Senkesett FEBI BILSTEIN framaksel, oljetrykk, teleskopstøtdemper 20555

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
20555 FEBI BILSTEIN
Støtdemper
Varenr: 20555
  • Monteringsside: framaksel
  • Støtdempertype: oljetrykk
  • Støtdemper-type: teleskopstøtdemper
  • Støtdemper-monteringstype: øvre øye, nedre øye
  • maks. lengde [mm]: 617
  • min. lengde [mm]: 377
  • diameter stempelstang [mm]: 15
  • Vekt [kg]: 2,7
  • for OE-nummer: 0 9945 1729
  • rør-ø [mm]: 54, 63
  • diameter på festepunkter [mm]: 16
  • Renovert: Helt nye
15%
591,15 kr*
502,48 kr
15% Rabatt
Inkl. 25% mva., ekskl. Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper online og betal med PayPal
  • Legg 20555 FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for FEBI BILSTEIN 20555 Senkesett til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper med direkte amex
  • FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper
Produsent referanser
IVECO002997268
IVECO0098408700
IVECO0098411160
IVECO0099451729
IVECO02997268
IVECO098408700
IVECO098411160
IVECO099451729
IVECO2997268
IVECO98408700
IVECO98411160
IVECO99451729
Matchende biler
STØTDEMPER 4027816205555 kompatibel med IVECO modeller:
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt FEBI BILSTEIN 20555 Støtdemper
Anmeldelser og erfaringer: FEBI BILSTEIN 20555
Totalvurdering
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Senkesett FEBI BILSTEIN framaksel, oljetrykk, teleskopstøtdemper 20555
0.0 / 10

Det har ikke blitt gjort noen anmeldelser av dette produktet ennå. Skriv den første anmeldelsen av denne artikkelen.

RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom