Tetnings helsett, motor AJUSA med sylinderhodepakning, med ventilstangtetning, FIBERMAX 50126000

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
50126000 AJUSA
Tetnings helsett, motor
Varenr: 50126000
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med sylinderhodepakning, med ventilstangtetning
  • vekt [g]: 642,12
  • tilleggsinfo: FIBERMAX
  • Renovert: Helt nye
15%
902,42 kr*
767,06 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, ekskl. frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor online og betal med PayPal
  • Legg 50126000 AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor med direkte amex
  • AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor
Produsent referanser
TOYOTA0411173030
TOYOTA0411173031
TOYOTA0411173032
TOYOTA0411173033
TOYOTA0411173034
TOYOTA0411173035
TOYOTA0411173036
TOYOTA0411173038
TOYOTA0411173040
TOYOTA0411173041
TOYOTA0411173042
TOYOTA0411173043
TOYOTA0411173044
TOYOTA0411173046
TOYOTA0411187602000
TOYOTA0411196150
Matchende biler
TETNINGS HELSETT, MOTOR 8427769390845 kompatibel med TOYOTA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
TOYOTA Hiace Van (H50, H60, H70) 2.2 4WD 69 09.1987 - 08.1989
TOYOTA Hiace Minibuss (H50, H60, H70) 2.2 (YN7_) 69 08.1986 - 08.1989
TOYOTA Hilux IV Pick-up 2.2 4WD 69 08.1983 - 12.1989
TOYOTA Liteace Minibuss (R20) 2.2 72 01.1992 - 01.1995
TOYOTA Liteace Van (R20) 2.2 72 01.1992 - 01.1995
TOYOTA Modell F 2.2 72 08.1985 - 01.1990
TETNINGS HELSETT, MOTOR 8427769390845 kompatibel med VW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VW Taro 2.2 69 06.1989 - 07.1994
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt AJUSA 50126000 Tetnings helsett, motor
Anmeldelser og erfaringer: AJUSA 50126000
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tetnings helsett, motor AJUSA med sylinderhodepakning, med ventilstangtetning, FIBERMAX 50126000
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom