Stang, stabilisator VAICO framaksel, 302mm, Original VAICO Quality V21-0008

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
V21-0008 VAICO
Stabilisatorstag
Varenr: V21-0008
  • tilleggsinfo: Original VAICO Quality
  • Monteringsside: framaksel
  • Stang / skråstøtte: koplingsstang
  • Lengde [mm]: 302
  • gjengemål 1: M10 x 1,5
  • gjengemål 2: M10 x 1,5
  • Vekt [kg]: 0,4112
  • innpakningsbredde [cm]: 7,5
  • innpakningshøyde [cm]: 35
  • emballasjedybde [cm]: 7,5
  • Renovert: Helt nye
164,57 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VAICO V21-0008 Stabstag online og betal med PayPal
  • Legg V21-0008 VAICO V21-0008 Stabilisatorstag for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VAICO V21-0008 Stabilisatorstag til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VAICO V21-0008 Stabilisatorstag med direkte amex
  • VAICO V21-0008 Stabilisatorstag er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VAICO V21-0008 Stabilisatorstag
Produsent referanser
DACIA8200814411
RENAULT551103022R
VOLVO1387860
VOLVO30647995
VOLVO30714686
VOLVO8623703
VOLVO8626031
VOLVO8628703
VOLVO8628726
VOLVO9140767
VOLVO9492804
Matchende biler
STABILISATORSTAG 4046001561825 kompatibel med DACIA modeller:
STABILISATORSTAG 4046001561825 kompatibel med RENAULT modeller:
STABILISATORSTAG 4046001561825 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VAICO V21-0008 Stabilisatorstag
Anmeldelser og erfaringer: VAICO V21-0008
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Stang, stabilisator VAICO framaksel, 302mm, Original VAICO Quality V21-0008
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom