Bremseklosser VALEO bakaksel, med antihyle blikk, FIRST 301319

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
301319 VALEO
Bremsekloss sett
Varenr: 301319
  • tilleggsinfo: FIRST
  • Monteringsside: bakaksel
  • Slitasje varselkontakt: ekskl. slitasjevarselkontakt
  • Høyde [mm]: 46,9
  • Bredde [mm]: 87,7
  • Tykkelse [mm]: 16,5
  • WVA nummer: 21861
  • Kontrolltegn: ECE-R90
  • Vekt [kg]: 0,79
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med antihyle blikk
  • Bremsesystem: TRW
  • Mengdeenhet: Akselsett
  • Renovert: Helt nye
15%
269,72 kr*
229,26 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 301319 Sett med bremseklosser online og betal med PayPal
  • Legg 301319 VALEO 301319 Bremsekloss sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 301319 Bremseklosser til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 301319 Bremsekloss sett med direkte amex
  • VALEO 301319 Sett med bremseklosser er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 301319 Bremsekloss sett
Produsent referanser
MITSUBISHIM620770
MITSUBISHIM850978
MITSUBISHIMN125772
MITSUBISHIMW30620770
SMART4544201020
VOLVO30620770
VOLVO30623264
VOLVO30769186
VOLVO308509785
VOLVO3345678
VOLVO33456781
Matchende biler
BREMSEKLOSS SETT 3276423013195 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276423013195 kompatibel med PROTON modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276423013195 kompatibel med SMART modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276423013195 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 301319 Bremsekloss sett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 301319
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremseklosser VALEO bakaksel, med antihyle blikk, FIRST 301319
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom