Løpehjul, vifterem RIDEX Ø: 70mm, Ø: 70mm 312D0013

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
312D0013 RIDEX
Løpehjul, vifterem
Varenr: 312D0013
  • Diameter [mm]: 70
  • Bredde [mm]: 24,5
  • Innvendig diameter [mm]: 17
  • Renovert: Helt nye
115,56 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem online og betal med PayPal
  • Legg 312D0013 RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem med direkte amex
  • RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem
Produsent referanser
CHRYSLER04792835AA
CHRYSLER04891720AA
CHRYSLER53013928AA
CHRYSLER68061368AA
FIAT46402172
FIAT46537101
FIATK04891720AA
LADA1041056100
LADA2123104105610
TATA279023120142
VOLVO30637071
VOLVO30637962
VOLVO30729939
VOLVO8627994
Matchende biler
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med CHEVROLET modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med CHRYSLER modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med DODGE modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med FIAT modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med JEEP modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med LADA modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med LANCIA modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med RAM modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med ROVER modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med TATA-TELCO modeller:
LØPEHJUL, VIFTEREM 4059191234851 kompatibel med VOLVO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt RIDEX 312D0013 Løpehjul, vifterem
Anmeldelser og erfaringer: RIDEX 312D0013
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Løpehjul, vifterem RIDEX Ø: 70mm, Ø: 70mm 312D0013
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom