Hjulbolter FEBI BILSTEIN 50mm, 17 18903

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
18903 FEBI BILSTEIN
Hjulbolt
Varenr: 18903
  • Nøkkelvidde: 17
  • Lengde [mm]: 50
  • Gjengelengde [mm]: 26
  • Hjulfesting: Konisk sete F
  • Skruelengde under hode [mm]: 29
  • Monteringsside: framaksel, bakaksel
  • Vekt [kg]: 0,07
  • Kvalitet / klasse: 8.8
  • Skruehode-mutterprofil: utvendig sekskant
  • Se serviceinformasjon
  • Material: Stål
  • for OE-nummer: 36 13 6 781 150
  • Diameter [mm]: 23
  • Mål utvendige gjenger: M12 x 1,5
  • Renovert: Helt nye
23,91 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolter & Hjulmutter online og betal med PayPal
  • Legg 18903 FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolter & Hjulmutter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt
Produsent referanser
BMW36130141574
BMW36130141576
BMW36131095390
BMW36131116717
BMW36131117190
BMW36131117191
BMW36131118949
BMW36131122158
BMW36131123585
BMW36131126014
BMW36131126191
BMW36136781150
DACIA8200473313
DACIA8200610460
MERCEDES-BENZ4159900107
MERCEDES-BENZ4159900107S2
MERCEDES-BENZ4159900207
MERCEDES-BENZ4159900207S2
MERCEDES-BENZ4159900307
MERCEDES-BENZ4159900307S2
MINI36130141574
MINI36130141576
MINI36131095390
MINI36131116717
MINI36131117190
MINI36131117191
MINI36131118949
MINI36131122158
MINI36131123585
MINI36131126014
MINI36131126191
MINI36136781150
RENAULT8200473313
RENAULT8200610460
Matchende biler
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med BMW modeller:
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med DACIA modeller:
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med MINI modeller:
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med NISSAN modeller:
HJULBOLT 4027816189039 kompatibel med RENAULT modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 18903 Hjulbolt
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 18903
Totalvurdering +41
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+11 2-
+9 1-
+6 2-
+7 2-
+8 1-
Hjulbolter FEBI BILSTEIN 50mm, 17 18903
7.8 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom