 686S0310 Tennplugger er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy RIDEX 686S0310 Tennplugg
Produsent referanser
ASIA MOTORS0891418110
ASIA MOTORSAA10118110
AUDI101000002AA
AUDI101000005AE
BAICBOC1093002023
BMW12121262360
BMW12121262361
BMW12121263070
BMW12121276283
BMW12121279526
BMW12129056446
BMW12129056447
BMW12129057189
BMW12129057190
BMW12129057749
BMW12129057750
CHANGAN370701001
CHANGAN370701002
CHANGAN3707101002
CHANGAN4621AD3707950
CHANGANGB782587
CHANGANJBT64721997
CHANGANS113707100
CHEVROLET96503395
CHRYSLER67P
CITROËN5432057Y
CITROËN596273
CITROËN5962A1
CITROËN5962N7
CITROËN5962P0
CITROËNMKP00071
CITROËNZC9862088U
DAEWOO0242229518
DAEWOO25183132
DAEWOO93742296
DAEWOO96503395
DAEWOOEC229538
DAIHATSU9004851036000
DAIHATSU9004851044000
DAIHATSU9004851053000
DAIHATSU9004851054000
DAIHATSU9091901059000
DAIHATSU9091901060000
DAIHATSU9091901064000
DAIHATSU9091901102
DAIHATSU9091951072000
DONGFENG (DFAC)JBT64721997
FAW (TIANJIN)3707150J11A00
FAW (TIANJIN)AGSP22YE09
FIAT7554431
FIATV4LS
FORD1523608
FORD5099860
FORD930X12405BA
GEELY462QE13707100D
GMC1214002
GMC3490154
GMC3496305
HAFEI3707950
HARLEY-DAVIDSON MC3231183
HITACHIL46PW
HITACHIL46PW11
HONDA9807955827
HONDA9807955841
HONDA9807955846
HONDA9807955855
HONDA9807955871
HONDA9807955881
HONDA9807955941
HONDA9807955946
HYUNDAI1881108051
ISUZU9825131060
KIA0891418110
KIA0K2A118110
KIAAA10118110
LADA2101037070
LADA210103707000NB
LANCIA7554431
LANCIAV4LS
MARUTI0948200155
MAZDA066018110
MAZDA100277550
MAZDA395318110
MAZDA891418110
MAZDAM8L011081
MERCEDES-BENZ0021590503
MERCEDES-BENZ0021590703
MERCEDES-BENZ0021591603
MERCEDES-BENZ0021591703
MERCEDES-BENZ0021592203
MERCEDES-BENZ0021594803
MERCEDES-BENZ0021596003
MERCEDES-BENZ0031591103
MERCEDES-BENZ0031592903
MERCEDES-BENZ0031594603
MERCEDES-BENZ1161590103
MERCEDES-BENZA0021590503
MERCEDES-BENZA0021590703
MERCEDES-BENZA0021591603
MERCEDES-BENZA0021591703
MERCEDES-BENZA0021592203
MERCEDES-BENZA0021594803
MERCEDES-BENZA0021596003
MERCEDES-BENZA0031591103
MERCEDES-BENZA0031592903
MERCEDES-BENZA0031594603
MERCEDES-BENZA1161590103
MITSUBISHIMS851182
MITSUBISHIMS851182A
MITSUBISHIMS851232
MITSUBISHIMS851235
NISSAN22401S2000
NISSAN22401V1415
NISSAN22401W8915
NISSANB240189904
NISSANB2401V1415
NISSANB2401W8915
OPEL1214002
OPEL1214110
OPEL25183132
OPEL90356323
OPEL90369815
OPEL90508666
OPEL90512989
OPEL91149685
OPEL94837756
PEUGEOT5432057Y
PEUGEOT596273
PEUGEOT5962A1
PEUGEOT5962N7
PEUGEOT5962P0
PEUGEOTMKP00071
PEUGEOTZC9862088U
PORSCHE99917017090
PROTONMS851182
PROTONMS851182LP
PROTONMS851212
PUCH9050714
RENAULT7700500048
RENAULT7700613818
RENAULT7700647265
RENAULT7700661752
RENAULT7700670734
RENAULT7700681299
RENAULT7700683771
RENAULT7700692428
RENAULT7700724822
RENAULT7700743920
RENAULT7700860235
RENAULT7701023325
RENAULT7701366903
RENAULT7702112987
RENAULT7702124101
SUBARU420543200
SUBARU490010043
SUZUKI0948200129
SUZUKI0948200131
SUZUKI0948200155
SUZUKI0948200167
SUZUKI0948200167LPC
SUZUKI0948200432
SUZUKI0948200506
TOYOTA9004851054
TOYOTA9009816425
TOYOTA9091901020
TOYOTA9091901059
TOYOTA90919010598N
TOYOTA9091901064
TOYOTA9091901102
TOYOTA9091901223
TOYOTA9099909006
UAZ40623707000
VAUXHALL91143775
VAUXHALL91149685
VAUXHALLVSP002
VW000057066A
VW01781148
VW101000002AA
VW101000005AE
VW101000006AD
VW101000018AA
VW101000018AB
VW101000047AA
VW191905450P
VW191905452C
VWN01781148
VWN01781153
VWN01781175
VWN01781179
VWN01781234
VWN01781241
VWN01781257
VWN01781311
VWN01781355
WULING462QE13707100D
YAMAHA9470300133
Matchende biler
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med AC modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ALPINA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ARO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ASIA-MOTORS modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ASTON-MARTIN modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med AUDI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med AUSTIN modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med AUSTIN-HEALEY modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med BEDFORD modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med BENTLEY modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med BERTONE modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med BMW modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med CHEVROLET modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med CHRYSLER modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med CITROEN modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med DAEWOO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med DAIHATSU modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med DAIMLER modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med DODGE modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med FIAT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med FORD modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med FSO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med GLAS modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med HONDA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med HYUNDAI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med INNOCENTI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ISUZU modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med JAGUAR modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med KIA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med LADA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med LANCIA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med LAND-ROVER modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MARUTI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MASERATI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MAZDA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MG modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MORGAN modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MORRIS modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med MOSKVICH modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med NISSAN modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med NSU modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med OPEL modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PEUGEOT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PIAGGIO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PININFARINA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PORSCHE modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PROTON modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med PUCH modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med RENAULT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ROLLS-ROYCE modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ROVER modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SAAB modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SANTANA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SEAT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SKODA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SUBARU modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med SUZUKI modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med TALBOT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med TOYOTA modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med TRABANT modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med TRIUMPH modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med VAUXHALL modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med VOLVO modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med VW modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med WARTBURG modeller:
TENNPLUGG 4065739013994 kompatibel med ZASTAVA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt RIDEX 686S0310 Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: RIDEX 686S0310
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tennplugger RIDEX Nøkkelvidde: 20,8 686S0310
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom