Tennplugger DENSO Nickel TT Nøkkelvidde: 20.6 W22TT

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
T15 DENSO
Tennplugg
Varenr: W22TT
  • Produktlinje: Nickel TT
  • Nøkkelvidde: 20.6
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • Tennplugg: 1-jordingselektrode
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vekt [g]: 43
  • Renovert: Helt nye
15%
48,19 kr*
40,96 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny DENSO T15 Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg W22TT DENSO W22TT Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for DENSO W22TT Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. DENSO W22TT Tennplugg med direkte amex
  • DENSO T15 Tennplugger er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy DENSO W22TT Tennplugg
Produsent referanser
AUDIN01781123
AUDIN01781239
CITROËN/PEUGEOT596120
CITROËN/PEUGEOT59623T
CITROËN/PEUGEOT59623W
CITROËN/PEUGEOT59623X
CITROËN/PEUGEOT59626X
CITROËN/PEUGEOT596288
CITROËN/PEUGEOT596298
CITROËN/PEUGEOTMYC000279N
CITROËN/PEUGEOTZB9000060U
DAIHATSU9004851083
DAIHATSU9004851084
DAIHATSU9922611236
DAIHATSU9922611236131
DENSOT15
FIAT4233922
FIAT46481378
FIAT5894585
FIAT5984035
FIAT60512929
FIAT60800325
FIAT7554436
FIAT7554440
FIAT7571575
FIAT7772515
FIAT7774341
FORD1120835
FORD1518878
FORD5099742
FORD5099768
FORD5099783
FORD5099784
FORD5099949
FORD5099950
FORD92OF12405BKA
FORD92OF12405RB
FORD92OF12405SA
FORD92OF12405TA
FORDD2PF12405BA
HITACHIL44PW
HONDA9807957145
HONDA9807957154
HONDA980795715401
HONDA9807957155
HONDA980795715501
HONDA9807957171
HONDA9807957181
HONDA9807957185
HONDA9807957189
HONDA980795718901
HONDA9807957821
HONDA98079578211H
HONDA9807957831
HONDA980795783102
HONDA9807957841
HONDA9807957846
HONDA980795785102
HONDA9807957854
HONDA980795785400
HONDA9807957855
HONDA9807957856
HONDA980795785603
HONDA98079600000
ISUZU8941045860
KAWASAKI920701030
KAWASAKI920701031
MAZDA074418110
MERCEDES-BENZ0011590803
MERCEDES-BENZ0011591303
MERCEDES-BENZ0011591503
MERCEDES-BENZ0011591603
MERCEDES-BENZ0011598703
MERCEDES-BENZ0011599303
MERCEDES-BENZ0021591803
MERCEDES-BENZ0021592703
MERCEDES-BENZ0021596203
MERCEDES-BENZ0031590003
MERCEDES-BENZ0031591403
MERCEDES-BENZ0031593203
MERCEDES-BENZ0031595603
MERCEDES-BENZ0031595803
MERCEDES-BENZ11590803
MERCEDES-BENZ11591303
MERCEDES-BENZ11591503
MERCEDES-BENZ11591603
MERCEDES-BENZ11598703
MERCEDES-BENZ11599303
MERCEDES-BENZ1231590003
MERCEDES-BENZ21591803
MERCEDES-BENZ21592703
MERCEDES-BENZ21596203
MERCEDES-BENZ31590003
MERCEDES-BENZ31591403
MERCEDES-BENZ31593203
MERCEDES-BENZ31595603
MERCEDES-BENZ31595803
MERCEDES-BENZA0011590803
MERCEDES-BENZA0011591303
MERCEDES-BENZA0011591503
MERCEDES-BENZA0011591603
MERCEDES-BENZA0011598703
MERCEDES-BENZA0011599303
MERCEDES-BENZA0021591803
MERCEDES-BENZA0021592703
MERCEDES-BENZA0021596203
MERCEDES-BENZA0031590003
MERCEDES-BENZA0031591403
MERCEDES-BENZA0031593203
MERCEDES-BENZA0031595603
MERCEDES-BENZA0031595803
MERCEDES-BENZA1231590003
MITSUBISHI3009518862
MITSUBISHIMS851024
MITSUBISHIMS851029
MITSUBISHIMS851029A
MITSUBISHIMS851029K
MITSUBISHIMS851184
MITSUBISHIMS851189
MITSUBISHIMS851234
MITSUBISHIMS851239
MITSUBISHIMS851409
MITSUBISHIMS851414
MITSUBISHIMS851419
MITSUBISHIMS851434
MITSUBISHIMS851439
MITSUBISHIMS851550
MITSUBISHIMS851882
PORSCHE99917005090
PORSCHE99917005190
PORSCHE99917005290
PORSCHE99917005590
PORSCHE99917005690
PORSCHE99917011190
PORSCHE99917013590
PORSCHE99917016590
PORSCHEN178113
RENAULT7700742094
RENAULT7701366268
ROVERGSP281
SEAT03090599916
SEAT0489059994
SUBARU22401AA090
SUBARU22401AA160
SUBARU22401AA210
SUZUKI0948200139
SUZUKI0948200140
SUZUKI0948200154
SUZUKI0948200194
SUZUKI0948200197
SUZUKI0948200253
SUZUKI0948200253000
SUZUKI0948200253111
SUZUKI0948200385
SUZUKI0948200434
SUZUKI0948200495
SUZUKI0948200498
TOYOTA89220101783
TOYOTA9009822126
TOYOTA9009822265
TOYOTA9009822325
TOYOTA9009822605
TOYOTA9009822695
TOYOTA9009824157
TOYOTA9099909002
VOLVO1306604
VOLVO1367015
VOLVO1367527
VOLVO2707479
VOLVO2714152
VOLVO2735967
VOLVO32133274
VOLVO33448986
VOLVO33448994
VW101000000AA
VW101000001AA
VW101000002AD
VW101000005AC
VW101000006AA
VW3090599916
VWN01781159
VWN01781171
VWN01781244
YAMAHA9009822126
YAMAHA9079END026
YAMAHA9079END027
YAMAHA9079END053
YAMAHA9470000141
YAMAHA9470000202
YAMAHA9470000220
YAMAHA9470100117
YAMAHA9470100141
YAMAHA9470100202
YAMAHA9470100218
YAMAHA9470100220
YAMAHA9470300117
YAMAHA9470300141
YAMAHA9470300218
YAMAHA9470300220
YAMAHA9470300320
Matchende biler
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med ABARTH modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med AUDI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med FERRARI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med FIAT modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med FORD modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med INNOCENTI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med LANCIA modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med LOTUS modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med MOSKVICH modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med PEUGEOT modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med PORSCHE modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med RENAULT modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med SAAB modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med SEAT modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med SUBARU modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med SUZUKI modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med VOLVO modeller:
TENNPLUGG 042511046214 kompatibel med VW modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt DENSO W22TT Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: DENSO Nickel TT 4621
Totalvurdering +9
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+2 -
+2 -
+1 -
+2 -
+2 -
Tennplugger DENSO Nickel TT Nøkkelvidde: 20.6 W22TT
8.5 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom