Oljefilter PURFLUX Ø: 66mm LS892

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
LS892 PURFLUX
Oljefilter
Varenr: LS892
  • Høyde [mm]: 65
  • Koblingsgjenge: M20x1,5
  • Diameter [mm]: 66
  • Renovert: Helt nye
15%
118,44 kr*
100,67 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny PURFLUX LS892 Oljefilter online og betal med PayPal
  • Legg LS892 PURFLUX LS892 Oljefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for PURFLUX LS892 Oljefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. PURFLUX LS892 Oljefilter med direkte amex
  • PURFLUX LS892 Oljefilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy PURFLUX LS892 Oljefilter
Produsent referanser
ACPF1237
ACX165
ACX4013E
ASIA MOTORSOB63114302
FORDE7GZ6731A
FORDE9GZ6731A
HONDA15400PFB004
HONDA15400PJ7000
HONDA15400PJ7003
HONDA15400PJ7005
HONDA15400PJ7010
HONDA15400PJ7015
HONDA15400PM3003
HYUNDAI0B63114302
HYUNDAI2630002500
HYUNDAI2630002501
HYUNDAI2630002503
HYUNDAI263002Y500
HYUNDAIB63114302
HYUNDAIOB63114302
IVECOJ1310500
IVECOJ1311018
IVECOJ1313002
IVECOJ1313016
IVECOJ1314012
IVECOJ1317004
IVECOJ1317005
JOHN DEEREM806418
KUBOTA1585332430
KUBOTAHH15032430
MAZDA8FG123803
MAZDAB63114302
MAZDAB67114302A
MAZDAB6Y114302
MAZDAB6Y1143029A
MAZDAB6Y114302A
MAZDAB6Y14302
MAZDABY6114302
MAZDABY614302
MAZDAN35014302
MAZDAPE0114302
MAZDAPE0114302A
MAZDAPE0114302A9A
MAZDAPE0114302B
MAZDAPE0114302B9A
MITSUBISHI1230A105
MITSUBISHIMD134953
NISSAN152083J400
NISSAN152083J400XX
NISSAN1520865F00
NISSAN1520865F01
NISSAN1520865F0A
NISSAN1520865F0B
NISSAN1520865F1A
NISSAN152089F600
NISSAN152089F60A
NISSAN15208J400
NISSAN15208KA000
PEUGEOT1109L9
RENAULT152085758R
RENAULT1520865F00
RENAULT1520865F01
RENAULT1520865F0A
RENAULT1520865F0B
RENAULT1520865F1A
RENAULT152089F600
RENAULT152089F60A
ROVER/AUSTINFH1055
SUBARU15205KA000
SUBARU15208AA020
SUBARU15208AA021
SUBARU15208AA022
SUBARU15208AA023
SUBARU15208AA024
SUBARU15208AA030
SUBARU15208AA031
SUBARU15208AA060
SUBARU15208AA080
SUBARU15208AA100
SUBARU15208KA00
SUBARU15208KA010
SUBARU15208KA011
SUBARU15208KA040
SUZUKI15208KA010
YANMAR11930535150
YANMAR11930535151
YANMAR1585399170
Matchende biler
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Econovan Van (KAA) 1.4 48 03.1986 - 03.1992
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med HONDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
HONDA Insight I Coupé (ZE) 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18) 56 04.2000 - 12.2006
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med HYUNDAI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 01.2011 - 12.2017
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med INFINITI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
INFINITI EX Hatchback (J50) 3.5 221 10.2008 - ...
INFINITI FX SUV (S50) 3.5 Allrad 206 01.2003 - 12.2008
INFINITI G Coupé (V36) 3.7 245 09.2008 - 12.2012
INFINITI G Sedan (V36) 3.7 X 235 10.2008 - ...
INFINITI Q50 Sedan 3.0 Red 298 09.2015 - ...
INFINITI Q60 Coupé (CV37) 3.0 T AWD 298 09.2016 - ...
INFINITI Q60 Coupé (CV36) 3.7 235 10.2013 - ...
INFINITI Q60 Cabrio (CV36) 3.7 235 10.2013 - ...
INFINITI QX50 I (J50) 3.7 AWD 235 08.2013 - ...
INFINITI QX70 SUV 3.7 AWD 235 08.2013 - ...
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med KIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
KIA Carens I (FC) 1.8 i 81 03.2000 - 07.2002
KIA Clarus Sedan (K9A) 1.8 i 16V 85 07.1996 - 11.2001
KIA Clarus Stasjonsvogn (GC) 1.8 i 16V 85 05.1998 - ...
KIA Picanto I (SA) 1.1 48 04.2004 - ...
KIA Picanto II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 05.2011 - ...
KIA Pride Hatchback (DA) 1.3 16V 44 01.1990 - 09.2001
KIA Pride Stasjonsvogn (DA) 1.3 47 08.1999 - 05.2001
KIA Pride Van (DA) 1.3 16V 44 04.1992 - 10.1996
KIA Rio I Sedan (DC) 1.5 16V 72 09.2000 - 02.2005
KIA Rio I Stasjonsvogn (DC) 1.3 60 08.2000 - 02.2005
KIA Roadster 1.8 100 08.1999 - ...
KIA Sephia I Hatchback (FA) 1.6 i 59 01.1995 - 10.1997
KIA Sephia I Sedan (FA) 1.6 i 59 09.1993 - 10.1997
KIA Shuma I Hatchback (FB) 1.5 i 16V 65 10.1997 - 12.2001
KIA Shuma II Hatchback (FB) 1.6 75 05.2001 - 08.2004
KIA Shuma II Sedan (FB) 1.6 75 05.2001 - 05.2004
KIA Shuma / Sephia II Sedan (FB) 1.5 i 16V 65 03.1996 - 10.2001
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 1000 1.0 33 01.1975 - 01.1977
MAZDA 121 I Hatchback (DA) 1.1 42 10.1987 - 10.1990
MAZDA 121 II Sedan (DB) 1.3 16V 39 11.1990 - 03.1996
MAZDA 1300 Sedan 1.3 (TC) 44 02.1971 - 01.1977
MAZDA 2 Hatchback (DE, DH) 1.3 55 10.2007 - 06.2015
MAZDA 2 Hatchback (DL, DJ) 1.5 85 11.2014 - ...
MAZDA 3 Hatchback (BK) 1.6 77 10.2003 - 06.2009
MAZDA 3 Hatchback (BL) 1.6 MZR 77 12.2008 - 09.2014
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 1.5 74 09.2013 - ...
MAZDA 3 Hatchback (BP) 2.0 M Hybrid 90 01.2019 - ...
MAZDA 3 Sedan (BK) 1.6 77 02.2004 - 06.2009
MAZDA 3 Sedan (BL) 1.6 MZR 77 02.2009 - 09.2014
MAZDA 3 Sedan (BM, BN) 2.0 88 09.2013 - ...
MAZDA 3 Sedan (BP) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid 90 11.2018 - ...
MAZDA 3 Varebil / Hatchback (BM) 2.0 88 04.2015 - 05.2016
MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) 1.6 62 09.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 1.4 16V 54 09.1998 - 05.2004
MAZDA 323 I Stasjonsvogn (FA4) 1.5 52 04.1982 - 05.1986
MAZDA 323 II Sedan (BD) 1.5 65 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.5 55 11.1980 - 12.1985
MAZDA 323 III Sedan (BF) 1.5 55 08.1985 - 10.1989
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 55 08.1985 - 08.1993
MAZDA 323 III Stasjonsvogn (BW) 1.5 55 05.1986 - 10.1995
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 1.3 16V 54 10.1996 - 09.1998
MAZDA 6 Sedan (GJ, GL) 2.0 107 12.2012 - ...
MAZDA 6 Stasjonsvogn (GJ, GL) 2.0 107 12.2012 - ...
MAZDA 6 Varebil / Stasjonsvogn (GJ) 2.0 121 04.2015 - 05.2016
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.8 65 11.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Stasjonsvogn (GV) 2.0 i 16V 110 11.1994 - 09.1997
MAZDA 626 IV Sedan (GE) 1.8 i 66 04.1992 - 04.1997
MAZDA 626 V Sedan (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Stasjonsvogn (GW) 1.8 66 02.1998 - 10.2002
MAZDA B-Serie Pick-up (UF) 2.2 68 08.1991 - 12.1996
MAZDA B-Serie Pick-up (UN) 2.2 68 11.1999 - 08.2002
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 (PEX3) 88 05.2015 - ...
MAZDA CX-30 (DM) SKYACTIV-G M Hybrid 90 07.2019 - ...
MAZDA CX-5 I (KE, GH) 2.0 121 11.2011 - 02.2017
MAZDA CX-5 II (KF) 2.0 121 05.2017 - ...
MAZDA Demio Stasjonsvogn (DW) 1.3 16V 46 08.1998 - 07.2003
MAZDA E-Serie Minibuss (SR1) E2000 4WD 60 10.1988 - 09.1989
MAZDA 323 S IV Sedan (BG) 1.3 16V 54 06.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F IV Hatchback (BG) 1.6 62 08.1989 - 10.1994
MAZDA 323 C V Coupé (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S V Sedan (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 F V Hatchback (BA) 1.5 16V 65 07.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S VI Sedan (BJ) 1.4 16V 54 09.1998 - 05.2004
MAZDA MPV II (LW) 2.0 90 09.1999 - 07.2002
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i 65 07.1991 - 05.1998
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 85 05.1990 - 04.1998
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V 81 01.1998 - 10.2005
MAZDA MX-5 IV (ND) 1.5 96 06.2015 - ...
MAZDA MX-5 IV RF Targa (ND) 2.0 118 12.2016 - ...
MAZDA Premacy (CP) 1.9 74 07.1999 - 03.2005
MAZDA RX-7 III (FD) 1.3 Wankel Twin Turbo 176 07.1992 - 08.2002
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.3 170 10.2003 - 06.2012
MAZDA Xedos 6 (CA) 1.6 16V 79 08.1992 - 10.1999
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MITSUBISHI L400 / Space Gear Minibuss (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W) 83 05.1995 - 10.2002
MITSUBISHI Mirage / Space Star Hatchback (A0_A) 1.0 52 05.2012 - ...
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med NISSAN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NISSAN 370Z Coupé (Z34) 3.7 243 06.2009 - ...
NISSAN Almera Hatchback (N16) 1.5 66 01.2000 - 11.2006
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 66 07.2000 - 11.2006
NISSAN Almera Tino (V10) 1.8 84 08.2000 - 02.2006
NISSAN Cube (Z12) 1.6 16V 81 03.2010 - ...
NISSAN Juke (F15) 1.6 86 06.2010 - ...
NISSAN Micra IV Hatchback (K13) 1.6 79 02.2016 - ...
NISSAN Murano I (Z50) 3.5 4x4 172 08.2003 - 09.2008
NISSAN Murano II (Z51) 3.5 4x4 188 10.2008 - 09.2014
NISSAN Murano III (Z52) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R) 183 01.2016 - ...
NISSAN Note II Hatchback (E12) 1.2 59 06.2013 - ...
NISSAN NV200 / Evalia Minibuss (M20) 1.6 16V 81 07.2010 - ...
NISSAN NV200 Varebil / Stasjonsvogn (M20) 1.5 dci 81 04.2011 - ...
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.5 V6 4WD 162 11.2000 - 12.2004
NISSAN Pick Up (D22) 2.4 110 01.2003 - 04.2005
NISSAN Primera Sedan (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 12.2001
NISSAN Primera Sedan (P12) 1.8 85 01.2002 - 10.2008
NISSAN Primera Hatchback (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 07.2002
NISSAN Primera Hatchback (P12) 1.6 78 07.2002 - 10.2008
NISSAN Primera Stasjonsvogn (WP12) 1.8 85 01.2002 - 05.2007
NISSAN Primera Stasjonsvogn (WP11) 1.6 16V 73 06.1996 - 12.2001
NISSAN Pulsar Hatchback (C13) 1.6 DIG-T 140 02.2015 - ...
NISSAN Qashqai / Qashqai+2 I (J10, NJ10) 1.6 86 02.2007 - 12.2013
NISSAN Qashqai II (J11) 2.0 (J11E) 106 06.2014 - ...
NISSAN Sentra VII (B17) 1.6 86 08.2014 - ...
NISSAN Tiida Hatchback (C11) 1.8 Flex 92 09.2007 - 12.2011
NISSAN Tiida Hatchback (C12) 1.6 CVTC 86 08.2012 - ...
NISSAN Tiida Sedan (SC11X) 1.6 81 09.2007 - 12.2012
NISSAN X-Trail (T30) 2.0 4x4 103 07.2001 - 01.2013
NISSAN X-Trail (T31) 2.0 104 03.2007 - 07.2014
NISSAN X-Trail (T32) 2.5 (T32) 126 12.2013 - ...
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med SUBARU modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SUBARU Forester I (SF) 2.0 AWD (SF5) 90 07.1997 - 09.2002
SUBARU Forester II (SG) 2.0 AWD 92 06.2002 - 05.2008
SUBARU Forester III (SH) 2.0 AWD 110 01.2008 - ...
SUBARU Impreza III Hatchback (GR, GH, G3) 1.5 F 79 01.2008 - 08.2013
SUBARU Impreza I Coupé (GFC) 2.0 AWD 85 12.1995 - 12.2000
SUBARU Impreza I Sedan (GC) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Sedan (GD) 1.6 AWD 70 12.2000 - 06.2009
SUBARU Impreza III Sedan (GR) 1.5 79 02.2008 - ...
SUBARU Impreza I Stasjonsvogn (GF) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Stasjonsvogn (GG) 1.6 AWD 70 12.2000 - 12.2008
SUBARU Justy I (KAD) 1.0 40 11.1984 - 10.1995
SUBARU Legacy I Sedan (BC) 1.8 4WD 76 01.1989 - 08.1994
SUBARU Legacy I Stasjonsvogn (BC, BJF) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 85 09.1994 - 03.1999
SUBARU Legacy II Stasjonsvogn (BG) 2.0 i 85 02.1994 - 12.1998
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.0 AWD (BE5) 92 10.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy III Stasjonsvogn (BH) 2.5 AWD (BH9) 115 12.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.0 AWD (BL5) 101 09.2003 - 12.2009
SUBARU Legacy IV Stasjonsvogn (BP) 2.0 AWD (BP5) 101 09.2003 - 12.2009
SUBARU Outback I / Legacy Outback (BG) 2.5 (BG9) 110 01.1996 - 12.1999
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.0 i AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Legacy V Stasjonsvogn (BR) 2.0 i AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Libero Minibuss (E10, E12) 1.0 4WD 37 01.1983 - 02.2000
SUBARU Outback II (BE, BH) 2.5 AWD (BH9) 115 10.2000 - 08.2003
SUBARU Outback III (BL, BP) 2.5 AWD (BP9) 121 11.2003 - 09.2009
SUBARU Outback IV (BR) 2.5 i 123 09.2009 - ...
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
SUBARU Vivio 0.7 660 4WD 32 03.1992 - 12.1998
SUBARU WRX Sedan (GJ) 2.5 WRX STi AWD 221 06.2014 - ...
OLJEFILTER 3286061763642 kompatibel med TOYOTA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
TOYOTA Corolla IV Hatchback (E70) 1.6 63 09.1979 - 05.1983
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt PURFLUX LS892 Oljefilter
Anmeldelser og erfaringer: PURFLUX LS892
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljefilter PURFLUX Ø: 66mm LS892
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom