Oljefilter VAICO Ø: 66mm, Påskruingsfilter, med en retursperreventil, CST99 V32-0017

Vennligst velg riktig kjøretøy for å bekrefte om denne reservedelen passer. ( Finn dine bildeler )
V32-0017 VAICO
Oljefilter
Varenr: V32-0017
  • tilleggsinfo: CST99
  • Filtertype: Påskruingsfilter
  • Høyde [mm]: 65
  • Gjengemål: M 20 X 1,5
  • innvendig diameter 2 [mm]: 54, 62
  • åpningstrykk omløpsventil [bar]: 1
  • Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2: med en retursperreventil
  • Diameter [mm]: 67, 66
  • Vekt [kg]: 0,296
  • innpakningsbredde [cm]: 8,2
  • innpakningshøyde [cm]: 8,2
  • emballasjedybde [cm]: 8,2
  • Renovert: Helt nye
15%
75,33 kr*
64,03 kr
15% Rabatt
ekskl. MVA, Frakt
På lager
Vi aksepterer
  • Kjøp ny VAICO V32-0017 Oljefilter online og betal med PayPal
  • Legg V32-0017 VAICO V32-0017 Oljefilter for din bil i kundekurven & betal enkelt med MasterCard
  • Betal for VAICO V32-0017 Oljefilter til bil & andre reservedeler med Visa kort
  • Fullfør kjøpet av dine reservedeleer f, eks. VAICO V32-0017 Oljefilter med direkte amex
  • VAICO V32-0017 Oljefilter er defekt? Reparer! Betal for store reservedeler med Klama
  • Bankoverføring er den mest populære betalingsmetode for kjøp av kjøretøy VAICO V32-0017 Oljefilter
Produsent referanser
DACIA152009645R
DACIA152085758R
HONDA15400PH1014
HONDA15400PJ7005
HONDA15400PJ7015
HYUNDAI0JE1514302
HYUNDAI2630002500
HYUNDAI2630002502
HYUNDAI2630002503
INFINITI1520865F0D
KIA0B63114302
KIA2630002500
KIA263002Y500
MAZDA022214300
MAZDA022223420A
MAZDA025914300
MAZDA032414300
MAZDA037023802
MAZDA037023803
MAZDA077823802
MAZDA081323802
MAZDA081323802A
MAZDA081323802B
MAZDA086623802
MAZDA489914300
MAZDA817323802
MAZDA8F1G238029A
MAZDA8FG123802
MAZDA8FG1238029A
MAZDAB35914302
MAZDAB63114302
MAZDAB63114302A
MAZDAB6Y014300
MAZDAB6Y114302
MAZDAB6Y1143029A
MAZDAB6Y114302A
MAZDAB6Y114302A9A
MAZDAB6Y114302ACA
MAZDAB6YI14302
MAZDAFEY014302
MAZDAFEY0143029C
MAZDAN23123802
MAZDAN32623802
MAZDAN35014302
MAZDAN3Y614302
MITSUBISHI1230A151
MITSUBISHI30A4000201
NISSAN152083J400
NISSAN1520865F00
NISSAN1520865F0D
NISSAN152089F600
RENAULT152009645R
RENAULT152085758R
RENAULT152089F60A
RENAULT7701053054
SUBARU15208KA000
SUBARU15208KA010
SUBARU15208KA011
SUBARU15208KA012
SUBARU15208KA040
SUBARU15208KA050
SUBARU380872100
SUBARU420335400
SUBARU420335410
SUBARU420335500
TOYOTA1520565F00
TOYOTA1520565F01
Matchende biler
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med ASIA MOTORS modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrio 1.8 i 4x4 57 06.1993 - 12.1999
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med FORD modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
FORD Econovan (KBA, KCA) 1.4 48 03.1986 - 03.1992
FORD Econovan Van (KAA) 1.4 48 03.1986 - 03.1992
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med HONDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
HONDA Insight I Coupé (ZE) 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18) 56 04.2000 - 12.2006
HONDA Stream I (RN) 1.7 16V (RN1) 92 05.2001 - 09.2006
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med HYUNDAI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
HYUNDAI Atos (MX) 1.0 i 40 02.1998 - 12.2008
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med INFINITI modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
INFINITI FX SUV (S50) 3.5 Allrad 206 01.2003 - 12.2008
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med KIA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
KIA Avella Sedan 1.3 55 11.1995 - 12.2001
KIA Carens I (FC) 1.8 i 81 11.2000 - 07.2002
KIA Carens II (FJ) 1.6 77 07.2002 - ...
KIA Clarus Sedan (K9A) 1.8 i 16V 85 07.1996 - 11.2001
KIA Clarus Stasjonsvogn (GC) 1.8 i 16V 85 05.1998 - ...
KIA Picanto I (SA) 1.1 48 04.2004 - ...
KIA Picanto II (TA) 1.0 51 05.2011 - ...
KIA Pride Hatchback (DA) 1.1 i 38 01.1990 - 10.2000
KIA Pride Stasjonsvogn (DA) 1.3 47 08.1999 - 05.2001
KIA Retona (CE) 2.0 16V 94 05.2000 - 12.2001
KIA Rio I Sedan (DC) 1.5 16V 72 09.2000 - 02.2005
KIA Rio I Stasjonsvogn (DC) 1.3 60 08.2000 - 02.2005
KIA Roadster 1.8 100 08.1999 - ...
KIA Sephia I Hatchback (FA) 1.6 i 59 01.1995 - 10.1997
KIA Sephia I Sedan (FA) 1.6 i 59 09.1993 - 10.1997
KIA Shuma I Hatchback (FB) 1.5 i 16V 65 10.1997 - 12.2001
KIA Shuma II Hatchback (FB) 1.6 75 05.2001 - 08.2004
KIA Shuma II Sedan (FB) 1.6 75 05.2001 - 05.2004
KIA Shuma / Sephia II Sedan (FB) 1.5 i 16V 65 10.1997 - 10.2001
KIA Sportage I (K00, JA) 2.0 i 4WD 70 04.1994 - 08.2003
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med MAZDA modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
MAZDA 1000 1.0 33 01.1975 - 01.1977
MAZDA 121 I Hatchback (DA) 1.1 42 10.1987 - 11.1990
MAZDA 121 II Sedan (DB) 1.3 16V 39 11.1990 - 03.1996
MAZDA 1300 Sedan 1.3 (TC) 44 02.1971 - 01.1977
MAZDA 2 Hatchback (DE, DH) 1.5 MZR 75 01.2010 - 06.2015
MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) 1.3 49 09.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 1.4 16V 54 09.1998 - 05.2004
MAZDA 323 I Hatchback (FA4) 1.0 33 01.1977 - 05.1980
MAZDA 323 I Stasjonsvogn (FA4) 1.4 51 05.1978 - 05.1986
MAZDA 323 II Sedan (BD) 1.3 44 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.1 40 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 III Sedan (BF) 1.3 44 08.1985 - 11.1991
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.1 40 08.1985 - 08.1993
MAZDA 323 III Stasjonsvogn (BW) 1.5 55 01.1986 - 10.1995
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 1.3 16V 54 10.1996 - 09.1998
MAZDA 626 II Sedan (GC) 1.6 59 11.1982 - 09.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 59 03.1983 - 09.1987
MAZDA 626 III Sedan (GD) 2.0 66 06.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Coupé (GD) 2.0 66 06.1987 - 12.1991
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 66 06.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Stasjonsvogn (GV) 2.0 66 09.1987 - 09.1997
MAZDA 626 IV Sedan (GE) 1.8 i 77 01.1992 - 04.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (FP) 77 08.1991 - 04.1997
MAZDA 626 V Sedan (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Stasjonsvogn (GW) 1.8 66 02.1998 - 10.2002
MAZDA B-Serie Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD 90 01.1990 - 06.1999
MAZDA B-Serie Pick-up (UN) 2.6 12V 4WD 90 06.1999 - 11.2006
MAZDA Demio Stasjonsvogn (DW) 1.3 16V 46 08.1998 - 07.2003
MAZDA E-Serie Minibuss (SR1) E2000 4WD 60 10.1988 - 09.1989
MAZDA E-Serie Van E 1.6 51 08.1980 - 06.1984
MAZDA E-Serie Van (SR2) E 2.0 60 03.1991 - 05.1994
MAZDA 323 S IV Sedan (BG) 1.3 49 06.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F IV Hatchback (BG) 1.6 62 08.1989 - 10.1994
MAZDA 323 C V Coupé (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S V Sedan (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 F V Hatchback (BA) 1.5 16V 65 07.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S VI Sedan (BJ) 1.5 16V 65 09.1998 - 05.2004
MAZDA MPV II (LW) 2.0 90 09.1999 - 07.2002
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 85 05.1990 - 04.1998
MAZDA Premacy (CP) 1.9 74 07.1999 - 03.2005
MAZDA RX-7 I (SA) 1.0 Wankel 77 05.1979 - 03.1986
MAZDA RX-7 III (FD) 1.3 Wankel Twin Turbo 176 07.1992 - 08.2002
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.3 170 10.2003 - 06.2012
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med NISSAN modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
NISSAN 200SX (S14) 2.0 i 16V Turbo 147 10.1993 - 12.1999
NISSAN 350Z Coupé (Z33) 3.5 206 09.2002 - 12.2008
NISSAN 350Z Roadster (Z33) 3.5 206 11.2004 - 12.2009
NISSAN 370Z Coupé (Z34) 3.7 243 06.2009 - ...
NISSAN Almera Hatchback (N15) 2.0 GTi 105 07.1996 - 03.2000
NISSAN Almera Hatchback (N16) 1.5 66 01.2000 - 11.2006
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 66 07.2000 - 11.2006
NISSAN Almera Tino (V10) 1.8 84 08.2000 - 02.2006
NISSAN Cube (Z12) 1.6 16V 81 03.2010 - ...
NISSAN Juke (F15) 1.6 86 06.2010 - ...
NISSAN Maxima V QX Sedan (A33) 2.0 V6 24V 103 03.2000 - 11.2003
NISSAN Micra C+C III (K12) 1.6 160 SR 81 08.2005 - ...
NISSAN Micra III Hatchback (K12) 1.6 SR 160 81 05.2005 - 06.2010
NISSAN Micra IV Hatchback (K13) 1.2 DIG-S 72 04.2011 - ...
NISSAN Murano I (Z50) 3.5 4x4 172 08.2003 - 09.2008
NISSAN Murano II (Z51) 3.5 4x4 188 10.2008 - 09.2014
NISSAN Note I (E11, NE11) 1.6 81 03.2006 - 06.2012
NISSAN NV200 / Evalia Minibuss (M20) 1.5 dci 81 07.2010 - ...
NISSAN NV200 Varebil / Stasjonsvogn (M20) 1.5 dci 81 02.2010 - ...
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD 125 09.1997 - 12.2004
NISSAN Primera Sedan (P11) 1.6 16V 73 06.1996 - 12.2001
NISSAN Primera Sedan (P12) 1.8 85 01.2002 - 10.2008
NISSAN Primera Hatchback (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 07.2002
NISSAN Primera Hatchback (P12) 1.6 78 07.2002 - 10.2008
NISSAN Primera Stasjonsvogn (WP12) 1.8 85 01.2002 - ...
NISSAN Primera Stasjonsvogn (WP11) 1.6 16V 66 06.1996 - 12.2001
NISSAN Qashqai / Qashqai+2 I (J10, NJ10) 1.6 86 02.2007 - 12.2013
NISSAN Tiida Hatchback (C11) 1.6 81 09.2007 - 12.2011
NISSAN Tiida Sedan (SC11X) 1.6 81 09.2007 - 12.2012
NISSAN X-Trail (T30) 2.0 4x4 103 07.2001 - 01.2013
NISSAN X-Trail (T31) 2.0 104 03.2007 - 11.2013
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med RENAULT modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V 102 09.2006 - ...
RENAULT Espace IV (JK) 3.5 V6 177 11.2002 - ...
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 2.0 16V 103 02.2009 - ...
RENAULT Koleos I (HY) 2.5 126 09.2008 - ...
RENAULT Laguna III Coupé (DT) 3.5 V6 175 09.2008 - 12.2015
RENAULT Laguna III Hatchback (BT) 2.0 16V 103 10.2007 - 12.2015
RENAULT Laguna III Grandtour (KT) 2.0 16V 103 10.2007 - 12.2015
RENAULT Latitude 2.0 16V 103 02.2011 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 2.0 CVT 103 06.2010 - ...
RENAULT Megane III Coupé (DZ) 2.0 CVT 103 05.2009 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 2.0 CVT 103 02.2009 - ...
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V 103 02.2009 - ...
RENAULT Vel Satis 3.5 V6 177 06.2002 - ...
OLJEFILTER 4046001370823 kompatibel med SUBARU modeller:
PRODUSENT \ MODELL \ TYPE KW PRODUSERE åR (FRA - TIL)
SUBARU Forester II (SG) 2.5 AWD (SG9) 155 12.2003 - 05.2008
SUBARU Forester III (SH) 2.5 AWD (SH9) 169 06.2008 - 09.2013
SUBARU Impreza III Hatchback (GR, GH, G3) 1.5 F 79 01.2008 - 08.2013
SUBARU Justy I (KAD) 1.0 40 11.1984 - 10.1995
SUBARU Legacy I Sedan (BC) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy I Stasjonsvogn (BC, BJF) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 85 09.1994 - 03.1999
SUBARU Legacy II Stasjonsvogn (BG) 2.0 i 85 02.1994 - 12.1998
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.5 AWD (BE9) 115 10.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy III Stasjonsvogn (BH) 2.5 AWD (BH9) 115 12.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.5 AWD (BL9) 121 09.2003 - 12.2009
SUBARU Legacy IV Stasjonsvogn (BP) 2.5 AWD (BP9) 121 09.2003 - 12.2009
SUBARU Outback I / Legacy Outback (BG) 2.5 (BG9) 110 01.1996 - 12.1999
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.0 i AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Legacy V Stasjonsvogn (BR) 2.0 i AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Libero Minibuss (E10, E12) 1.0 4WD 37 01.1983 - 02.2000
SUBARU Outback II (BE, BH) 2.5 AWD (BH9) 115 10.2000 - 08.2003
SUBARU Outback III (BL, BP) 2.5 AWD (BP9) 121 11.2003 - 09.2009
SUBARU Outback IV (BR) 2.5 i 123 09.2009 - ...
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
SUBARU Vivio 0.7 660 4WD 32 03.1992 - 12.1998
Har du spørsmål om dette produktet?

Vi svarer på alle vanlige spørsmål i vår Q&A-seksjon
Motordoctor.co.no kundeservice vil svare på forespørselen din

For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!

Send
Kundeevaluering av produkt VAICO V32-0017 Oljefilter
Anmeldelser og erfaringer: VAICO V32-0017
Totalvurdering +60
Pris
Kvalitet
Emballasje
Produsent
Garanti
FordelerUlemper
+18 2-
+13 2-
+9 1-
+10 2-
+10 2-
Oljefilter VAICO Ø: 66mm, Påskruingsfilter, med en retursperreventil, CST99 V32-0017
8.1 / 10
RABATTERTE PRISER

Kraftig reduserte priser på reservedeler for mange merker

SIKKER FRAKT

Bestill for mer enn 2500 kr og få gratis frakt

Profesjonelle fraktselskaper

Bestillingen din sendes så snart som mulig når vi har mottatt betalingen.

Leveringsmåte

Du vil motta de Du vil motta din bestilling innen få dager

Lignende produkter
Motordoctor.co.no - Hotline und Support.Motordoctor.co.no - Hotline und Support.
Liste over ønskede produkter 0 Registrer
0
Varer
#
0 kr
Din handlekurv er tom