Bremseklosser VALEO bakaksel, med sikringsskruesett, uten antiskrike blikk 598125

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
20668 VALEO
Bremsekloss sett
Varenr: 598125
  • Monteringsside: bakaksel
  • Slitasje varselkontakt: ekskl. slitasjevarselkontakt
  • Høyde [mm]: 66,7
  • Bredde [mm]: 86,8
  • Tykkelse [mm]: 16,5
  • WVA nummer: 20668
  • Kontrolltegn: ECE-R90
  • Vekt [kg]: 0,91
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med sikringsskruesett, uten antiskrike blikk
  • Bremsesystem: LUCAS
  • Mengdeenhet: Akselsett
  • Renovert: Helt nye
15%
448,26 kr*
381,02 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 20668 Sett med bremseklosser online og betal med PayPal
  • Legg 598125 VALEO 598125 Bremsekloss sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 20668 Bremseklosser til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 598125 Bremsekloss sett med direkte amex
  • VALEO 598125 Sett med bremseklosser er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 598125 Bremsekloss sett
Produsent referanser
ALFA ROMEO0009945750
ALFA ROMEO0060743578
ALFA ROMEO0060760120
ALFA ROMEO16416260030130
ALFA ROMEO16420224130100
ALFA ROMEO16420260030030
ALFA ROMEO60743565
ALFA ROMEO60743578
ALFA ROMEO60760120
ALFA ROMEO77362187
ALFA ROMEO9945750
AUDI443698451
AUDI443698451A
AUDI443698451B
AUDI443698451C
AUDI447698451
AUDI447698451A
AUDI4A0698451
AUDI4D0698451
AUDI4D0698451A
AUDI4D0698451B
AUDI4D0698451F
AUDI4D0698451G
AUDI857698451
FIAT5892650
FIAT71770988
FIAT82444381
FIAT82444382
FIAT9939503
FIAT9940969
FIAT9941873
FIAT9945629
LANCIA5892650
LANCIA71770988
LANCIA9939503
LANCIA9940969
LANCIA9941873
LANCIA9945629
RENAULT8660004464
RENAULT8671016637
VALEO20668
VW437698451
VW443698451
VW443698451A
VW443698451B
VW443698451C
VW447698451
VW447698451A
VW447698451C
VW4A0698451
VW4D0698451A
VW4D0698451F
VW857698451
Matchende biler
BREMSEKLOSS SETT 3276425981256 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276425981256 kompatibel med AUDI modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276425981256 kompatibel med FIAT modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276425981256 kompatibel med LANCIA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 598125 Bremsekloss sett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 598125
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremseklosser VALEO bakaksel, med sikringsskruesett, uten antiskrike blikk 598125
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom