Drivstoffilter JAPANPARTS FC-215S

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
FC-215S JAPANPARTS
Drivstoffilter
Varenr: FC-215S
  • Filtertype: Påskruingsfilter, med vannsensor
  • Diameter [mm]: 93,6
  • monteringsdiameter (mm): 64
  • Lengde [mm]: 140
  • Innvendig gjenge [mm]: IN: 3/4 X 16 / OUT:3
  • Renovert: Helt nye
15%
112,69 kr*
95,79 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter online og betal med PayPal
  • Legg FC-215S JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter med direkte amex
  • JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter
Produsent referanser
FORD1455829
FORD5025104
FORD5091986
LEXUS2330058080
LEXUS2330064021
LEXUS2339030090
MAZDAR2N513ZA59A
MAZDAR2N513ZA5A9A
MAZDAWE0113ZA59A
MAZDAWE0113ZA5A
MAZDAWL8113ZA5
MITSUBISHI1770A053
MITSUBISHI1770A055
MITSUBISHIMZ690442
MITSUBISHITS200014
SAIC-IVECO HONGYAN01TO012
SAIC-IVECO HONGYAN34TO001
SAIC-IVECO HONGYAN34TO005
SAIC-IVECO HONGYAN37TO000
SAIC-IVECO HONGYAN39TO006
SAIC-IVECO HONGYAN39TO008
SAIC-IVECO HONGYAN39TO013
SAIC-IVECO HONGYAN43TO004
SAIC-IVECO HONGYANM411
SAIC-IVECO HONGYANMA411
SUBARU42072AG060
TOYOTA2330364010
TOYOTA2330364020
TOYOTA2330364021
TOYOTA2339030090
TOYOTA2339030350
TOYOTA23390YZZAB
Matchende biler
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Ranger Mk2 (ER, EQ) 2.5 TD 4x4 80 10.1999 - 06.2006
FORD Ranger Mk2 (ET) 2.5 TDdi 105 05.2006 - 07.2012
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 3 Hatchback (BL) 2.2 MZR CD 110 01.2009 - 05.2013
MAZDA 3 Sedan (BL) 2.2 MZR CD 110 01.2009 - 09.2014
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 81 02.2005 - 05.2010
MAZDA 6 Sedan (GG) 2.0 DI 105 06.2005 - 08.2007
MAZDA 6 Sedan (GH) 2.0 MZR-CD 103 08.2007 - 07.2013
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD 132 08.2007 - 12.2012
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI 105 06.2005 - 08.2007
MAZDA 6 Sedan (GJ, GL) 2.2 D 129 12.2012 - ...
MAZDA 6 Stasjonsvogn (GH) 2.2 MZR-CD 132 01.2010 - 07.2013
MAZDA 6 Stasjonsvogn (GJ, GL) 2.2 D 129 12.2012 - ...
MAZDA 6 Stasjonsvogn (GY) 2.0 DI 105 06.2005 - 08.2007
MAZDA B-Serie Pick-up (UN) 2.5 D 4WD 57 06.1999 - 11.2006
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN) 2.5 MRZ-CD 4x4 105 12.2006 - 12.2015
MAZDA CX-5 I (KE, GH) 2.2 D 110 04.2012 - 02.2017
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD 127 07.2009 - 03.2013
MAZDA E-Serie III Flatvogn lastebil / Chassis (SD1) E2200 D 52 04.1997 - 07.1999
MAZDA E-Serie Van (SR2) E 2.2 D 4WD 52 02.1997 - 05.2003
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MITSUBISHI L200 / Triton IV Pick-up (KA, KB) 2.5 DI-D 4WD 100 11.2005 - 12.2015
MITSUBISHI Pajero IV (V80) 3.2 DI-D 4WD (V98W) 140 02.2007 - ...
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med NISSAN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NISSAN Pick Up (720) 2.2 D 47 01.1982 - 01.1984
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med SUBARU modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SUBARU Forester IV (SJ) 2.0 D AWD 108 03.2013 - ...
SUBARU Impreza III Hatchback (GR, GH, G3) 2.0 D AWD 110 01.2009 - 03.2012
SUBARU Legacy IV Stasjonsvogn (BP) 2.0 D AWD 110 02.2008 - 12.2009
SUBARU Outback III (BL, BP) 2.0 D AWD 110 09.2008 - 09.2009
SUBARU Outback IV (BR) 2.0 D AWD (BRD) 110 09.2009 - ...
SUBARU XV I (_GP_) 2.0 D AWD 108 03.2012 - ...
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med TOYOTA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
TOYOTA 4Runner (N180) 3.0 Turbo-D 92 11.1995 - 11.2002
TOYOTA 4Runner (_N1_) 3.0 Turbo-D 92 08.1989 - 03.1996
TOYOTA Avensis II Hatchback (T25) 2.2 D-CAT (ADT251_) 130 07.2005 - 11.2008
TOYOTA Avensis II Sedan (T25) 2.2 D-CAT (ADT251_) 130 07.2005 - 11.2008
TOYOTA Avensis II Station Wagon (T25) 2.2 D-CAT (ADT251_) 130 07.2005 - 11.2008
TOYOTA Camry II Sedan (V20) 2.0 Turbo-D 62 10.1986 - 05.1991
TOYOTA Camry II Stasjonsvogn (_V2_) 2.0 Turbo-D 62 11.1986 - 05.1991
TOYOTA Carina Sedan (TA4L, TA6L) 1.8 D 48 04.1982 - 09.1983
TOYOTA Carina E Hatchback (T19) 2.0 D 54 04.1992 - 01.1996
TOYOTA Carina E Sedan (T19) 2.0 D 54 08.1992 - 01.1996
TOYOTA Carina E Sportswagon (T19) 2.0 D 54 01.1993 - 01.1996
TOYOTA Carina Hatchback (T15) 2.0 D 51 02.1984 - 05.1988
TOYOTA Carina Hatchback (T17) 2.0 D (CT170_) 54 03.1988 - 06.1992
TOYOTA Carina II Sedan (T150) 2.0 D (CT150_) 50 02.1984 - 05.1988
TOYOTA Carina II Sedan (T170) 2.0 D (CT170_) 54 03.1988 - 06.1992
TOYOTA Carina II Stasjonsvogn (T170) 2.0 D 54 12.1987 - 01.1992
TOYOTA Carina Stasjonsvogn (_A6_) 1.8 D (CA60_) 48 04.1982 - 09.1983
TOYOTA Corolla IX Hatchback (E120) 2.0 D-4D (CDE120_) 66 01.2002 - 02.2007
TOYOTA Corolla VII Sedan (E100) 2.0 D 53 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla VIII Sedan (E110) 2.0 D 53 04.1997 - 11.2001
TOYOTA Corolla IV Sedan (E70) 1.8 D 43 01.1983 - 09.1983
TOYOTA Corolla V Sedan (E80) 1.8 D (CE80_) 43 06.1983 - 06.1989
TOYOTA Corolla VI Sedan (E90) 1.8 D (CE90_) 49 07.1987 - 06.1993
TOYOTA Corolla VII Compact (E100) 2.0 D 53 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla VIII Compact (E110) 2.0 D 53 04.1997 - 01.2002
TOYOTA Corolla VI Compact (E90) 1.8 D 47 08.1987 - 04.1992
TOYOTA Corolla V FX Compact (E80) 1.8 D (CE80_) 47 08.1985 - 08.1987
TOYOTA Corolla VII Liftback (E100) 2.0 D 53 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla VIII Liftback (E110) 2.0 D 53 04.1997 - 02.2000
TOYOTA Corolla V Liftback (E80) 1.8 D 47 06.1983 - 08.1987
TOYOTA Corolla VI Liftback (E90) 1.8 D 47 08.1987 - 04.1992
TOYOTA Corolla IX Sedan (E120) 2.0 D-4D (CDE120_) 66 08.2002 - 07.2007
TOYOTA Corolla VII Stasjonsvogn (E100) 2.0 D 53 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla VIII Stasjonsvogn (E110) 2.0 D 53 04.1997 - 10.2001
TOYOTA Corolla IX Station Wagon (E120) 2.0 D-4D (CDE120_) 66 01.2002 - 02.2007
TOYOTA Corolla IV Stasjonsvogn (E70) 1.8 D (TE72LG_) 44 05.1983 - 08.1987
TOYOTA Corolla VI Stasjonsvogn (E90) 1.8 D 47 12.1987 - 06.1992
TOYOTA Corolla Verso (AR10) 2.0 D-4D (CUR10_) 85 04.2004 - 03.2009
TOYOTA Cressida III Sedan (X70) 2.4 TD 66 05.1985 - 09.1988
TOYOTA Dyna 150 Flatvogn lastebil/Chassis (Y60) 3.4 D 66 09.1988 - 06.1995
TOYOTA Dyna Minibuss 2.4 D (JU20_) 55 08.1977 - 02.1979
TOYOTA Dyna Flatvogn lastebil / Chassis (U20, U30, U60, U80 ) 2.4 D 55 09.1984 - 08.1987
TOYOTA Hiace Van (H50, H60, H70) 2.4 D (LH7_, LH6_, LH5_) 55 05.1984 - 11.1989
TOYOTA Hiace Minibuss (H50, H60, H70) 2.4 D 55 08.1984 - 08.1989
TOYOTA Hiace Van (H100) 2.4 D (LH10_, LH11_) 55 08.1989 - 08.2000
TOYOTA Hiace Minibuss (H50, H60, H70, H100) 2.4 D 55 08.1987 - 12.2004
TOYOTA Hiace Van (XH10) 2.4 D 58 08.1995 - ...
TOYOTA Hiace Minibuss (H100, H200) 2.4 D (LXH12_, LXH22_) 58 08.1995 - 08.2006
TOYOTA Hilux V Pick-up 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_) 59 09.1988 - 12.1997
TOYOTA Hilux VI Pick-up 2.5 D-4D (KDN14_, KDN15_, KDN16_, KDN19_) 65 11.2001 - 07.2005
TOYOTA Land Cruiser Prado 120 (J120) 3.0 D-4D 122 09.2002 - 08.2009
TOYOTA Land Cruiser Prado 70 SUV (J70) 2.4 D 53 11.1984 - 12.1999
TOYOTA Land Cruiser 60 (J60) 3.4 Diesel 66 10.1981 - 12.1989
TOYOTA Land Cruiser 80 (J80) 4.2 TD 123 01.1990 - 12.1997
TOYOTA Land Cruiser Prado 90 (J90) 3.0 TD 92 04.1996 - 12.2002
TOYOTA Land Cruiser Prado 70 SUV Cabrio (J70) 2.4 TD 66 07.1990 - 05.1996
TOYOTA Land Cruiser 40 Pick-up (J40) 3.4 D 66 08.1980 - 10.1984
TOYOTA Land Cruiser 40 SUV (J40, J50) 3.4 D 66 08.1980 - 10.1984
TOYOTA Liteace Minibuss (M30) 2.0 D 53 08.1988 - 01.1992
TOYOTA Liteace Minibuss (R20) 2.0 D 53 01.1992 - 05.1994
TOYOTA Liteace Van (M30) 1.8 D 46 10.1985 - 01.1992
TOYOTA Liteace Van (R20) 2.0 D 51 01.1992 - 05.1994
TOYOTA RAV4 II SUV (XA20) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_) 85 05.2001 - 11.2005
TOYOTA Starlet III Hatchback (P70) 1.5 D 40 12.1986 - 12.1989
TOYOTA Starlet IV Hatchback (P80) 1.5 D 40 12.1989 - 03.1996
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VAUXHALL Insignia Mk1 (A) Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 120 07.2013 - 05.2017
DRIVSTOFFILTER 8033001057539 kompatibel med VW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VW Taro 2.4 D 59 04.1989 - 03.1997
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt JAPANPARTS FC-215S Drivstoffilter
Anmeldelser og erfaringer: JAPANPARTS FC-215S
Totalvurdering +186
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+46 7-
+44 5-
+28 3-
+28 6-
+40 7-
Drivstoffilter JAPANPARTS FC-215S
8.8 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom