Ventiltetning AJUSA 12005300

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
12005300 AJUSA
Pakning, ventilstamme
Varenr: 12005300
  • Innvendig diameter [mm]: 6
  • Høyde [mm]: 10
  • Monteringsside: fra sylindertoppdeksel til sylindertopp
  • Diameter [mm]: 9,5
  • Renovert: Helt nye
17,50 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme online og betal med PayPal
  • Legg 12005300 AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme med direkte amex
  • AJUSA 12005300 Ventiltetning er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme
Produsent referanser
AUDI027109675
BMW11341287591
BMW11341288544
BMW11341305054
BMW11341706580
BMW27109675
CITROËN095619
CITROËN095628
FIAT46440885
FIAT7571344
FIAT9753127880
FORD1049794
FORD1669785
FORD95VW6571BA
LADA21120100702603
MAZDASE039442760
MERCEDES-BENZ0000534158
MERCEDES-BENZ0000534258
MERCEDES-BENZ0000534358
MERCEDES-BENZA0000534158
NISSAN8200234651
RENAULT3277786
RENAULT7700103872
SAAB7500713
SEAT027109675
SEATSE0200012326A
SEATSE0200112326A
SEATSE021012326A
VOLVO30889394
VOLVO3517893
VOLVO35178930
VOLVO35178938
VW027107675
VW027109675C
Matchende biler
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med AUDI modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med BERTONE modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med BMW modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med CITROEN modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med DACIA modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med FIAT modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med FORD modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med INDIGO modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med LADA modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med LANCIA modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med MASERATI modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med MEGA modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med NISSAN modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med OPEL modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med PORSCHE modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med RENAULT modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med ROLLS-ROYCE modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med ROVER modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med SAAB modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med SEAT modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med SKODA modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med SUZUKI modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med VOLVO modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med VW modeller:
PAKNING, VENTILSTAMME 8427769145636 kompatibel med ZASTAVA modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt AJUSA 12005300 Pakning, ventilstamme
Anmeldelser og erfaringer: AJUSA 12005300
Totalvurdering +9
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+3 -
+2 -
+1 -
+1 -
+2 -
Ventiltetning AJUSA 12005300
9.3 / 10
Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom