Bremsekloss sett VALEO bakaksel, FIRST 301183

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
301183 VALEO
Bremsekloss sett
Varenr: 301183
  • tilleggsinfo: FIRST
  • Monteringsside: bakaksel
  • Slitasje varselkontakt: ekskl. slitasjevarselkontakt
  • Høyde 1 [mm]: 61,1
  • Bredde 1 [mm]: 61,9
  • Tykkelse 1 [mm]: 14,5
  • WVA nummer: 21051
  • Vekt [kg]: 0,72
  • Bremsesystem: TEVES
  • Mengdeenhet: Akselsett
  • Renovert: Helt nye
15%
193,41 kr*
164,40 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, ekskl. frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 301183 Bremsekloss sett online og betal med PayPal
  • Legg 301183 VALEO 301183 Bremsekloss sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 301183 Bremsekloss sett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 301183 Bremsekloss sett med direkte amex
  • VALEO 301183 Bremsekloss sett er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 301183 Bremsekloss sett
Produsent referanser
OPEL1605006
OPEL1605026
OPEL1605031
OPEL1605047
OPEL1605687
OPEL1605786
OPEL1605799
OPEL1605879
OPEL1605883
OPEL1605924
SAAB4836987
SAAB4837241
SAAB5057336
VAUXHALL90273260
VAUXHALL90393507
VAUXHALL90421528
VAUXHALL90485138
VAUXHALL90487271
VAUXHALL90540177
VAUXHALL9192126
VAUXHALL9193476
VAUXHALL9195058
VAUXHALL9201354
Matchende biler
BREMSEKLOSS SETT 3276423011832 kompatibel med OPEL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
OPEL Calibra A (C89) 2.5 i V6 (M07) 125 04.1993 - 07.1997
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35) 60 09.1986 - 04.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 60 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19) 110 09.1987 - 09.1993
OPEL Vectra B Sedan (J96) 1.6 i 16V (F19) 74 10.1995 - 07.2002
OPEL Vectra B CC (J96) 1.6 i 16V (F68) 74 10.1995 - 07.2003
OPEL Vectra B Stasjonsvogn (J96) 1.6 i 16V (F35) 74 11.1996 - 07.2003
BREMSEKLOSS SETT 3276423011832 kompatibel med SAAB modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SAAB 9-3 Hatchback (YS3D) 2.0 i 96 02.1998 - 09.2002
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 i 96 02.1998 - 08.2003
SAAB 9-5 Sedan (YS3E) 2.0 t 110 09.1997 - 12.2009
SAAB 9-5 Stasjonsvogn (YS3E) 2.0 t 110 10.1998 - 12.2009
SAAB 900 II Hatchback 2.3 -16 110 07.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Coupé 2.0 i 98 12.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Cabrio 2.3 -16 110 12.1993 - 02.1998
BREMSEKLOSS SETT 3276423011832 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VAUXHALL Calibra (C89) 2.5 i V6 125 04.1993 - 07.1997
VAUXHALL Carlton Mk3 Sedan (V87) 1.8 65 09.1986 - 03.1994
VAUXHALL Carlton Mk3 Stasjonsvogn (V87) 2.0 i 90 09.1986 - 03.1994
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V 100 01.1994 - 07.2003
VAUXHALL Omega (B) Stasjonsvogn (V94) 2.0 16V 100 02.1994 - 06.2003
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 130 01.1988 - 09.1993
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) CC (J96) 1.6 i 16V 74 08.1995 - 07.2003
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Sedan (J96) 1.8 i 16V 85 08.1995 - 03.2002
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Stasjonsvogn (J96) 1.8 i 16V 85 08.1995 - 03.2002
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 301183 Bremsekloss sett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 301183
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremsekloss sett VALEO bakaksel, FIRST 301183
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom