Stang hjuloppheng DIEDERICHS 1162003

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
1162003 DIEDERICHS
Stang hjuloppheng
Varenr: 1162003
  • Stang / skråstøtte: trekkstang
  • Renovert: Helt nye
15%
228,14 kr*
193,92 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng online og betal med PayPal
  • Legg 1162003 DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng med direkte amex
  • DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng
Produsent referanser
MERCEDES-BENZ2013501706
MERCEDES-BENZ2013503906
MERCEDES-BENZA1243504206
MERCEDES-BENZA2013504306
MERCEDES-BENZA2013504406
MERCEDES-BENZA2013504706
MERCEDES-BENZA2013505306
MERCEDES-BENZA2013505606
MERCEDES-BENZA2103503306
Matchende biler
STANG HJULOPPHENG 4052355369390 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018) 80 10.1982 - 08.1993
MERCEDES-BENZ C-Klasse Coupé (CL203) C 180 2.0 (203.735) 95 03.2001 - 05.2008
MERCEDES-BENZ C-Klasse Sedan (W202) C 200 D 2.0 (202.120) 55 03.1993 - 05.2000
MERCEDES-BENZ C-Klasse Sedan (W203) C 180 2.0 (203.035) 95 05.2000 - 02.2007
MERCEDES-BENZ C-Klasse T-modell (S202) C 180 1.8 (202.078) 90 06.1996 - 03.2001
MERCEDES-BENZ C-Klasse T-modell (S203) C 200 2.0 Kompressor (203.245) 120 03.2001 - 08.2007
MERCEDES-BENZ CLK Coupé (C208) 200 2.0 (208.335) 100 06.1997 - 06.2002
MERCEDES-BENZ CLK Coupé (C209) 320 3.2 (209.365) 160 06.2002 - 05.2009
MERCEDES-BENZ CLK Cabrio (A208) 200 2.0 Kompressor (208.445) 141 03.1998 - 03.2002
MERCEDES-BENZ CLK Cabrio (A209) CLK 200 1.8 Kompressor (209.442) 120 02.2003 - 03.2010
MERCEDES-BENZ E-Klasse Cabrio (A124) E 200 2.0 (124.060) 100 06.1993 - 03.1998
MERCEDES-BENZ E-Klasse Coupé (C124) E 200 2.0 (124.040) 100 06.1993 - 06.1997
MERCEDES-BENZ E-Klasse Sedan (W124) E 250 D 2.5 (124.126, 124.129) 83 06.1993 - 06.1995
MERCEDES-BENZ E-Klasse Sedan (W210) E 220 D 2.2 (210.004) 70 06.1995 - 03.2002
MERCEDES-BENZ E-Klasse T-modell (S124) E 300 3.0 Turbo diesel (124.191) 100 06.1993 - 06.1996
MERCEDES-BENZ E-Klasse T-modell (S210) E 200 2.0 (210.235) 100 06.1996 - 03.2003
MERCEDES-BENZ W124 Sedan (W124) 200 2.0 (124.020) 75 12.1984 - 06.1993
MERCEDES-BENZ SL Cabrio (R129) 280 2.8 (129.058) 142 03.1989 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 2.0 (170.435) 100 09.1996 - 04.2004
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 1.8 Kompressor (171.442) 120 03.2004 - 02.2011
MERCEDES-BENZ W124 Cabrio (A124) 300 CE-24 3.0 (124.061) 162 04.1992 - 06.1993
MERCEDES-BENZ W124 Coupé (C124) 230 CE 2.3 (124.043) 100 03.1987 - 05.1993
MERCEDES-BENZ W124 Stasjonsvogn (S124) 200 2.0 (124.080) 77 09.1985 - 06.1993
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt DIEDERICHS 1162003 Stang hjuloppheng
Anmeldelser og erfaringer: DIEDERICHS 1162003
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Stang hjuloppheng DIEDERICHS 1162003
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom