Støtte- / styreledd FEBI BILSTEIN framaksel høyre, framaksel venstre, nede, 13,4mm, med skruer, med underlagsskiver 05170

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
05170 FEBI BILSTEIN
Bærekule
Varenr: 05170
  • Monteringsside: framaksel venstre, nede, framaksel høyre
  • Konusmål [mm]: 13,4
  • Utvendige gjenger [mm]: M12 x 1,5
  • Vekt [kg]: 0,560
  • Styretype: Casterstag
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med skruer, med underlagsskiver
  • diameter på festepunkter [mm]: 10,6
  • Renovert: Helt nye
116,95 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 05170 Opphengskule online og betal med PayPal
  • Legg 05170 FEBI BILSTEIN 05170 Bærekule for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 05170 Bærekule til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 05170 Bærekule med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 05170 Støtte- / styreledd er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 05170 Bærekule
Produsent referanser
GENERAL MOTORS090297863
GENERAL MOTORS90297863
OPEL01603121
OPEL01603163
OPEL01603167
OPEL1603121
OPEL1603163
OPEL1603167
VAUXHALL090141393
VAUXHALL090295479
VAUXHALL090297863
VAUXHALL90141393
VAUXHALL90295479
VAUXHALL90297863
Matchende biler
BÆREKULE 4027816051701 kompatibel med OPEL modeller:
BÆREKULE 4027816051701 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 05170 Bærekule
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 05170
Totalvurdering +4
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+1 -
+1 -
+ -
+1 -
+1 -
Støtte- / styreledd FEBI BILSTEIN framaksel høyre, framaksel venstre, nede, 13,4mm, med skruer, med underlagsskiver 05170
10 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom