Tennplugg NGK Nøkkelvidde: 20,8 mm 4725

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
BR9EV NGK
Tennplugg
Varenr: 4725
  • Nøkkelvidde: 20,8 mm
  • Utvendige gjenger [mm]: 14,0
  • Gjengelengde [mm]: 19,0
  • senderanlegg [mm]: 1,0
  • Tennplugg: SAE-tilkobling som kan skrus av, platin-mellomelektrode, 1-jordingselektrode, grensesnittfiltrering 5 kOhm, med flattetningssete
  • Renovert: Helt nye
15%
443,27 kr*
376,78 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny NGK BR9EV Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg 4725 NGK 4725 Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for NGK BR9EV Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. NGK 4725 Tennplugg med direkte amex
  • NGK 4725 Tennplugg er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy NGK 4725 Tennplugg
Produsent referanser
DACIA7700565155
DAIHATSU99906910X9013
HONDA9807959644
HONDA9807959646
KAWASAKI920701227
KAWASAKI920701228
KAWASAKI920701271
KAWASAKIE920701227
KAWASAKIE920701228
KAWASAKIE920701271
KAWASAKIJ4520IW27
KTM50339093100
LEXUS9009877036
MITSUBISHIMZ602036
NGKBR9EV
RENAULT7700565155
SUZUKI0948200097
SUZUKI0948200115
SUZUKI0948200209
SUZUKI0948200500
SUZUKI9900069835BR9
SUZUKI9900079A3727R
SUZUKI9900079A45B9E
SUZUKI9900079K24IW7
TOYOTA9009877036
YAMAHA9079320003
YAMAHA9079320118
YAMAHA9079320161
YAMAHA9079322064
YAMAHA9079322065
YAMAHA9079322089
YAMAHA9079ENG002
YAMAHA9079ENG005
YAMAHA9089078110
YAMAHA9470100063
YAMAHA9470100193
YAMAHA9470100N02
YAMAHA9470200193
YAMAHA9470300075
YAMAHA9470300114
YAMAHA9470300277
YAMAHA9470900193
Matchende biler
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med ALFA ROMEO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ALFA ROMEO Alfasud Hatchback (901) 1.2 44 03.1980 - 09.1984
ALFA ROMEO Alfetta GT (116) 2.0 89 07.1978 - 01.1986
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 94 07.1978 - 01.1986
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 Turbo 63 03.1985 - 10.1995
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med BMW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
BMW 600 (111) 0.6 15 12.1957 - 05.1961
BMW 700 (107) 0.7 A 24 01.1959 - 11.1966
BMW 700 Coupé 0.7 24 08.1959 - 04.1964
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med JAGUAR modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 2.9 108 10.1986 - 08.1990
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med LANCIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LANCIA Y10 (156) 1.0 Turbo 62 03.1985 - 02.1989
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA RX-7 I (SA) 1.0 Wankel 77 05.1979 - 03.1986
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med NSU modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NSU TT (67c) 1.2 48 07.1965 - 11.1971
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med PORSCHE modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PORSCHE 356 Coupé A 1500 GS Carrera 73 01.1955 - 12.1961
PORSCHE 911 Coupé 3.0 SC Carrera 138 09.1975 - 08.1989
PORSCHE 911 Cabrio 3.0 SC 150 08.1982 - 08.1989
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera 138 09.1975 - 06.1980
TENNPLUGG 87295147252 kompatibel med RENAULT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
RENAULT 11 Hatchback 1.4 Turbo 77 04.1984 - 12.1988
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Turbo 77 04.1984 - 12.1989
RENAULT Super 5 Hatchback (B40, c40) 1.4 Turbo 88 04.1985 - 08.1990
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt NGK 4725 Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: NGK 4725
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tennplugg NGK Nøkkelvidde: 20,8 mm 4725
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom