Påfyllingsplugg, bunnpanne VAICO M14 x 1,5mm, CST99, M14 x 1,5 V40-0750

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
V40-0750 VAICO
Påfyllingsplugg, bunnpanne
Varenr: V40-0750
  • Utvendige gjenger [mm]: M14 x 1,5
  • tilleggsinfo: CST99
  • Gjengemål: M14 x 1,5
  • Lengde [mm]: 18
  • Nøkkelvidde: 19
  • nødvendig stykktall: 1
  • Skruehode-mutterprofil: utvendig sekskant
  • Gjengelengde [mm]: 12
  • Gjengestigning [mm]: 1,5
  • Material: stål
  • Overflate: galvanisert
  • Vekt [kg]: 0,026
  • Monteringsside: motorside
  • innpakningsbredde [cm]: 2,1
  • innpakningshøyde [cm]: 2,1
  • emballasjedybde [cm]: 1,8
  • Renovert: Helt nye
15%
43,53 kr*
37,00 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne online og betal med PayPal
  • Legg V40-0750 VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne med direkte amex
  • VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne
Produsent referanser
GENERAL MOTORS009275631
GENERAL MOTORS090409376
GENERAL MOTORS30553007
OPEL00652475
OPEL00652491
OPEL0652475
OPEL0652491
OPEL09275631
OPEL652475
OPEL652491
OPEL90409376
OPEL9275631
SAAB4502142
Matchende biler
PÅFYLLINGSPLUGG, BUNNPANNE 4046001489235 kompatibel med DAEWOO modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
DAEWOO Nexia I Hatchback (N100) 1.5 52 02.1995 - 08.1997
PÅFYLLINGSPLUGG, BUNNPANNE 4046001489235 kompatibel med OPEL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
OPEL Ascona B Sedan 1.2 40 09.1975 - 08.1981
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Astra F Cabrio (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05) 42 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) 42 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19) 42 09.1991 - 09.1998
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35) 55 02.1998 - 07.2004
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48) 55 02.1998 - 01.2005
OPEL Astra G Van (F70) 1.6 (F70) 55 01.1999 - 04.2005
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69) 55 09.1998 - 01.2005
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07) 85 06.1990 - 07.1997
OPEL Commodore C Sedan 2.5 S 85 08.1978 - 12.1982
OPEL Commodore C Stasjonsvogn (61) 2.5 S 85 12.1980 - 12.1982
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (X 12 SZ, C 12 NZ) 33 03.1993 - 09.2000
OPEL Frontera A Sport SUV Cabrio (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.3 TD 74 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera B SUV (U99) 2.2 i 100 10.1998 - 07.2004
OPEL Kadett C Sedan 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C CC 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Coupé 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Stasjonsvogn 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett D Hatchback 1.2 40 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett D Stasjonsvogn 1.2 39 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i 55 10.1986 - 02.1993
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25) 55 08.1991 - 07.1994
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70) 44 09.1984 - 07.1989
OPEL Manta A Coupé 1.6 55 09.1970 - 08.1975
OPEL Manta B Sedan 1.2 S 44 09.1975 - 08.1988
OPEL Monza A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1986
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35) 60 09.1986 - 04.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 60 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 85 03.1994 - 02.2001
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 85 03.1994 - 02.2001
OPEL Rekord E1 Sedan 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Rekord E1 Stasjonsvogn 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Senator A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1987
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19) 110 01.1988 - 09.1993
OPEL Sintra (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94) 148 11.1996 - 04.1999
OPEL Tigra Coupé (S93) 1.4 16V (F07) 66 07.1994 - 12.2000
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68) 52 04.1988 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19) 55 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra B Sedan (J96) 1.8 i 16V (X 16 SZR) 55 10.1995 - 04.2002
OPEL Vectra B CC (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 10.1995 - 07.2003
OPEL Vectra B Stasjonsvogn (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 11.1996 - 07.2002
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 16V (F69) 74 06.2004 - 09.2008
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75) 74 04.1999 - 06.2005
PÅFYLLINGSPLUGG, BUNNPANNE 4046001489235 kompatibel med SAAB modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SAAB 900 II Hatchback 2.5 -24 V6 125 07.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Coupé 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Cabrio 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 9000 Sedan 3.0 -24 V6 CD/CDE 155 07.1994 - 12.1998
SAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE 155 07.1994 - 12.1998
PÅFYLLINGSPLUGG, BUNNPANNE 4046001489235 kompatibel med VAUXHALL modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
VAUXHALL Astra Mk2 Sedan 1.7 D 42 01.1989 - 12.1991
VAUXHALL Astra Mk2 CC (T85) 1.3 55 09.1984 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Sedan 1.4 i 60 04.1992 - 09.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) CC (T92) 1.4 i 44 09.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Stasjonsvogn (T92) 1.8 i 16V 85 03.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk4 (G) CC (T98) 1.4 16V 66 02.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Sedan (T98) 1.6 16V 74 09.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Stasjonsvogn (T98) 1.6 55 03.1998 - 04.2004
VAUXHALL Astravan Mk4 (G) (T98) 1.6 i 55 08.1998 - 09.2000
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 85 06.1990 - 07.1997
VAUXHALL Carlton Mk3 Sedan (V87) 2.0 i 90 09.1986 - 03.1994
VAUXHALL Cavalier Mk2 CC (J82) 1.6 S 66 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 2.0 i 85 09.1988 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk3 Sedan (J89) 1.4 S 55 09.1988 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.6 S 66 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Corsa Mk1 (B) Hatchback (S93) 1.2 i 33 03.1993 - 09.2000
VAUXHALL Corsa Mk2 (C) Hatchback (X01) 1.4 16V 66 09.2000 - 10.2006
VAUXHALL Frontera Sport Mk1 (A) SUV Cabrio (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.4 i 92 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk2 (B) SUV (U99) 2.2 i 100 10.1998 - 10.2004
VAUXHALL Meriva Mk1 (A) (X03) 1.6 i 64 01.2003 - 06.2010
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.0 33 05.1983 - 03.1993
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V 100 03.1994 - 07.2001
VAUXHALL Omega (B) Stasjonsvogn (V94) 2.0 16V 100 03.1994 - 07.2001
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V 150 09.1989 - 09.1993
VAUXHALL Sintra 3.0 i 24V 148 11.1996 - 04.1999
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) CC (J96) 1.6 i 16V 74 08.1995 - 10.2001
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Sedan (J96) 2.5 i V6 125 09.1995 - 08.2000
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Stasjonsvogn (J96) 2.5 i V6 125 11.1996 - 08.2000
VAUXHALL Zafira Mk1 (A) (T98) 1.6 16V 74 04.1999 - 08.2005
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VAICO V40-0750 Påfyllingsplugg, bunnpanne
Anmeldelser og erfaringer: VAICO V40-0750
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Påfyllingsplugg, bunnpanne VAICO M14 x 1,5mm, CST99, M14 x 1,5 V40-0750
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Motordoctor.co.no - Hotline und Support. Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom