Hjulmutter FEBI BILSTEIN M12 x 1,5mm, 19, med deksel 46674

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
46674 FEBI BILSTEIN
Hjulmutter
Varenr: 46674
  • Nøkkelvidde: 19
  • Innvendig gjenge [mm]: M12 x 1,5
  • Hjulfesting: Konisk sete F
  • Monteringsside: bakaksel, framaksel
  • Tykkelse [mm]: 31,0
  • Kvalitet / klasse: 10
  • Overflate: forkrommet
  • Skruehode-mutterprofil: utvendig sekskant
  • Vekt [kg]: 0,06
  • Se serviceinformasjon
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med deksel
  • Material: stål
  • Diameter [mm]: 28,0
  • Renovert: Helt nye
15%
29,71 kr*
25,25 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter online og betal med PayPal
  • Legg 46674 FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter
Produsent referanser
FORD1366029
FORD1454051
FORD1527078
FORD1567143
FORD1678260
FORD6106730
FORD6111766
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AA
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AB
FORD MOTOR COMPANY83BB1012CA
FORD MOTOR COMPANY8M5J1K007DA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AB
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AC
FORD USA81EB1K024AA
FORD USA81EB1K024AB
FORD USA8V411K024AA
FORD USA8V411K024AB
FORD USA8V411K024AC
ROVERNAM9077
VOLVO30666349
VOLVO30683951
VOLVO30723579
VOLVO31200241
VOLVO31317466
VOLVO31329645
Matchende biler
HJULMUTTER 4027816466741 kompatibel med FORD modeller:
HJULMUTTER 4027816466741 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 46674 Hjulmutter
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 46674
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Hjulmutter FEBI BILSTEIN M12 x 1,5mm, 19, med deksel 46674
9.0 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom