Oljefilter KNECHT Påskruingsfilter OC479

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
0076824205 KNECHT
Oljefilter
Varenr: OC 479
  • Filtertype: Påskruingsfilter
  • Høyde [mm]: 119,5
  • Tetningsring diameter [mm]: 72,0
  • innvendig diameter 2 [mm]: 62,0
  • Koblingsgjenge: 3/4"-16UNF-2B
  • åpningstrykk omløpsventil [bar]: 1,2
  • varenummer for anbefalt spesialverktøy: OCS 1
  • Hus diameter [mm]: 76,0
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 20
  • Renovert: Helt nye
15%
147,39 kr
125,28 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
ekskl. fortolling
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny KNECHT 0076824205 Oljefilter online og betal med PayPal
  • Legg OC 479 KNECHT OC 479 Oljefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for KNECHT OC479 Oljefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. KNECHT OC 479 Oljefilter med direkte amex
  • KNECHT 0076824205 Oljefilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy KNECHT OC 479 Oljefilter
Produsent referanser
CHRYSLER05003558AA
CHRYSLER4720364
CHRYSLER4778838
CHRYSLER4781452AA
CHRYSLER4781452BB
CHRYSLER5003558AA
CHRYSLER5003558AB
DEUTZ01174484
DEUTZ1174255
DEUTZ1174484
FIAT0060553431
FIAT46795125
FIAT60553431
FIAT60808974
FIAT71736168
FORD1037678
FORD978M6714C3A
FORDE1EE6714AA
FORDE4FZ6731AB
GMC90542344
GUELDNER0009830626
KNECHT76824205
MAZDACA0214302
MAZDACA0214302A
MAZDAF8CZ6731AA
MAZDAYF0914302
MAZDAYF0914302A
MAZDAZZM123802A
OPEL0649015
OPEL41152006F
OPEL5650314
OPEL649000
OPEL649015
OPEL90542344
OPEL91155611
PERKINS2654406
VAG0003945577
VAUXHALL91153945
VAUXHALL91155611
Matchende biler
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med ALFA ROMEO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD 92 04.1993 - 12.1997
ALFA ROMEO 164 (164) 2.5 TD 92 09.1992 - 09.1998
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med ASKAM (FARGO/DESOTO) modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ASKAM (FARGO/DESOTO) Fora Van 2.5 88 09.2004 - ...
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med CHRYSLER modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.5 TD 85 01.1995 - 03.2001
CHRYSLER Voyager II (ES) 2.5 TD 87 01.1992 - 09.1995
CHRYSLER Voyager IV (RG, RS) 2.5 CRD 105 02.2000 - 12.2008
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med DODGE modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
DODGE Caravan III MPV (NS) 2.5 TD 85 01.1995 - 03.2001
DODGE Nitro SUV 3.7 V6 4WD 151 09.2006 - 12.2012
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Maverick SUV (1N2) 2.0 16V 91 02.2001 - ...
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med JEEP modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
JEEP Cherokee III (KJ) 2.5 CRD 4x4 105 09.2001 - 01.2008
JEEP Cherokee II (XJ) 2.5 TD 4x4 85 01.1988 - 09.2001
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 2.5 TD 4x4 85 10.1995 - 04.1999
JEEP Grand Cherokee III (WH, WK) 3.7 V6 157 06.2005 - 12.2010
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med LDV modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LDV MAXUS Åpen lastebil / chassis 2.5 D 70 02.2005 - 12.2009
LDV MAXUS Buss 2.5 D 70 02.2005 - 12.2009
LDV Maxus Van 2.5 D 70 02.2005 - 12.2009
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med LTI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LTI TX Hatchback 2.5 TD 75 01.2006 - ...
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 01.2007 - ...
MAZDA Tribute Stasjonsvogn (EP) 2.0 4WD 91 03.2000 - 05.2008
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med OPEL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.5 TDS 85 09.1996 - 10.1998
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.5 TDS 85 09.1996 - 10.1998
OLJEFILTER 4009026502709 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VAUXHALL Frontera Sport Mk1 (A) SUV Cabrio (U92) 2.5 TDS 85 09.1996 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.5 TDS 85 11.1991 - 06.1998
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt KNECHT OC 479 Oljefilter
Anmeldelser og erfaringer: KNECHT 76824205
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljefilter KNECHT Påskruingsfilter OC479
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom