Drivstoffilter MAHLE ORIGINAL KL61

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
78728180 MAHLE ORIGINAL
Drivstoffilter
Varenr: KL 61
  • Filtertype: ledningsfilter
  • Høyde [mm]: 145,0
  • Diameter [mm]: 82,0
  • Diameter 2 [mm]: 8,0
  • Diameter 3 [mm]: 8,0
  • Renovert: Helt nye
15%
152,18 kr*
129,35 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny MAHLE ORIGINAL 78728180 Drivstoffilter online og betal med PayPal
  • Legg KL61 MAHLE ORIGINAL KL 61 Drivstoffilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for MAHLE ORIGINAL 78728180 Drivstoffilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. MAHLE ORIGINAL KL 61 Drivstoffilter med direkte amex
  • MAHLE ORIGINAL KL 61 Drivstoffilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy MAHLE ORIGINAL KL 61 Drivstoffilter
Produsent referanser
FORD0122150
FORD1022150
FORD1094371
FORD6594603
FORD6770867
FORD7061254
FORD92FB9155AA
FORD92FB9155AB
FORD92FB9155BA
FORD93BB9155AA
FORDEFG4
FORDEFG6
FORDTNK201225
FORDXS619155AA
GMC25067131
KAYSERAK10F
MAHLE78728180
MAZDA1E0320490
MAZDA1E0420490
MAZDA1E0513490
MAZDA1E0513490A
Matchende biler
DRIVSTOFFILTER 4009026028322 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Escort Express '91 (AVF) 1.3 46 07.1990 - 12.1994
FORD Escort Express '95 (AVL) 1.4 54 01.1995 - 08.2000
FORD Escort Classic Hatchback (AAL, ABL) 1.6 16V 66 10.1998 - 07.2000
FORD Escort Classic Stasjonsvogn (ANL) 1.6 16V 66 02.1999 - 07.2000
FORD Escort Mk5 Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i 66 12.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Hatchback (AAL, ABL) 1.3 44 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Hatchback (GAL) 1.4 52 09.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Cabrio (ALL) 1.4 52 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Sedan (AFL) 1.4 55 08.1993 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Stasjonsvogn (ANL) 1.3 44 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Stasjonsvogn (GAL) 1.6 i 16V 66 09.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk6 Cabrio (ALL) 1.4 55 02.1995 - 08.2000
FORD Escort Mk6 Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 01.1995 - 10.1998
FORD Escort Mk6 Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V 85 01.1995 - 02.1999
FORD Escort Mk6 Stasjonsvogn (GAL, ANL) 1.8 16V 85 01.1995 - 02.1999
FORD Fiesta Mk3 Hatchback (GFJ) 1.4 54 01.1989 - 01.1997
FORD Fiesta Mk3 Courier (F3L, F5L) 1.3 44 09.1991 - 02.1996
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.3 44 02.1996 - 08.2003
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i 37 08.1995 - 01.2002
FORD KA Hatchback (RB) 1.3 i 37 09.1996 - 11.2008
FORD KA Van (RB) 1.3 i 44 05.2002 - 05.2005
FORD Mondeo Mk1 Hatchback (GBP) 1.6 i 16V 66 02.1993 - 08.1996
FORD Mondeo Mk1 Sedan (GBP) 1.6 i 16V 66 02.1993 - 08.1996
FORD Mondeo Mk1 Stasjonsvogn (BNP) 1.6 i 16V 66 01.1993 - 08.1996
FORD Mondeo Mk2 Hatchback (BAP) 1.6 i 66 08.1996 - 09.2000
FORD Mondeo Mk2 Sedan (BFP) 1.6 i 66 08.1996 - 09.2000
FORD Mondeo Mk2 Stasjonsvogn (BNP) 1.6 i 66 08.1996 - 09.2000
FORD Orion Mk3 (GAL) 1.4 52 07.1990 - 12.1993
FORD Puma 1.7 16V 92 03.1997 - 06.2002
FORD Scorpio Mk2 Sedan (GFR, GGR) 2.0 i 85 10.1994 - 08.1998
FORD Scorpio Mk2 Stasjonsvogn (GNR, GGR) 2.0 i 85 10.1994 - 08.1998
FORD StreetKA Cabrio (RL2) 1.6 70 05.2003 - 07.2005
FORD Transit Mk4 Minibuss (VE83) 2.0 84 06.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Van (VE83) 2.0 84 06.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Flatvogn lastebil/Chassis (VE83) 2.0 84 08.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Tourneo 2.0 84 11.1994 - 12.2000
DRIVSTOFFILTER 4009026028322 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 121 III Hatchback (JASM, JBSM) 1.3 37 03.1996 - 04.2003
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt MAHLE ORIGINAL KL 61 Drivstoffilter
Anmeldelser og erfaringer: MAHLE ORIGINAL KL 61
Totalvurdering +11
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+3 -
+3 -
+1 -
+2 -
+2 -
Drivstoffilter MAHLE ORIGINAL KL61
9.3 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom