Bremsesko VALEO bakaksel, uten hjulsylinder brems 562077

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
562077 VALEO
Bremsesko sett
Varenr: 562077
  • Monteringsside: bakaksel
  • Bredde [mm]: 29
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: uten hjulsylinder brems
  • Bremsesystem: GME
  • Vekt [kg]: 2,19
  • Innvendig bremsetrommeldiameter [mm]: 200
  • Renovert: Helt nye
212,75 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 562077 Bremsesko sett online og betal med PayPal
  • Legg 562077 VALEO 562077 Bremsesko sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 562077 Bremsesko sett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 562077 Bremsesko sett med direkte amex
  • VALEO 562077 Bremsesko er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 562077 Bremsesko sett
Produsent referanser
OPEL1605041
OPEL1605052
OPEL1605811
OPEL1605909
OPEL1605952
OPEL552239
VAUXHALL90182658
VAUXHALL90421796
VAUXHALL90542862
VAUXHALL91149504
VAUXHALL91158363
VAUXHALL9196291
Matchende biler
BREMSESKO SETT 3276425620773 kompatibel med OPEL modeller:
BREMSESKO SETT 3276425620773 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 562077 Bremsesko sett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 562077
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremsesko VALEO bakaksel, uten hjulsylinder brems 562077
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom