Oljefilter MAHLE ORIGINAL Filterinnsats OX171/2D

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
79911745 MAHLE ORIGINAL
Oljefilter
Varenr: OX 171/2D
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 99
  • Tetningsring diameter [mm]: 25,55
  • innvendig diameter 2 [mm]: 26
  • Høyde 1 [mm]: 82
  • Diameter [mm]: 71,88, 65
  • Diameter 4 [mm]: 10,8
  • Diameter 3 [mm]: 19,5
  • Renovert: Helt nye
15%
125,14 kr*
106,37 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny MAHLE ORIGINAL 79911745 Oilfilter online og betal med PayPal
  • Legg 78559718 MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter med direkte amex
  • MAHLE ORIGINAL OX171/2D Oilfilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter
Produsent referanser
BMW11427805978
BMW7805978
CITROËN1109AN
CITROËN1109AY
CITROËN1109R6
CITROËN1109T3
CITROËN1109Y2
CITROËN1109Z5
CITROËN1109Z6
CITROËN1680233480
CITROËNE149103
CITROËNE149233
CITROËN/PEUGEOT1680233480
CITROËN/PEUGEOT53699656432180
CITROËN/PEUGEOT9641837780
CITROËN/PEUGEOT9656432180
CITROËN/PEUGEOT9656905380
DS1109AY
DS1109Z6
FIAT9467565780
FORD1147685
FORD1254385
FORD1359941
FORD1530536
FORD2S6Q6714A9B
FORD2S6Q6714AA
FORD2S6Q6714AB
FORD3M5Q6714CA
FORDEFL908
MAHLE78559718
MAHLEOX1712DECO
MAZDAY10114302
MAZDAY40114302
MAZDAY401143029A
MAZDAY40114302A
MAZDAY60114302
MINI11427805978
MITSUBISHIMN982521
OPEL3646431
PEUGEOT1109AY
PEUGEOT1109S5
PEUGEOT1109Y1
PEUGEOT1109Y2
PEUGEOT1109Z1
PEUGEOT1109Z5
PEUGEOT1680233480
PEUGEOT536996
PEUGEOT9656432180
PEUGEOTE149103
PEUGEOTE149233
SUZUKI1651073J00
SUZUKI1651073J00000
SUZUKI1651073J01
SUZUKI1651073J01000
SUZUKI1651073J02
SUZUKI1651073J02000
TOYOTASU00100741
TOYOTASU00100804
TOYOTASU00100871
VAUXHALL3646431
VOLVO30735878
VOLVO30750247
Matchende biler
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med CITROEN modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med DS modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med FIAT modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med FORD modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med MAZDA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med MINI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med PEUGEOT modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med SANTANA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med SUZUKI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med TOYOTA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter
Anmeldelser og erfaringer: MAHLE ORIGINAL OX1712DECO
Totalvurdering +170
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+50 7-
+36 6-
+27 3-
+27 6-
+30 4-
Oljefilter MAHLE ORIGINAL Filterinnsats OX171/2D
8.2 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom