Tennplugger STARK Nøkkelvidde: 16 SKSP-1990004

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
SKSP-1990004 STARK
Tennplugg
Varenr: SKSP-1990004
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: M14 x 1,25
  • Tennplugg: 2-jordingselektroder
  • gjengemål 1: 19
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,8
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vekt [g]: 43
  • Pol. antall: 2
  • Renovert: Helt nye
%MAKERS% Tennplugg 3 års garanti
59%
79,90 kr*
32,76 kr
59% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny STARK SKSP-1990004 Tennplugg online og betal med PayPal
  • Legg SKSP-1990004 STARK SKSP-1990004 Tennplugg for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for STARK SKSP-1990004 Tennplugg til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. STARK SKSP-1990004 Tennplugg med direkte amex
  • STARK SKSP-1990004 Tennplugger er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy STARK SKSP-1990004 Tennplugg
Produsent referanser
ABARTH9628000280
ALFA ROMEO9628000280
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121704399
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059162
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061811
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1704399
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN5962IK
CITROËN5962OE
CITROËN5962Z1
CITROËN5962ZO
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962IK
CITROËN/PEUGEOT5962OE
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT5962Z1
CITROËN/PEUGEOT5962ZO
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DAIHATSU9004851155000
DS5962IK
DS5962OE
DS5962Z1
DS5962ZO
FERRARI9628000280
FIAT46463801
FIAT46472021
FIAT46480307
FIAT5896177
FIAT58968241
FIAT7769243
FIAT7GBMSR
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FIAT9628000280
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD95VW12405DA
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90357729
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LANCIA9628000280
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
LEXUS9091901198
MASERATI9628000280
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
MINI1704399
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214003
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
OPEL90357729
PEUGEOT5962IK
PEUGEOT5962OE
PEUGEOT5962Z1
PEUGEOT5962ZO
PEUGEOT (DF-PSA)5962OE
PORSCHE99917020190
RENAULT7700100403
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
RENAULT8671004070
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
TOYOTA9091901198
TVR5962OE
TVR5962Z1
VAUXHALL90357729
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
WIESMANN9091901198
Matchende biler
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ALFA-ROMEO modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ALPINA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ASTON-MARTIN modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med AUDI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med AUTOBIANCHI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med BEDFORD modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med BENTLEY modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med BERTONE modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med BMW modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med CATERHAM modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med CHERY modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med CHEVROLET modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med CHRYSLER modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med CITROEN modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med DACIA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med DAEWOO modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med DAIHATSU modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med DAIMLER modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med DODGE modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med FIAT modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med FORD modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med HONDA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med HYUNDAI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ISUZU modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med KIA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med LANCIA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med LAND-ROVER modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med LEXUS modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med LOTUS modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med MAZDA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med MERCEDES-BENZ modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med MINI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med MITSUBISHI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med MORGAN modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med NISSAN modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med OPEL modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med PEUGEOT modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med PORSCHE modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med RENAULT modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ROLLS-ROYCE modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med ROVER modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SAAB modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SEAT modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SKODA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SMART modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SSANGYONG modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med SUZUKI modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med TOYOTA modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med TVR modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med VAUXHALL modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med VOLVO modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med VW modeller:
TENNPLUGG 4059191393121 kompatibel med WIESMANN modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt STARK SKSP-1990004 Tennplugg
Anmeldelser og erfaringer: STARK SKSP-1990004
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tennplugger STARK Nøkkelvidde: 16 SKSP-1990004
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom