Pollenfilter VEMO Original Quality papir, Filterinnsats V70-30-0001

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
V70-30-0001 VEMO
Kupefilter
Varenr: V70-30-0001
  • Produktlinje: Original Quality
  • Material: papir
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Lengde [mm]: 196
  • Bredde [mm]: 216
  • Høyde [mm]: 17
  • Rammematerial: Polyester
  • Kjøretøysutrustning: for kjøretøy med luftkondisjonering
  • Vekt [kg]: 0,046
  • innpakningsbredde [cm]: 24,7
  • innpakningshøyde [cm]: 2,2
  • emballasjedybde [cm]: 22,7
  • Renovert: Helt nye
74,28 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VEMO V70-30-0001 Kupefilter online og betal med PayPal
  • Legg V70-30-0001 VEMO V70-30-0001 Kupefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VEMO V70-30-0001 Kupefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VEMO V70-30-0001 Kupefilter med direkte amex
  • VEMO V70-30-0001 Pollenfilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VEMO V70-30-0001 Kupefilter
Produsent referanser
ALLISON414
ALLISON5414
BYDF38121001
IVECOJ1342001
RENAULTADT32547
SUZUKI586154G000
TOYOTA8713912010
TOYOTA8713944010
TOYOTA8713952010
TOYOTA8855852010
TOYOTA885682010
TOYOTA8856852010
TOYOTA885685201083
TOYOTA8888052010
TOYOTA8889912080
TOYOTA8892612020
TOYOTA8974000820
TOYOTA8974077820
Matchende biler
KUPEFILTER 4046001306570 kompatibel med LEXUS modeller:
KUPEFILTER 4046001306570 kompatibel med SUBARU modeller:
KUPEFILTER 4046001306570 kompatibel med TOYOTA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VEMO V70-30-0001 Kupefilter
Anmeldelser og erfaringer: VEMO Original Quality V70-30-0001
Totalvurdering +2
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+1 -
+1 -
+ -
+ -
+ -
Pollenfilter VEMO Original Quality papir, Filterinnsats V70-30-0001
10 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom