Hjulbolt FEBI BILSTEIN 17, 50mm 18903

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
18903 FEBI BILSTEIN
Hjulbolt
Varenr: 18903
  • Nøkkelvidde: 17
  • Lengde [mm]: 50
  • Gjengelengde [mm]: 26
  • Hjulfesting: Konisk sete F
  • Skruelengde under hode [mm]: 29
  • Monteringsside: framaksel, bakaksel
  • Vekt [kg]: 0,07
  • Utvendige gjenger [mm]: M12 x 1,5
  • Kvalitet / klasse: 8.8
  • Skruehode-mutterprofil: utvendig sekskant
  • Se serviceinformasjon
  • Material: stål
  • Diameter [mm]: 23,0
  • Renovert: Helt nye
15%
29,71 kr*
25,25 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt online og betal med PayPal
  • Legg 18903 FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt
Produsent referanser
BMW36130141574
BMW36130141576
BMW36131095390
BMW36131116717
BMW36131117190
BMW36131117191
BMW36131118949
BMW36131122158
BMW36131123585
BMW36131126014
BMW36131126191
BMW36136781150
DACIA8200473313
DACIA8200610460
MERCEDES-BENZ4159900107
MERCEDES-BENZ4159900107S2
MERCEDES-BENZ4159900207
MERCEDES-BENZ4159900207S2
MERCEDES-BENZ4159900307
MERCEDES-BENZ4159900307S2
MINI36130141574
MINI36130141576
MINI36131095390
MINI36131116717
MINI36131117190
MINI36131117191
MINI36131118949
MINI36131122158
MINI36131123585
MINI36131126014
MINI36131126191
MINI36136781150
RENAULT8200473313
RENAULT8200610460
Matchende biler
HJULBOLT 4044688189035 kompatibel med BMW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
BMW 1 Cabrio (E88) 120i 2.0 125 03.2008 - 12.2013
BMW 1 Coupé (E82) M1 3.0 250 10.2006 - 10.2013
BMW 1 Hatchback (E81) 116i 1.6 85 09.2006 - 12.2011
BMW 1 Hatchback (E87) 116i 1.6 85 03.2003 - 09.2012
BMW 3 Cabrio (E30) 318i 1.8 83 12.1985 - 10.1993
BMW 3 Cabrio (E36) 320i 2.0 110 03.1993 - 04.1999
BMW 3 Cabrio (E46) 323Ci 2.5 125 04.2000 - 12.2007
BMW 3 Cabrio (E93) 318i 2.0 105 05.2006 - 12.2013
BMW 3 Compact (E36) 316i 1.6 75 03.1994 - 08.2000
BMW 3 Compact (E46) 316ti 1.8 85 03.2001 - 02.2005
BMW 3 Coupé (E36) 318is 1.8 103 03.1992 - 04.1999
BMW 3 Coupé (E46) 323Ci 2.5 125 02.1999 - 07.2006
BMW 3 Coupé (E92) 318i 2.0 105 11.2005 - 12.2013
BMW 3 Sedan (E21) 315 1.6 55 06.1975 - 03.1984
BMW 3 Sedan (E30) 316 1.8 Ecotronic 66 09.1982 - 12.1991
BMW 3 Sedan (E36) 316i 1.6 73 09.1990 - 02.1998
BMW 3 Sedan (E46) 318i 1.9 87 02.1998 - 04.2005
BMW 3 Sedan (E90) 325i 2.5 160 12.2004 - 12.2011
BMW 3 Touring (E30) 318i 1.8 83 09.1987 - 06.1994
BMW 3 Touring (E36) 320i 2.0 110 01.1995 - 10.1999
BMW 3 Touring (E46) 320i 2.0 110 10.1999 - 05.2005
BMW 3 Touring (E91) 318d 2.0 100 12.2004 - 06.2012
BMW 5 Sedan (E12) 518 1.8 66 03.1972 - 08.1981
BMW 5 Sedan (E28) 518 1.8 66 05.1981 - 12.1987
BMW 5 Sedan (E34) 520i 2.0 95 01.1988 - 09.1995
BMW 5 Sedan (E39) 520i 2.0 110 11.1995 - 06.2003
BMW 5 Sedan (E60) 520i 2.2 125 12.2001 - 03.2010
BMW 5 Touring (E34) 520i 2.0 110 11.1991 - 01.1997
BMW 5 Touring (E39) 520i 2.0 110 01.1997 - 05.2004
BMW 5 Touring (E61) 525i 2.5 141 03.2004 - 12.2010
BMW 6 Cabrio (E64) 645Ci 4.4 245 03.2004 - 07.2010
BMW 6 Coupé (E24) 628CSi 2.8 135 10.1975 - 04.1989
BMW 6 Coupé (E63) 645Ci 4.4 245 01.2004 - 07.2010
BMW 7 (E23) 728 2.8 125 05.1977 - 08.1986
BMW 7 (E32) 730i / iL 3.0 145 09.1986 - 09.1994
BMW 7 (E38) 730i / iL 3.0 155 10.1994 - 11.2001
BMW 8 (E31) 850Ci 5.4 240 02.1993 - 12.1999
BMW X1 (E84) xDrive28i 2.0 180 03.2009 - 06.2015
BMW Z1 Roadster (E30) 2.5 125 06.1988 - 06.1991
BMW Z3 Coupé (E36) 2.8 i 141 07.1997 - 06.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i 103 10.1995 - 01.2003
BMW Z4 Coupé (E86) 3.0 si 195 03.2006 - 01.2009
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 02.2003 - 02.2009
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive20i 2.0 135 05.2009 - 08.2016
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 06.2000 - 06.2003
HJULBOLT 4044688189035 kompatibel med DACIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
DACIA Duster SUV 1.5 dCi 66 04.2010 - 01.2018
DACIA Logan I Sedan (LS) 1.4 MPI LPG 55 09.2004 - ...
DACIA Logan I Express (FS) 1.5 dCi 55 03.2009 - ...
DACIA Logan I MCV (KS) 1.6 MPI 85 62 02.2007 - ...
DACIA Logan I Pick-up (US) 1.4 55 03.2008 - ...
DACIA Sandero I (SD) 1.5 dCi 55 06.2008 - ...
HJULBOLT 4044688189035 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Cabrio (R52) 1.6 One 66 07.2004 - 11.2007
MINI Cabrio (R57) 1.6 Cooper 88 10.2007 - 06.2015
MINI Clubman (R55) 1.6 Cooper S 120 10.2007 - 12.2013
MINI Hatchback (R50, R53) 1.6 One 66 06.2001 - 09.2006
MINI Hatchback (R56) 1.6 Cooper 88 10.2006 - 11.2013
HJULBOLT 4044688189035 kompatibel med RENAULT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
RENAULT Clio III Grandtour 1.2 16V 76 02.2008 - ...
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.2 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 76 05.2005 - ...
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 06.2005 - 12.2014
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x4 99 01.2011 - ...
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H) 82 02.2010 - ...
RENAULT Grand Scénic II (JM) 1.6 83 04.2004 - 06.2009
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 1.5 dCi 81 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo II / Grand Kangoo (KW) 1.5 dCi 110 80 02.2008 - ...
RENAULT Kangoo II Be Bop (KW) 1.5 dCi 80 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.6 Flex 72 03.2007 - 12.2011
RENAULT Kangoo II Express (FW) Z.E. 44 02.2008 - ...
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 1.9 dTi 72 10.1997 - 03.2001
RENAULT Laguna II Hatchback (BG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna II Grandtour (KG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Logan Express (US_) 1.6 64 04.2007 - ...
RENAULT Logan I Sedan 1.5 dCi 63 09.2004 - ...
RENAULT Logan I Stasjonsvogn (KS) 1.5 dCi 63 04.2007 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 1.6 16V 81 06.2010 - ...
RENAULT Megane II Hatchback (BM, CM) 1.4 16V 72 09.2002 - 12.2010
RENAULT Megane II Coupé-Cabriolet (EM) 1.6 83 09.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Kassevogn / stasjonsvogn (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 08.2003 - 07.2009
RENAULT Megane II Sedan (LM) 1.6 Hi-Flex 85 08.2003 - ...
RENAULT Megane II Stasjonsvogn (KM) 1.9 dCi 85 08.2003 - 08.2012
RENAULT Megane II Varebil / Hatchback (KM0/2_) 1.5 dCi 63 08.2003 - 02.2008
RENAULT Megane III Coupé (DZ) 2.0 TCe 184 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Grandtour (KZ) 1.5 dCi 78 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 1.5 dCi 78 11.2008 - ...
RENAULT Modus / Grand Modus (F, JP) 1.5 dCi 75 55 09.2004 - ...
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.6 75 11.2007 - ...
RENAULT Scénic II (JM) 1.6 Hi-Flex 81 06.2003 - 07.2010
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi 81 02.2009 - ...
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.5 dCi 47 06.2005 - ...
RENAULT Symbol / Thalia II 1.5 dCi 62 09.2008 - ...
RENAULT Twingo I Hatchback 1.2 40 05.1996 - 06.2007
RENAULT Twingo I Van 1.2 43 05.1996 - 08.2004
RENAULT Twingo II Hatchback 1.5 dCi 75 55 03.2007 - ...
RENAULT Wind 1.2 TCe 100 75 07.2010 - ...
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 18903
Totalvurdering +41
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+11 2-
+9 1-
+6 2-
+7 2-
+8 1-
Hjulbolt FEBI BILSTEIN 17, 50mm 18903
7.8 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom