Hjulbolt FEBI BILSTEIN 17, 50mm 07065

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
07065 FEBI BILSTEIN
Hjulbolt
Varenr: 07065
  • Nøkkelvidde: 17
  • Lengde [mm]: 50
  • Gjengelengde [mm]: 26
  • Hjulfesting: Konisk sete F
  • Monteringsside: framaksel, bakaksel
  • Vekt [kg]: 0,0581
  • Utvendige gjenger [mm]: M12 x 1,5
  • Kvalitet / klasse: 10.9
  • Overflate: galvanisert
  • Skruehode-mutterprofil: utvendig sekskant
  • Se serviceinformasjon
  • Material: stål
  • Diameter [mm]: 23,0
  • Renovert: Helt nye
15%
68,67 kr*
58,37 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt online og betal med PayPal
  • Legg 07065 FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt
Produsent referanser
BMW36130141576
BMW36131116717
BMW36131117190
BMW36131117191
BMW36131118949
BMW36131123585
BMW36131126191
DACIA8200473313
DACIA8200610460
MERCEDES-BENZ4159900107
MERCEDES-BENZ4159900107S1
MERCEDES-BENZ4159900207
MERCEDES-BENZ4159900207S1
MERCEDES-BENZ4159900307
MERCEDES-BENZ4159900307S1
MINI36130141576
MINI36131116717
MINI36131117190
MINI36131118949
MINI36131123585
MINI36131126191
RENAULT8200473313
RENAULT8200610460
Matchende biler
HJULBOLT 4027816070658 kompatibel med BMW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
BMW 3 Sedan (E21) 315 1.6 55 06.1975 - 03.1984
BMW 5 Sedan (E12) 518 1.8 66 03.1972 - 06.1981
BMW 5 Sedan (E28) 518 1.8 66 05.1981 - 12.1987
BMW 6 Coupé (E24) 628CSi 2.8 135 12.1977 - 04.1989
BMW 7 (E23) 728 2.8 125 05.1977 - 08.1986
BMW Z1 Roadster (E30) 2.5 125 06.1988 - 06.1991
HJULBOLT 4027816070658 kompatibel med DACIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
DACIA Duster SUV 1.5 dCi 66 04.2010 - ...
DACIA Logan I Sedan (LS) 1.4 MPI LPG 55 09.2004 - ...
DACIA Logan I Express (FS) 1.5 dCi 55 03.2009 - ...
DACIA Logan I MCV (KS) 1.6 MPI 85 62 02.2007 - ...
DACIA Logan I Pick-up (US) 1.4 55 03.2008 - ...
DACIA Sandero I (SD) 1.5 dCi 55 06.2008 - ...
HJULBOLT 4027816070658 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MERCEDES-BENZ Citan Van (W415) 108 CDI 1.5 (415.601, 415.603) 55 11.2012 - ...
MERCEDES-BENZ Citan Mixto (W415) 109 CDI 1.5 66 11.2012 - ...
MERCEDES-BENZ Citan Tourer / Stasjonsvogn (415) 108 CDI 1.5 (415.703) 55 11.2012 - ...
HJULBOLT 4027816070658 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Cabrio (R52) 1.6 One 66 07.2004 - 11.2007
MINI Hatchback (R50, R53) 1.6 One 66 06.2001 - 09.2006
HJULBOLT 4027816070658 kompatibel med RENAULT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
RENAULT Clio III Grandtour 1.2 16V 76 02.2008 - ...
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.2 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 76 05.2005 - ...
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 06.2005 - 07.2010
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x4 99 01.2011 - ...
RENAULT Fluence (L3_) Z.E. 70 02.2010 - ...
RENAULT Grand Scénic II (JM) 1.6 83 04.2004 - 06.2009
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 1.5 dCi 81 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo II / Grand Kangoo (KW) 1.5 dCi 110 80 02.2008 - ...
RENAULT Kangoo II Be Bop (KW) 1.5 dCi 80 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.6 Flex 72 03.2007 - 12.2011
RENAULT Kangoo II Express (FW) Z.E. 44 02.2008 - ...
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 1.9 dTi 72 10.1997 - 03.2001
RENAULT Laguna II Hatchback (BG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna II Grandtour (KG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Logan Express (US_) 1.6 64 04.2007 - ...
RENAULT Logan I Sedan 1.5 dCi 63 09.2004 - ...
RENAULT Logan I Stasjonsvogn (KS) 1.5 dCi 63 04.2007 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 1.6 16V 81 06.2010 - ...
RENAULT Megane II Hatchback (BM, CM) 1.4 16V 72 09.2002 - 12.2010
RENAULT Megane II Coupé-Cabriolet (EM) 1.6 83 09.2003 - 12.2009
RENAULT Megane II Sedan (LM) 1.6 Hi-Flex 85 08.2003 - ...
RENAULT Megane II Stasjonsvogn (KM) 1.9 dCi 85 08.2003 - 08.2012
RENAULT Megane III Coupé (DZ) 2.0 TCe 184 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Grandtour (KZ) 1.5 dCi 78 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 1.5 dCi 78 11.2008 - ...
RENAULT Modus / Grand Modus (F, JP) 1.5 dCi 75 55 09.2004 - ...
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.6 75 11.2007 - ...
RENAULT Scénic II (JM) 1.6 Hi-Flex 81 06.2003 - 07.2010
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi 81 02.2009 - ...
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.5 dCi 47 06.2005 - ...
RENAULT Symbol / Thalia II 1.5 dCi 62 09.2008 - ...
RENAULT Twingo I Hatchback 1.2 40 05.1996 - 06.2007
RENAULT Twingo I Van 1.2 43 05.1996 - 08.2004
RENAULT Twingo II Hatchback 1.5 dCi 75 55 03.2007 - ...
RENAULT Wind 1.2 TCe 100 75 07.2010 - ...
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 07065 Hjulbolt
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 07065
Totalvurdering +99
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+24 2-
+21 4-
+15 2-
+19 3-
+20 3-
Hjulbolt FEBI BILSTEIN 17, 50mm 07065
8.9 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom