Tennplugger DENSO Nickel Nøkkelvidde: 20.6 W20EPR-U

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
3047 DENSO
Tennplugg
Varenr: W20EPR-U
  • Produktlinje: Nickel
  • Nøkkelvidde: 20.6
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • Tennplugg: 1-jordingselektrode
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vekt [g]: 56
  • Renovert: Helt nye
15%
35,91 kr*
30,52 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny DENSO 3047 Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg W20EPR-U DENSO W20EPR-U Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for DENSO W20EPR-U Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. DENSO W20EPR-U Tennplugg med direkte amex
  • DENSO 3047 Tennplugger er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy DENSO W20EPR-U Tennplugg
Produsent referanser
ACC42CXLS
ACC42XLS
ALFA ROMEO4249164
ALFA ROMEO4345041
ALFA ROMEO46759688
AUTOBIANCHI4401550
BMW12121265595
BMW12121267485
BMW12121338145
BMW12121711296
BMW12129061871
BMW1265595
BMW1267485
BMW1338145
BMW1711296
BMW9061871
CATERPILLAR2W9486
CHEVROLET94837756
CHEVROLET96110493
CHRYSLERMS851555
CITROËN/PEUGEOT596007
CITROËN/PEUGEOT5960J0
CITROËN/PEUGEOT596213
CITROËN/PEUGEOT596216
CITROËN/PEUGEOT59622A
CITROËN/PEUGEOT59623L
CITROËN/PEUGEOT59623R
CITROËN/PEUGEOT59624E
CITROËN/PEUGEOT59625Y
CITROËN/PEUGEOT596265
CITROËN/PEUGEOT596299
CITROËN/PEUGEOT5962A8
CITROËN/PEUGEOT5962E9
CITROËN/PEUGEOTZB9862093U
DAEWOO3490274
DAIHATSU9004851005
DAIHATSU9004851034
DAIHATSU9004851043
DAIHATSU9004851059
DAIHATSU9004851095
DAIHATSU9004851096
DAIHATSU9004851135
DAIHATSU9807960000
DENSOD2
FIAT4401549
FIAT4401551
FIAT4401552
FIAT46229251
FIAT5894587
FIAT5984036
FIAT71711639
FIAT71711640
FIAT71711806
FIAT71736278
FIAT71736279
FIAT7554432
FIAT7554437
FIAT7554444
FIAT7571577
FIAT7668669
FIAT7760382
FIAT7772456
FORD1518878
FORD1542499
FORD5099742
FORD5099743
FORD5099767
FORD5099768
FORD5099769
FORD5099782
FORD5099783
FORD92OF12405ZA
GENERAL MOTORS25109002
GENERAL MOTORS3496307
GENERAL MOTORS5613100
GENERAL MOTORS90239568
GENERAL MOTORS90350018
GENERAL MOTORS90355136
GENERAL MOTORS90485247
GENERAL MOTORS91143774
HONDA9807956811
HONDA9807956841
HONDA9807956846
HONDA9807956851
HONDA9807956854
HONDA9807956855
HONDA980795685500
HONDA980795685502
HONDA980795685504
HONDAZH980001000
INNOCENTI6553206604
INNOCENTI6563208605
INNOCENTI7510960
ISUZU8942199430
ISUZU9825131030
KAWASAKI920701028
KAWASAKI920701029
KAWASAKIJ4520W20EPRU
LADA2101037070
LADA210137000
LADA21013707
LADA2101370700002
LADA21013707001
LADA210837000
LADA2108370701
LADA21083707010
LADA2108370701010
LADA2108370701012
LADA2111370701
LADA21113707010
LADA2111370701001
LADA2112370701
LADA2112370701001
LANCIA7554442
MAZDA030418110
MAZDA074524210
MAZDA169018110
MAZDA30418110
MAZDA74524210
MERCEDES-BENZ0001590003
MERCEDES-BENZ0021592403
MERCEDES-BENZ0021592803
MERCEDES-BENZ0021594103
MERCEDES-BENZ0021594203
MERCEDES-BENZ0031591203
MERCEDES-BENZ0031591303
MERCEDES-BENZ0031592603
MERCEDES-BENZ0031594503
MERCEDES-BENZ0031595703
MERCEDES-BENZ0061590003
MERCEDES-BENZ0061590103
MERCEDES-BENZ01590003
MERCEDES-BENZ1101590003
MERCEDES-BENZ1161590003
MERCEDES-BENZ1161590103
MERCEDES-BENZ21592403
MERCEDES-BENZ21592803
MERCEDES-BENZ21594103
MERCEDES-BENZ21594203
MERCEDES-BENZ31591203
MERCEDES-BENZ31591303
MERCEDES-BENZ31592603
MERCEDES-BENZ31594503
MERCEDES-BENZ31595703
MERCEDES-BENZ61590003
MERCEDES-BENZ61590103
MERCEDES-BENZA0001590003
MERCEDES-BENZA0021592403
MERCEDES-BENZA0021592803
MERCEDES-BENZA0021594103
MERCEDES-BENZA0021594203
MERCEDES-BENZA0031591203
MERCEDES-BENZA0031591303
MERCEDES-BENZA0031592603
MERCEDES-BENZA0031594503
MERCEDES-BENZA0031595703
MERCEDES-BENZA0061590003
MERCEDES-BENZA0061590103
MERCEDES-BENZA1101590003
MERCEDES-BENZA1161590003
MERCEDES-BENZA1161590103
MITSUBISHIM05269897
MITSUBISHIMS851126
MITSUBISHIMS851183
MITSUBISHIMS851233
MITSUBISHIMS851236
MITSUBISHIMS851403
MITSUBISHIMS851413
NISSAN2240121B16
NISSAN2240175507
NISSAN22401A4705
NISSAN22401S2100
NISSAN22401V0516
NISSAN22401V1416
NISSAN22401V1491
NISSAN22401W8916
NISSAN22401W8917
OPEL1214007
OPEL1214139
OPEL1214802
OPEL1214807
OPEL4300010
OPEL4317021
PORSCHE92809460203
PORSCHE99917011990
PORSCHE99917012690
PORSCHE99917013890
PORSCHE99917013990
PORSCHE99917014690
PORSCHE99917014890
PORSCHE99917016890
PORSCHEN178118
PORSCHEN178128
PORSCHEN1781399
PROTONLBP6ES
PROTONMS851233E
RENAULT7700500000
RENAULT7700733422
RENAULT7700737457
RENAULT7701023080
RENAULT7701366086
RENAULT7701366138
RENAULT7701366267
ROVERGSP161
ROVERGSP163
ROVERGSP181
ROVERGSP264
ROVERGSP4452
ROVERGSP7669
ROVERNLP100260
SEATSE127919000A
SEATSE127919000B
SEATSE127919000C
SUBARU0948200299
SUBARU22401AA020
SUBARU22401AA200
SUBARU22401AA220
SUBARU22401KA130
SUZUKI0948200118
SUZUKI0948200160
SUZUKI0948200299
SUZUKI0948200409
SUZUKI0948200487
SUZUKI09482A00155
TOYOTA9091901057
VOLVO13066048
VOLVO1306605
VOLVO1346541
VOLVO13465414
VOLVO1367528
VOLVO1367529
VOLVO13675293
VOLVO1667529
VOLVO2707461
VOLVO2714095
VOLVO2735975
VW101000000AB
VW101000002AB
VW101000002AC
VW101000006AB
VW101000006AC
VW101000034AA
VWN01781139
VWN01781155
VWN01781175
VWN01781213
VWN01781236
VWN01781240
VWN01781253
VWN01781333
YAMAHA9079END071
YAMAHA9470000228
YAMAHA9470100116
YAMAHA9470100228
YAMAHA9470100234
YAMAHA9470200234
YAMAHA9470300116
YAMAHA9470300228
YAMAHA9470300234
Matchende biler
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med AC modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med ASTON-MARTIN modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med AUDI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med AUSTIN modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med BEDFORD modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med BENTLEY modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med BMW modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med CHEVROLET modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med CITROEN modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med DAEWOO modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med FIAT modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med FORD modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med GAZ modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med HONDA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med HYUNDAI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med INNOCENTI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med ISUZU modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med LADA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med LANCIA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med LAND-ROVER modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med LOTUS modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med MAZDA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med MG modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med MORGAN modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med MORRIS modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med NISSAN modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med OPEL modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med PEUGEOT modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med PIAGGIO modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med PININFARINA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med PORSCHE modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med PROTON modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med RENAULT modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med ROVER modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med SANTANA modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med SEAT modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med SUBARU modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med SUZUKI modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med TALBOT modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med TVR modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med VAUXHALL modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med VOLVO modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med VW modeller:
TENNPLUGG 042511030473 kompatibel med ZASTAVA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt DENSO W20EPR-U Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: DENSO Nickel D2
Totalvurdering +31
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+8 -
+8 -
+4 -
+5 1-
+6 1-
Tennplugger DENSO Nickel Nøkkelvidde: 20.6 W20EPR-U
8.9 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom