Senkesett METZGER bakaksel, teleskopstøtdemper, gasstrykk 2340036

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
2340036 METZGER
Støtdemper
Varenr: 2340036
  • Monteringsside: bakaksel
  • Støtdempertype: gasstrykk
  • Støtdemper-type: teleskopstøtdemper
  • Støtdemper-monteringstype: øvre øye, nedre øye
  • Renovert: Helt nye
36%
718,94 kr*
460,12 kr
36% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny METZGER 2340036 Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg 2340036 METZGER 2340036 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for METZGER 2340036 Senkesett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. METZGER 2340036 Støtdemper med direkte amex
  • METZGER 2340036 Støtdemper er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy METZGER 2340036 Støtdemper
Produsent referanser
CITROËN96032731
CITROËN96032733
CITROËN96056928
CITROËN96116051
CITROËN96137825
CITROËN97522021
CITROËN97536063
PEUGEOT520683
PEUGEOT5206F5
PEUGEOT5206F9
PEUGEOT5206G2
PEUGEOT5206G3
PEUGEOT5206G4
PEUGEOT5206R0
Matchende biler
STØTDEMPER 4250032520793 kompatibel med CITROEN modeller:
STØTDEMPER 4250032520793 kompatibel med PEUGEOT modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt METZGER 2340036 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: METZGER 2340036
Totalvurdering +10
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+3 -
+3 -
+1 -
+1 -
+2 -
Senkesett METZGER bakaksel, teleskopstøtdemper, gasstrykk 2340036
9.7 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom