Støtdempere DIEDERICHS bakaksel, gasstrykk, fjærbeininnsats 9970093

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
9970093 DIEDERICHS
Støtdemper
Varenr: 9970093
  • Monteringsside: bakaksel
  • Støtdempertype: gasstrykk
  • Støtdemper-type: fjærbeininnsats
  • Støtdemper-monteringstype: øvre stift, nedre øye
  • Vekt [kg]: 2,0
  • Lengde [mm]: 550
  • Bredde [mm]: 80
  • Renovert: Helt nye
446,24 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny DIEDERICHS 9970093 Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg 9970093 DIEDERICHS 9970093 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for DIEDERICHS 9970093 Støtdemper til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. DIEDERICHS 9970093 Støtdemper med direkte amex
  • DIEDERICHS 9970093 Støtdempere er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy DIEDERICHS 9970093 Støtdemper
Produsent referanser
OPEL0436095
OPEL436095
OPEL436097
OPEL436104
OPEL436105
OPEL436221
OPEL436225
OPEL72118766
OPEL72119083
OPEL72119086
OPEL90374461
OPEL90447384
OPEL90447387
OPEL90496045
OPEL90512746
OPEL90512748
OPEL90542942
OPEL90575401
OPEL9127834
Matchende biler
STØTDEMPER 4052355347183 kompatibel med OPEL modeller:
STØTDEMPER 4052355347183 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt DIEDERICHS 9970093 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: DIEDERICHS 9970093
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Støtdempere DIEDERICHS bakaksel, gasstrykk, fjærbeininnsats 9970093
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom