Stang, stabilisator STARK 250mm, med nøkkelpåsats SKST-0230244

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
SKST-0230244 STARK
Stang, stabilisator
Varenr: SKST-0230244
  • Stang / skråstøtte: koplingsstang
  • Lengde [mm]: 250
  • gjengemål 1: M10x1,5
  • gjengemål 2: M10x1,5
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med nøkkelpåsats
  • Renovert: Helt nye
%MAKERS% Stang, stabilisator 3 års garanti
15%
336,39 kr*
285,93 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator online og betal med PayPal
  • Legg SKST-0230244 STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator med direkte amex
  • STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator
Produsent referanser
FORD1513343
FORD1745924
FORD1790310
FORD1905043
FORD3L843052AA
FORD4049981
FORD4133885
FORD4462153
FORD4487771
FORD4562792
FORD4779527
FORD5096832
FORD5L845K483AB
FORD5L845K483AC
FORD7L845K483AA
FORD7L845K483AB
FORD8V513B438AB
FORD8V513B438BA
FORD8V513B438BB
FORDYK843052HAA
FORDYL843052AA
MAZDABC1D28170
MAZDABC1D28170A
MAZDAD65132170A
MAZDAD65134170
MAZDAEC0134150
MAZDAEC0134150A
MAZDAEF9134150A
MAZDAEF9134150D
MAZDAZZC034150
NISSAN546189U00A
NISSAN54618AX600
NISSAN54618BC40A
RENAULT551107916R
RENAULT8200127308
RENAULT8200605381
RENAULT8201079463
Matchende biler
STANG, STABILISATOR 4059191081882 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD B-Max (JK8) 1.0 EcoBoost 74 10.2012 - ...
FORD B-Max Van (JK) 1.0 EcoBoost 74 10.2012 - ...
FORD Ecosport Mk2 1.0 EcoBoost 92 10.2013 - ...
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 Ti 99 06.2008 - ...
FORD Fiesta Mk6 Van 1.4 TDCi 51 01.2009 - ...
FORD Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74 02.2014 - ...
FORD Transit Courier Van 1.6 TDCi 70 02.2014 - ...
FORD Transit Courier Stasjonsvogn 1.6 TDCi 70 02.2014 - ...
STANG, STABILISATOR 4059191081882 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 2 Hatchback (DE, DH) 1.3 55 10.2007 - 06.2015
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 1.3 16V 54 10.1996 - 09.1998
MAZDA 323 C V Coupé (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S V Sedan (BA) 1.3 16V 54 05.1994 - 09.1998
MAZDA 323 F V Hatchback (BA) 2.0 24V 106 07.1994 - 09.1998
STANG, STABILISATOR 4059191081882 kompatibel med NISSAN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NISSAN Micra C+C III (K12) 1.4 16V 65 08.2005 - ...
NISSAN Micra III Hatchback (K12) 1.2 16V 59 01.2003 - 06.2010
NISSAN NV200 / Evalia Minibuss (M20) 1.5 dci 66 07.2010 - ...
STANG, STABILISATOR 4059191081882 kompatibel med RENAULT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
RENAULT Captur (J5_, H5_) 0.9 TCe 90 66 06.2013 - ...
RENAULT Clio III Grandtour 1.2 16V 76 02.2008 - ...
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 76 05.2005 - ...
RENAULT Clio IV Grandtour (KH) 1.2 16V 54 01.2013 - ...
RENAULT Clio IV Hatchback (BH) 1.5 dCi 90 66 11.2012 - ...
RENAULT Modus / Grand Modus (F, JP) 1.5 dCi 75 55 09.2004 - ...
RENAULT Zoe (BFM_) ZOE 65 06.2012 - ...
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt STARK SKST-0230244 Stang, stabilisator
Anmeldelser og erfaringer: STARK SKST-0230244
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Stang, stabilisator STARK 250mm, med nøkkelpåsats SKST-0230244
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom