Hovedbremsesylinder RIDEX 258M0011
19mm, uten bremsevæskebeholder

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
258M0011 RIDEX
Hovedbremsesylinder RIDEX 258M0011
Varenr: 258M0011
  • Diameter [mm]: 19
  • Material: Støpejern
  • Tilkoblingsantall: 4
  • gjengemål 1: 4x M10x1.0
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: uten bremsevæskebeholder
  • Antall festehull: 2
  • Lengde [mm]: 40, 114,9
  • Renovert: Helt nye
360,70 kr
(Pris per produkt)
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder online og betal med PayPal
  • Legg 258M0011 RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder med direkte amex
  • RIDEX 258M0011 Hovedsylinder er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder
Produsent referanser
CITROËN460197
CITROËN4601A2
CITROËN91518534
CITROËN91518535
CITROËN9404601978
CITROËN95644348
PEUGEOT460187
PEUGEOT460189
PEUGEOT460192
PEUGEOT460197
PEUGEOT4601A2
RENAULT7700724411
RENAULT7700726005
RENAULT7700787634
RENAULT7700804901
RENAULT7701205094
RENAULT7701349762
Matchende biler
HOVEDBREMSESYLINDER 4059191361625 kompatibel med CITROEN modeller:
HOVEDBREMSESYLINDER 4059191361625 kompatibel med PEUGEOT modeller:
HOVEDBREMSESYLINDER 4059191361625 kompatibel med RENAULT modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt RIDEX 258M0011 Hovedbremsesylinder
Anmeldelser og erfaringer: RIDEX 258M0011
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Hovedbremsesylinder RIDEX 258M0011
19mm, uten bremsevæskebeholder
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
61-0482
0
Din handlekurv er tom