Bremseklosser VALEO bakaksel, uten antiskrike blikk, FIRST 301019

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
301019 VALEO
Bremsekloss sett
Varenr: 301019
  • tilleggsinfo: FIRST
  • Monteringsside: bakaksel
  • Slitasje varselkontakt: ekskl. slitasjevarselkontakt
  • Høyde [mm]: 51,9
  • Bredde [mm]: 123,2
  • Tykkelse [mm]: 16,4
  • WVA nummer: 23483, 25213
  • Kontrolltegn: ECE-R90
  • Vekt [kg]: 1,01
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: uten antiskrike blikk
  • Bremsesystem: TEVES
  • Mengdeenhet: Akselsett
  • Renovert: Helt nye
15%
288,74 kr*
245,43 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VALEO 301019 Sett med bremseklosser online og betal med PayPal
  • Legg 301019 VALEO 301019 Bremsekloss sett for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VALEO 301019 Bremseklosser til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VALEO 301019 Bremsekloss sett med direkte amex
  • VALEO 301019 Sett med bremseklosser er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VALEO 301019 Bremsekloss sett
Produsent referanser
FORD1233679
FORD1324300
FORD1360254
FORD1360306
FORD1566096
FORD1683374
FORD1753860
FORD1765765
FORD1805813
FORD1809458
FORD1936698
FORD2019129
FORD2039739
FORD3M512M008AC
FORD3M5J2M008A1A
FORD5134101
FORDAV612M008AA
FORDAV612M008AB
FORDAV612M008BA
FORDME3M5J2M008AA
FORDMEAV6J2M008CA
FORD (CHANGAN)3M512M008AC
MAZDA3M512M008AC
VOLVO30736610
VOLVO30742031
VOLVO31323501
VOLVO31341331
Matchende biler
BREMSEKLOSS SETT 3276423010194 kompatibel med FORD modeller:
BREMSEKLOSS SETT 3276423010194 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VALEO 301019 Bremsekloss sett
Anmeldelser og erfaringer: VALEO 301019
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremseklosser VALEO bakaksel, uten antiskrike blikk, FIRST 301019
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom