Drivstoffilter STARK SKFF-0870003

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
SKFF-0870003 STARK
Drivstoffilter
Varenr: SKFF-0870003
  • Høyde [mm]: 126
  • inntak-ø [mm]: 10
  • uttak ø [mm]: 10
  • Bredde [mm]: 123
  • Renovert: Helt nye
%MAKERS% Drivstoffilter 3 års garanti
15%
467,51 kr
397,38 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter online og betal med PayPal
  • Legg SKFF-0870003 STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter med direkte amex
  • STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter
Produsent referanser
BMW13327804958
BMW13328517166
CITROËN190178
CITROËN9649448880
CITROËNE148068
FIAT9401901788
FIAT9467616080
FORD1232325
FORD1254391
FORD1340105
FORD1458065
FORD1543178
FORD3M5Q9155BB
FORD3M5Q9155CA
FORD3M5Q9155CB
FORD3M5Q9176BA
MAZDAY60113480
MAZDAY60213480
MAZDAY60213480A
MAZDAY60213ZA5
MAZDAY60213ZA5A
PEUGEOT190167
PEUGEOT190181
PEUGEOT190195
SUZUKI1541073J00
SUZUKI1541073J00000
SUZUKI1541073J10000
VOLVO30750085
VOLVO31219584
Matchende biler
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med CITROËN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CITROËN Berlingo II (B9) 1.6 HDi 75 16V 55 04.2008 - ...
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.6 HDI 75 55 07.2005 - 12.2011
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.6 HDI 75 55 07.2005 - 12.2011
CITROËN Berlingo II Flatvogn lastebil/Chassis (B9) 1.6 HDi 90 16V 66 04.2008 - ...
CITROËN Berlingo II Van (B9) 1.6 HDi 75 55 04.2008 - ...
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.6 HDi 80 09.2005 - ...
CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN) 1.4 16V HDi 66 02.2002 - ...
CITROËN C3 II (SC) 1.6 HDi 90 66 11.2009 - ...
CITROËN C3 Picasso 1.6 HDi 80 02.2009 - ...
CITROËN C4 Coupé 1.6 HDi 66 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 I Grand Picasso 1.6 HDi 80 10.2006 - 06.2011
CITROËN C4 I Hatchback 1.6 HDi 66 11.2004 - 07.2011
CITROËN C4 I Picasso (UD) 1.6 HDi 80 02.2007 - 08.2013
CITROËN C4 I Sedan 1.6 HDi 80 07.2006 - 07.2011
CITROËN C5 II Hatchback 1.6 HDi 80 09.2004 - ...
CITROËN C5 II Stasjonsvogn 1.6 HDi 80 09.2004 - ...
CITROËN C5 III Sedan 1.6 HDi 110 80 02.2008 - ...
CITROËN C5 III Stasjonsvogn (RW) 1.6 HDi 110 80 02.2008 - ...
CITROËN Jumpy II Van 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
CITROËN Jumpy II MPV (VF7) 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
CITROËN Xsara Stasjonsvogn (N2) 1.4 HDi 50 01.2003 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupé (N0) 1.4 HDi 50 01.2003 - 03.2005
CITROËN Xsara Picasso (N68) 1.6 HDi 80 05.2004 - 12.2011
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med FIAT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FIAT Scudo II (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Flatvogn lastebil / Chassis (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
FIAT Scudo II Van (270, 272) 1.6 D Multijet 66 01.2007 - ...
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.6 TDCi 66 11.2004 - 06.2008
FORD Fiesta Mk5 Van 1.4 TDCi 50 10.2003 - 12.2010
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 TDCi 66 06.2008 - ...
FORD Fiesta Mk6 Van 1.4 TDCi 50 01.2009 - ...
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 TDCi 80 10.2003 - 03.2007
FORD Focus Mk2 Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 74 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 74 04.2005 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Stasjonsvogn (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 74 07.2004 - 09.2012
FORD Fusion Stasjonsvogn (JU2) 1.6 TDCi 66 11.2004 - 12.2012
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 2 Hatchback (DE, DH) 1.6 MZ-CD 66 10.2008 - 06.2015
MAZDA 3 Hatchback (BK) 1.6 DI Turbo 80 06.2004 - 12.2009
MAZDA 3 Sedan (BK) 1.6 DI Turbo 80 06.2004 - 06.2009
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med MINI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MINI Clubman (R55) 1.6 Cooper D 80 10.2007 - 02.2010
MINI Hatchback (R56) 1.6 Cooper D 80 11.2006 - 09.2010
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PEUGEOT 1007 Hatchback 1.6 HDi 80 06.2007 - ...
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 80 04.2005 - 02.2007
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 HDi 110 80 05.2004 - 02.2007
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 80 05.2004 - ...
PEUGEOT 207 Hatchback 1.6 HDi 66 02.2006 - 10.2013
PEUGEOT 207 CC 1.6 HDi 80 02.2007 - 01.2015
PEUGEOT 207 SW 1.6 HDi 66 06.2007 - 12.2012
PEUGEOT 207 Van (WA, WC) 1.6 HDi 66 04.2007 - 10.2012
PEUGEOT 3008 I (0U_) 1.6 HDi 80 06.2009 - 08.2016
PEUGEOT 307 Hatchback (3A/C) 1.6 HDi 110 80 02.2004 - 03.2009
PEUGEOT 307 Stasjonsvogn (3E) 1.6 HDi 110 80 02.2004 - 04.2008
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 80 02.2004 - 04.2008
PEUGEOT 308 I Hatchback (4A, 4C) 1.6 HDi 66 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 308 I SW (4E, 4H) 1.6 HDi 66 09.2007 - 10.2014
PEUGEOT 407 Sedan 1.6 HDi 110 80 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 407 SW 1.6 HDi 110 80 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 5008 I (0U_, 0E_) 1.6 HDi 80 09.2009 - 03.2017
PEUGEOT Expert II Flatvogn lastebil/Chassis 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Van 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - ...
PEUGEOT Expert II Tepee (VF3X) 1.6 HDi 90 16V 66 01.2007 - 03.2016
PEUGEOT Partner II Flatvogn lastebil/Chassis 1.6 HDi 55 01.2009 - ...
PEUGEOT Partner I Combispace 1.6 HDi 90 66 10.2005 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Van 1.6 HDi 55 04.2008 - ...
PEUGEOT Partner I Van 1.6 HDi 75 55 02.2006 - 12.2015
PEUGEOT Partner II Tepee 1.6 HDi 16V 66 04.2008 - ...
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med SANTANA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SANTANA 300 / 350 SUV 1.6 D 66 09.1998 - ...
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med SUZUKI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SUZUKI LIANA Combi-coupé 1.4 DDiS 66 04.2004 - 12.2007
SUZUKI Liana Sedan (ER, RH) 1.4 DDiS (RH 414D) 66 04.2004 - ...
SUZUKI SX4 I Hatchback (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 66 04.2007 - ...
DRIVSTOFFILTER 4059191099245 kompatibel med VOLVO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VOLVO S40 II (MS, 544) 1.6 D 81 01.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (MW, 545) 1.6 D 81 01.2005 - 12.2012
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt STARK SKFF-0870003 Drivstoffilter
Anmeldelser og erfaringer: STARK SKFF-0870003
Totalvurdering +7
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+2 -
+2 -
+1 -
+1 -
+1 -
Drivstoffilter STARK SKFF-0870003
8.5 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom