Tennplugger NGK Nøkkelvidde: 20,8 mm 4725

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
BR9EV NGK
Tennplugg
Varenr: 4725
  • Nøkkelvidde: 20,8 mm
  • Gjengelengde [mm]: 19,0
  • senderanlegg [mm]: 1,0
  • Tennplugg: SAE-tilkobling som kan skrus av, platin-mellomelektrode, 1-jordingselektrode, grensesnittfiltrering 5 kOhm, med flattetningssete
  • Gjengemål: M14 x 1,25
  • Renovert: Helt nye
336,21 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny NGK BR9EV Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg 4725 NGK 4725 Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for NGK BR9EV Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. NGK 4725 Tennplugg med direkte amex
  • NGK 4725 Tennplugger er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy NGK 4725 Tennplugg
Produsent referanser
DACIA7700565155
DAIHATSU99906910X9013
HONDA9807959644
HONDA9807959646
KAWASAKI920701227
KAWASAKI920701228
KAWASAKI920701271
KAWASAKIE920701227
KAWASAKIE920701228
KAWASAKIE920701271
KAWASAKIJ4520IW27
KTM50339093100
LEXUS9009877036
MITSUBISHIMZ602036
NGKBR9EV
RENAULT7700565155
SUZUKI0948200097
SUZUKI0948200115
SUZUKI0948200209
SUZUKI0948200500
SUZUKI9900069835BR9
SUZUKI9900079A3727R
SUZUKI9900079A45B9E
SUZUKI9900079K24IW7
TOYOTA9009877036
YAMAHA9079320003
YAMAHA9079320118
YAMAHA9079320161
YAMAHA9079322064
YAMAHA9079322065
YAMAHA9079322089
YAMAHA9079ENG002
YAMAHA9079ENG005
YAMAHA9089078110
YAMAHA9470100063
YAMAHA9470100193
YAMAHA9470100N02
YAMAHA9470200193
YAMAHA9470300075
YAMAHA9470300114
YAMAHA9470300277
YAMAHA9470900193
Matchende biler
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med BMW modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med JAGUAR modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med LANCIA modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med MAZDA modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med NSU modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med PORSCHE modeller:
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med RENAULT modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt NGK 4725 Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: NGK 4725
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tennplugger NGK Nøkkelvidde: 20,8 mm 4725
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom