Viskerblad RIDEX bak, 300mm 298W0011

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
298W0011 RIDEX
Vindusvisker
Varenr: 298W0011
  • Monteringsside: bak
  • Lengde [mm]: 300
  • Lengde [tomme]: 12
  • Type viskeblad: Standard
  • Renovert: Helt nye
48,09 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny RIDEX 298W0011 Vindusviskere online og betal med PayPal
  • Legg 298W0011 RIDEX 298W0011 Vindusvisker for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for RIDEX 298W0011 Vindusvisker til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. RIDEX 298W0011 Vindusvisker med direkte amex
  • RIDEX 298W0011 Vindusvisker er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy RIDEX 298W0011 Vindusvisker
Produsent referanser
CITROËN1612434780
DAIHATSU8524287401
DAIHATSU8524297401
HYUNDAI988501J000
HYUNDAI988501J001
HYUNDAI988502K000
HYUNDAI988511J000
KIA988502K000
LEXUS8521442040
LEXUS852420R010
LEXUS8524242030
LEXUS8524272010
LEXUS8524278010
MAZDABJT667330
MAZDABJT667333
MAZDAC24767330
MAZDAE11267333
MAZDAG21B67330
MAZDAGHR567330
MAZDAGS2A67330
PEUGEOT1612434680
SUZUKI3834058J00
TOYOTA05018407AA
TOYOTA5018407AA
TOYOTA8521405110
TOYOTA8521405160
TOYOTA852140H050
TOYOTA8521442040
TOYOTA8524202040
TOYOTA8524205080
TOYOTA8524205110
TOYOTA8524205120
TOYOTA8524205210
TOYOTA852420F010
TOYOTA852420H020
TOYOTA8524212100
TOYOTA8524252040
Matchende biler
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med CHEVROLET modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med CITROEN modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med DAIHATSU modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med DODGE modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med FIAT modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med HYUNDAI modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med JEEP modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med KIA modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med LAND-ROVER modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med LEXUS modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med MAZDA modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med OPEL modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med PEUGEOT modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med SUBARU modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med SUZUKI modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med TOYOTA modeller:
VINDUSVISKER 4059191243501 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt RIDEX 298W0011 Vindusvisker
Anmeldelser og erfaringer: RIDEX 298W0011
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Viskerblad RIDEX bak, 300mm 298W0011
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom