Hjullager SKF med ABS senorring VKBA5413

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
VKBA 5413 SKF
Hjullager
Varenr: VKBA 5413
  • Innvendig diameter [mm]: 90
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med ABS senorring
  • Diameter [mm]: 160
  • Bredde [mm]: 125
  • Renovert: Helt nye
15%
8060,89 kr*
6851,76 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Gratis frakt
Vi aksepterer
  • Kjøp ny SKF VKBA 5413 Hjullager online og betal med PayPal
  • Legg VKBA5413 SKF VKBA 5413 Hjullager for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for SKF VKBA 5413 Hjullager til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. SKF VKBA 5413 Hjullager med direkte amex
  • SKF VKBA 5413 Hjullager er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy SKF VKBA 5413 Hjullager
Produsent referanser
IVECO42537774
IVECO42539148
IVECO42546141
IVECO42556319
IVECO42562731
IVECO500054527
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt SKF VKBA 5413 Hjullager
Anmeldelser og erfaringer: SKF VKBA 5413
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Hjullager SKF med ABS senorring VKBA5413
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom