Drivstoffilter STARK SKFF-0870077

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
SKFF-0870077 STARK
Drivstoffilter
Varenr: SKFF-0870077
  • Høyde [mm]: 139
  • Diameter [mm]: 55
  • Innvendig diameter [mm]: 8
  • Renovert: Helt nye
%MAKERS% Drivstoffilter 3 års garanti
15%
133,32 kr*
113,32 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
Ikke på lager for øyeblikket
Denne varen er utsolgt. Vennligst velg en annen vare.
Legg I kurv
Vi aksepterer
  • Kjøp ny STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter online og betal med PayPal
  • Legg SKFF-0870077 STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter med direkte amex
  • STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter
Produsent referanser
ACFS9140E
ACFS9183E
ACGF516
ACGF600
ACGF618
BMW13321256492
CHRYSLER91470530
FAUNB113
FIAT119113204500
FIAT162240406100
FIAT4435144
FIAT5984093
FIAT60534120
FIAT71736101
FIAT7585348
FIAT7606404
FIAT7719390
FORD1112653
FORD1952951
FORD1960297
FORD1960568
FORDYL4J9155AA
GENERAL MOTORS25055364
GENERAL MOTORS25121600
GENERAL MOTORS25121974
GENERAL MOTORS25161249
GENERAL MOTORS818500
GENERAL MOTORS818501
GENERAL MOTORS818512
GENERAL MOTORS818513
GENERAL MOTORS818541
GENERAL MOTORS8841257840
GENERAL MOTORS894125784
GENERAL MOTORS8941257840
GENERAL MOTORS90169150
GENERAL MOTORSVFF516
IVECOJ1331025
KAYSERAK10O
LISTER376580
NISSAN164000W000
NISSAN164000W005
NISSAN164000W010
NISSAN164000W01A
NISSAN1640041B00
NISSAN1640041B05
NISSAN164009F910
NISSAN164009F927
NISSAN164009F928
NISSAN164009F928KE
NISSAN16400D0300
NISSAN16400F5100
NISSAN16400FS100
NISSAN16400V2700
NISSANA640M41B
NISSANA640M41BM0SA
PEUGEOT156728
PEUGEOT156779
PEUGEOT156786
PEUGEOT5470530
PEUGEOT91470530
PEUGEOT95470530
PEUGEOT96131549
PORSCHE92309490628
RENAULT7700582693
ROVER/AUSTINFE4003
SAAB831842
VAG004312114
VAG6N0201211
VAG6N0201211A
VAG6N0201511
VAG6N0201511A
VAG6U0201511D
Matchende biler
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med ALFA ROMEO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S. 107 05.1985 - 02.1992
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med ALPINA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ALPINA B9 Coupé (E24) 3.4 180 07.1982 - 12.1985
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med AUDI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
AUDI A6 C5 Avant (4B5) RS6 4.2 quattro 331 07.2002 - 01.2005
AUDI A6 C5 Sedan (4B2) RS6 4.2 quattro 331 07.2002 - 01.2005
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 33 03.1985 - 10.1995
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med BMW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
BMW 02 Sedan (E10) 2002 Tii 2.0 96 06.1968 - 07.1975
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii 2.0 96 01.1971 - 07.1975
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii 96 01.1966 - 07.1972
BMW 2000-3200 (E9) Coupé 3.0 Csi 147 10.1965 - 03.1976
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 Si 143 07.1971 - 04.1977
BMW 5 Sedan (E12) 528i 2.8 130 03.1972 - 05.1981
BMW 6 Coupé (E24) 633CSi 3.2 147 10.1975 - 08.1984
BMW 7 (E23) 733i 3.2 145 05.1977 - 08.1986
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med CITROËN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
CITROËN AX 1.0 33 07.1986 - 12.1998
CITROËN BX Hatchback 1.9 GTi 88 07.1986 - 06.1994
CITROËN BX Stasjonsvogn 1.9 75 07.1986 - 12.1994
CITROËN C15 Van 1.1 35 10.1984 - 12.1996
CITROËN C15 Stasjonsvogn 1.1 40 08.1988 - 07.1996
CITROËN CX I Hatchback 2400 85 08.1976 - 08.1985
CITROËN CX I Stasjonsvogn 2400 (M23-623) 85 08.1976 - 08.1985
CITROËN CX II Hatchback 2.5 GTi 89 08.1985 - 12.1992
CITROËN CX II Stasjonsvogn 2.5 TRI 100 08.1985 - 12.1992
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI 76 01.1985 - 03.1991
CITROËN Xantia Hatchback (X1, X2) 1.6 i 65 03.1993 - 01.1998
CITROËN Xantia Stasjonsvogn (X1, X2) 2.0 Turbo 108 06.1995 - 01.1998
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.4 i 55 03.1991 - 10.1997
CITROËN ZX Stasjonsvogn (N2) 1.8 i 74 10.1993 - 10.1997
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med FIAT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FIAT Argenta (132) 2.0 i.e. 90 06.1981 - 07.1986
FIAT Fiorino II Van (146) 75 i.e. 1.6 55 01.1988 - 05.2001
FIAT Fiorino II Pick-up (146) 1.6 55 01.1988 - 05.2001
FIAT Panda I Hatchback (141) 1.0 4x4 32 01.1985 - 07.2004
FIAT Panda Van (141) 1.0 32 01.1986 - 02.2004
FIAT Punto I Hatchback (176) 1.1 55 40 09.1993 - 09.1999
FIAT Punto I Cabrio (176) 1.2 60 43 04.1994 - 06.2000
FIAT Regata Sedan (138) 1.5 85 58 09.1983 - 07.1989
FIAT Regata Weekend 1.6 i.e. 90 66 01.1984 - 07.1989
FIAT Tempra Sedan (159) 1.4 i.e. 51 04.1990 - 08.1996
FIAT Tempra S.W. (159) 1.4 i.e. 51 10.1990 - 08.1996
FIAT Tipo Hatchback (160) 1.4 i.e. 51 02.1988 - 10.1995
FIAT Uno Hatchback (146) 1.0 45 32 04.1984 - 06.2006
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med INFINITI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
INFINITI I30 Sedan 3.0 142 01.1997 - ...
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med ISUZU modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ISUZU Trooper III SUV 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
ISUZU Trooper III SUV Cabrio 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med LANCIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
LANCIA Dedra Sedan (835) 1.6 i.e. 55 08.1989 - 07.1999
LANCIA Delta II (836) 1.6 i.e. 55 06.1993 - 08.1999
LANCIA Gamma Coupé (830) 2.5 103 09.1977 - 10.1986
LANCIA Prisma (831) 1.6 i.e. Super 66 05.1987 - 12.1989
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire 32 03.1985 - 12.1995
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med MEGA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MEGA Club Stasjonsvogn 1.4 i 55 01.1992 - 06.1999
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med NISSAN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NISSAN Bluebird Hatchback 1.8 Turbo 99 12.1985 - 11.1992
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 1.8 Turbo 99 12.1985 - 05.1990
NISSAN Patrol Hardtop (K260) 2.8 88 05.1986 - 06.1990
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med OPEL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
OPEL Ascona B Sedan 2.0 E 81 08.1979 - 08.1981
OPEL Ascona C CC (J82) 1.8 E (F68, M68) 74 09.1982 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68) 74 09.1982 - 08.1988
OPEL Astra F Cabrio (T92) 2.0 i 85 03.1993 - 03.2001
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35) 44 01.1998 - 01.2005
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 09.1991 - 09.1998
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70) 44 10.1991 - 01.1999
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07) 85 06.1990 - 07.1997
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 69 08.1991 - 09.1996
OPEL Commodore C Sedan 2.5 E 96 05.1981 - 12.1982
OPEL Commodore C Stasjonsvogn (61) 2.5 E 96 12.1980 - 12.1982
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L) 33 02.1986 - 04.1989
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i 92 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i 100 10.1998 - 07.2004
OPEL Kadett C Coupé 1.9 GT/E 77 09.1975 - 07.1979
OPEL Kadett D Hatchback 1.8 GT/E 85 02.1983 - 08.1984
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i 55 10.1986 - 02.1993
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35) 55 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48) 55 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25) 55 07.1989 - 07.1994
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19) 55 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Van (T85) 1.4 i (C70, D70) 44 08.1984 - 09.1993
OPEL Manta A Coupé 1.9 GT/E 77 02.1974 - 08.1975
OPEL Manta B Sedan 1.9 E 77 09.1975 - 08.1988
OPEL Manta B CC 2.0 E 81 08.1977 - 08.1988
OPEL Monterey A (M92) 3.2 130 06.1992 - 07.1998
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G) 158 07.1998 - 08.1999
OPEL Monza A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1986
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35) 85 09.1986 - 04.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19) 85 09.1986 - 03.1994
OPEL Rekord E1 Sedan 1.8 E 74 09.1977 - 08.1986
OPEL Rekord E1 Stasjonsvogn 1.8 E 74 09.1977 - 08.1986
OPEL Senator A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1987
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19) 110 09.1987 - 09.1993
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68) 52 04.1988 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19) 55 09.1988 - 11.1995
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med PEUGEOT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.0 33 08.1991 - 04.1996
PEUGEOT 106 II Varebil / Hatchback (1S) 1.0 33 09.1991 - 03.2001
PEUGEOT 106 Van I Kasse/kombibil (1S_) 1.0 33 08.1991 - 03.1996
PEUGEOT 306 Sedan 1.1 44 06.1994 - 05.2001
PEUGEOT 306 Stasjonsvogn 1.6 65 03.1997 - 10.2000
PEUGEOT 306 Hatchback 1.1 44 05.1993 - 05.2001
PEUGEOT 306 Cabrio 1.8 74 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.6 76 10.1985 - 07.1989
PEUGEOT 309 II Hatchback 1.6 65 07.1989 - 12.1993
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med ROVER modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ROVER 800 Sedan (XS) 2.0 74 10.1988 - 10.1991
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med SEAT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 44 02.1993 - 10.2002
SEAT Córdoba I Vario (6K5) 1.4 i 44 09.1996 - 12.2002
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 33 03.1993 - 02.2002
SEAT Inca (6K9) 1.4 i 44 11.1995 - 06.2003
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med SKODA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SKODA Favorit Hatchback (781) 1.3 135 X,LX,GLX 40 01.1990 - 09.1994
SKODA Favorit Forman (785) 1.3 40 09.1991 - 06.1995
SKODA Favorit Pick-up (787) 1.3 50 12.1992 - 06.1997
SKODA Felicia Cube Van (6U5) 1.3 50 11.1995 - 12.2001
SKODA Felicia I Hatchback (6U1) 1.3 40 10.1994 - 03.1998
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.6 55 10.1995 - 04.2002
SKODA Felicia I Stasjonsvogn (6U5) 1.3 LX 40 08.1995 - 03.1998
SKODA Felicia II Hatchback (6U1) 1.3 40 01.1998 - 06.2001
SKODA Felicia II Stasjonsvogn (6U5) 1.3 50 01.1998 - 06.2001
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VAUXHALL Astra Mk1 Hatchback 1.8 GTE 85 03.1983 - 08.1986
VAUXHALL Astra Mk2 CC (T85) 1.8 GTE 82 09.1984 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk2 Stasjonsvogn 1.8 i 83 01.1990 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Sedan 1.4 i 44 03.1992 - 09.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) CC (T92) 1.4 i 44 09.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Stasjonsvogn (T92) 1.6 i 55 03.1991 - 12.1998
VAUXHALL Astra Mk2 Cabrio (T85) 2.0 i Cat 85 01.1987 - 08.1993
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabrio (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
VAUXHALL Astravan Mk3 (F) (T92) 1.6 i 55 01.1991 - 08.1998
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 85 06.1990 - 07.1997
VAUXHALL Carlton Mk3 Sedan (V87) 1.8 65 09.1986 - 03.1994
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.2 i 85 11.1984 - 08.1986
VAUXHALL Carlton Mk3 Stasjonsvogn (V87) 2.0 i 90 09.1986 - 03.1994
VAUXHALL Cavalier Mk2 CC (J82) 1.8 i 82 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 1.6 60 09.1988 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk3 Sedan (J89) 1.4 S 55 08.1988 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk2 Cabrio (J82) 1800i 82 03.1985 - 10.1988
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 2.0 i 85 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Frontera Sport Mk1 (A) SUV Cabrio (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.4 i 92 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk2 (B) SUV (U99) 2.2 i 100 10.1998 - 10.2004
VAUXHALL Monterey Mk1 (M92) 3.2 130 06.1992 - 07.1998
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S 51 05.1983 - 03.1993
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S 51 09.1982 - 10.1987
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 130 01.1988 - 09.1993
DRIVSTOFFILTER 4059191300877 kompatibel med VW modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VW Caddy I Pick-up (14) 1.5 51 08.1982 - 07.1992
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.6 55 06.1996 - 12.2000
VW Caddy II Stasjonsvogn (9K9B) 1.4 44 11.1995 - 01.2004
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.4 44 11.1995 - 01.2004
VW Polo III Classic (6V2) 1.6 55 11.1995 - 09.2001
VW Polo III Hatchback (6N1) 1.3 40 10.1994 - 10.1999
VW Polo II Van (86CF) 1.3 40 08.1992 - 07.1994
VW Polo III Variant (6V5) 1.8 66 05.1997 - 09.2001
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt STARK SKFF-0870077 Drivstoffilter
Anmeldelser og erfaringer: STARK SKFF-0870077
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Drivstoffilter STARK SKFF-0870077
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom