Senkesett MONROE gasstrykk, Demper uten bufferfjær G1083

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
G1083 MONROE
Støtdemper
Varenr: G1083
  • Støtdemper-system: torørs
  • Støtdempertype: gasstrykk
  • Støtdemper-type: Demper uten bufferfjær
  • Støtdemper-monteringstype: øvre øye, nedre øye
  • maks. lengde [mm]: 371
  • min. lengde [mm]: 251
  • Vekt [kg]: 1,200
  • boring - ø [mm]: 25,4
  • fylt
  • innpakningslengde [cm]: 45
  • innpakningsbredde [cm]: 5,5
  • innpakningshøyde [cm]: 5,3
  • Tolltariffnummer: 87088035
  • Tappdiameter [mm]: 11
  • Renovert: Helt nye
15%
503,65 kr*
428,10 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny MONROE G1083 Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg G1083 MONROE G1083 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for MONROE G1083 Senkesett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. MONROE G1083 Støtdemper med direkte amex
  • MONROE G1083 Støtdemper er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy MONROE G1083 Støtdemper
Produsent referanser
ABARTH51860150
ABARTH51957098
ABARTH51984162
FIAT50708786
FIAT50709731
FIAT51857841
FIAT51857842
FIAT51860150
FIAT51864833
FIAT51957096
FIAT51957098
FIAT51984161
FIAT51984162
FIAT52070349
FIAT52071141
FIAT52109495
FIAT52109496
FORD1540225
FORD1578532
FORD1672372
FORD50709731
FORD9S5118125AA
FORD9S5118125AB
FORD9S5118125AC
FORD9S5118125AD
Matchende biler
STØTDEMPER 5412096282638 kompatibel med ABARTH modeller:
STØTDEMPER 5412096282638 kompatibel med FIAT modeller:
STØTDEMPER 5412096282638 kompatibel med FORD modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt MONROE G1083 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: MONROE G1083
Totalvurdering +51
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+14 -
+11 1-
+7 1-
+9 1-
+10 2-
Senkesett MONROE gasstrykk, Demper uten bufferfjær G1083
8.7 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom