Bremsekabel VAICO bak, 1455mm, med tilbehør, Original VAICO Quality V40-30026

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
V40-30026 VAICO
Tautrekk, håndbremse
Varenr: V40-30026
  • tilleggsinfo: Original VAICO Quality
  • Monteringsside: bak
  • Lengde [mm]: 1455
  • Bremseanlegg: for parkeringsbrems
  • Vekt [kg]: 1,22
  • Tilleggsvare /tilleggsinfo: med tilbehør
  • innpakningsbredde [cm]: 2
  • innpakningshøyde [cm]: 2
  • emballasjedybde [cm]: 145,5
  • Renovert: Helt nye
260,43 kr
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VAICO V40-30026 Parkering Bremsekabel online og betal med PayPal
  • Legg V40-30026 VAICO V40-30026 Tautrekk, håndbremse for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VAICO V40-30026 Bremsewire til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VAICO V40-30026 Tautrekk, håndbremse med direkte amex
  • VAICO V40-30026 Tautrekk, håndbremse er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VAICO V40-30026 Tautrekk, håndbremse
Produsent referanser
GENERAL MOTORS024427061
GENERAL MOTORS090468900
OPEL00522412
OPEL00522524
OPEL0522412
OPEL0522524
OPEL24427061
OPEL522412
OPEL522524
OPEL90468900
VAUXHALL00522412
Matchende biler
TAUTREKK, HÅNDBREMSE 4046001464515 kompatibel med CHEVROLET modeller:
TAUTREKK, HÅNDBREMSE 4046001464515 kompatibel med OPEL modeller:
TAUTREKK, HÅNDBREMSE 4046001464515 kompatibel med VAUXHALL modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VAICO V40-30026 Tautrekk, håndbremse
Anmeldelser og erfaringer: VAICO V40-30026
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bremsekabel VAICO bak, 1455mm, med tilbehør, Original VAICO Quality V40-30026
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

Prisavslag

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom